Kaip padidinti veiklos efektyvumą taikant AVEVA sprendimus?

Viskas prasideda nuo duomenų rinkimo, analizės ir veiklos automatizavimo

Pastarieji dveji metai parodė, kodėl apie gamybos operacijas turi būti pranešama tiksliai, jos turi būti lanksčios ir pritaikomos prie greitų pokyčių.

AVEVA sprendimai leidžia rinkti ir valdyti produkcijos duomenis, gaunamus iš skirtingų tiekėjų, užtikrinti prevencinę priežiūrą, tobulinti įgūdžius ir kurti savo gamyklos gamybos duomenų banką.

Klinkmann ir mūsų partnerių turima patirtis garantuoja unikalias žinias apie tai, kaip integruoti IT sprendimus, mašinas, įrenginius ir procesus. Klinkmann padės jums sėkmingai pereiti skaitmeninę transformaciją.

Penki būdai, kaip veiklos pajėgumų trūkumus paversti stiprybėmis

Tos komandos, kurios didina savo veiklos pajėgumus ir palaiko savo veiklą rengdamos nenumatytų atvejų planus, turi daug pranašumų palyginti su komandomis, kurios nesiruošia netikėtiems iššūkiams. Turimas nenumatytų atvejų planas garantuoja, kad incidentai sistemose ar kitose organizacijos vietose nepablogins vykdomos veiklos kokybės.

Veiklos pajėgumų užtikrinimas – tai tikslas, kurio savo versle turėtų siekti visos įmonės. Norėdami padėti jums siekti vis geresnių rezultatų, pateikiame penkis patarimus, kaip sustiprinti jūsų sistemas ir trūkumus paversti stiprybėmis.

1. Numatykite įvykius planuodami

Vienas iš geriausių būdų didinti veiklos lankstumą yra numatyti galimas problemas.

Pavyzdžiui, turint atsarginį svarbiausių sistemų modelį, tam tikra prastova pasirodys tik nedideliu trūkumu ir nevirs katastrofa, o jūsų komandos veikla bus apsaugota nuo visiško sutrikdymo.

Planuojant incidentus taip pat galima vizualizuoti iššūkius įvairiose situacijose. Tai reiškia, kad, pavyzdžiui, prieš kažkam nutinkant galima nustatyti įvairius nuotolinius valdiklius.

AVEVA Insight padeda numatyti incidentus. O geriausia yra tai, kad viskas daroma debesyje.

Naudodami Insight galite geriau suprasti savo verslą, geriau suvokti, kas vyksta, kas atsitiko ir kas gali nutikti ateityje.

2. Skaitmenizuokite duomenų valdymą

Duomenų valdymas, atsarginis kopijavimas ir paskirstymas įmonės viduje suprantama forma – tai vieni iš esminių automatizavimo procesų elementų.

  • Duomenys naudojami visur, o tinkamas jų tvarkymas padeda priimti geresnius verslo sprendimus.
  • Tinkamas duomenų surinkimas ir paskirstymas leis išvengti klaidų. Tai yra veiklos pagrindas, galintis netgi prisidėti prie sklandesnės komunikacijos įmonėje.
  • Lengvai prieinami tikslūs ir nuoseklūs duomenys padės sumažinti klaidų skaičių bei palengvins sprendimų priėmimą visoje organizacijoje.


AVEVA Historian
skaitmenizuoja, renka ir saugo duomenis, o AVEVA Insight juos vizualizuoja, kad būtų aiškūs ir suprantami visiems.

3. Investuokite į komandinį darbą. Lankstumas

Atkakliausios organizacijos investuoja į savo personalo kompetencijos ugdymą ir komandinį darbą.

Personalo stabilumas yra labai svarbus norint užtikrinti veiklos atsparumą išorės veiksniams.
Ar staiga netekus kai kurių darbuotojų jūsų veiklos kokybė išliks tokia pati?

Tinkamas bendradarbiavimas ir duomenims platinti skirti įrankiai padės jūsų komandai veikti savarankiškiau bei suderinti tarpusavyje veiksmus, kad jie būtų lankstesni ir efektyvesni.

Užtikrinkite savo darbuotojams galimybę dalyvauti susirinkimuose ir kurkite darbo kultūrą, kurioje skatinamas ir vertinamas lankstumas bei geresnių rezultatų siekimas.

4. Taikykite tokias priemones kaip prevencinė priežiūra

Visko negali numatyti net geriausios komandos. Darbuotojai gali neturėti teisingų duomenų ar nesugebėti teisingai jų interpretuoti.

Laimei, įvairūs mašininio mokymosi ir dirbtinio intelekto įrankiai duomenis interpretuoja efektyviau nei žmonės, todėl gali identifikuoti klaidingus modelius, kurie vėliau sukeltų problemų.

Daugumą problemų galima numatyti ir išvengti naudojant įrankius, kurie sistemose įdiegia dirbtiniu intelektu ir mašininiu mokymusi grindžiamą prevencinę priežiūrą, galinčią užkirsti kelią netikėtiems gedimams.

5. Operacijų lankstumas lemia jų saugumą

Su kenkėjiškomis programomis, išpirkos reikalaujančiomis programomis, piktnaudžiavimu ar net vidinėmis atakomis bet kada gali susidurti kiekviena organizacija.

Nuo jūsų operacijų lankstumo priklauso jūsų reagavimo į tokias grėsmes kokybė. Net jei patikimos saugumo priemonės gali apsaugoti jus nuo kenkėjiškų atakų, tobulo plano, kaip visiškai užkirsti kelią atakoms, tiesiog nėra.

Jei jūsų tikslas yra veiklos atsparumas išorės veiksniams, turite planuoti, kaip paskirstyti duomenis vietoje ar debesyje, kaip atkurti užšifruotus ar pavogtus duomenis ir kokių priemonių imtis, kad užtikrintumėte savo veiklą..

Teisingi duomenys ir duomenų analizė garantuoja konkurencinį pranašumą

Sparti prieiga prie norimų gamybos duomenų leidžia greitai reaguoti į nukrypimus ir taip pagerinti veiklos pelningumą. Ateityje sėkmės sulauks tos įmonės, kurios žinos, kaip efektyviai panaudoti turimus duomenis, užtikrinti vidinį duomenų paskirstymą savo organizacijoje ir valdyti kasdienes operacijas bei procesus.