Procesų sprendimai

Maksimaliai padidinkite produktyvumą ir kuo labiau sumažinkite riziką

Turėdamos daugiau kaip 100 metų patirtį pramoninių automatizavimo sistemų srityje, „Klinkmann“ ir „Rockwell Automation“ siūlo įvairiausius procesų automatizavimo sprendimus, atliepiančius šiuolaikinės pramonės iššūkius.

Suprantame, kaip yra sunku įvykdyti užsibrėžtus gamybos tikslus bei klientų reikalavimus ir kartu pranokti konkurentus nūdienos pramonės aplinkoje. Gerai išmanydami valdymą, periodinius procesus, procesų optimizavimą, apsaugos sistemas ir paslaugas galime užtikrintai siekti savo tikslų mažiausiomis sąnaudomis.

Procesų valdymas

Pagerinkite procesų valdymą naudodami išskirstytojo procesų valdymo technologiją

Periodiniai procesai

Mažinkite rizikos veiksnius, laiko poreikį ir sąnaudas automatizuodami periodinius procesus

Optimizavimas

Valdymas pagal prognozuojančiuosius modelius (modeliais pagrįstas proaktyvus valdymas) optimizuoja procesus, kad būtų pasiektas numatytas pelningumas

Sauga

Procesų saugos sistemos, skirtos žmonėms, turtui ir aplinkai apsaugoti

Maksimaliai padidinkite darbinį našumą ir pagerinkite parengtį

Automatizuokite jūsų pramonės sektoriuje naudojamus procesus, kad jie atitiktų jūsų pačių reikalavimus

Procesų automatizavimas neturi būti šabloninis sprendimas, iš bėdos pritaikomas konkrečioje pramonės srityje darbui kritiniu režimu. „Rockwell Automation“ – tai sprendimai, taikomieji metodai ir technologija, kartu sudarantys pagrindą procesams, kurie atitinka jūsų pačių finansinius ir eksploatacinius reikalavimus. „Rockwell Automation“ sprendimai yra keičiamo mastelio, lankstūs ir lengvai integruojami.

Techninė dokumentacija

Įdiekite patvarią eterneto architektūrą

Projektavimo aspektai, į kuriuos atsižvelgiama kuriant ir komponuojant holistinę ir patvarią visos gamyklos tinklo architektūrą.

Brošiūra

„PlantPAx“: supaprastinkite virtualizavimą ir pasinaudokite jo privalumais

Gatavi „PlantPAx“ virtualieji vaizdiniai modeliai (vaizdai) yra pateikiami klientui USB standžiajame diske, o tai leidžia lengvai sumontuoti visas pagrindinės sistemos dalis.

Brošiūra

Procesų OEM sprendimai

Visos priemonės keičiamo mastelio ir daugelio ciklų valdymo sprendimams projektuoti ir kurti

Valdymas visos gamyklos mastu ir optimizavimas

Modernios išskirstytojo valdymo sistemos

Moderni išskirstytojo valdymo sistema (DCS) yra sukurta naudojant visos gamyklos valdymo technologijas. Šiais laikais procesų valdymui, diskrečiajam valdymui, galios valdymui ir saugos valdymui nebereikia rinktis atskirų technologijų. Dabar gamintojai gali pasirinkti įdiegti valdymo visos gamyklos mastu sistemą.

Bendrojo automatizavimo technologijos teikia galimybę sklandžiai integruoti modernią DCS sistemą į gamyklos cechų ir komercines sistemas, taigi atsiranda daugiau erdvės visai gamyklai pritaikytiems optimizavimo sprendimams. Tokia strategija pagerina produktyvumą, sumažina energijos sąnaudas ir bendruosius modernios DCS sistemos naudojimo kaštus. Mūsų „PlantPAx“ sistema yra esminis „The Connected Enterprise®“ komponentas, leidžiantis visa tai paversti tikrove.

„Rockwell Automation PlantPAx“ yra esminė „The Connected Enterprise®“ koncepcijos dalis. Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis.

Mažinkite kaštus ir didinkite gamybos apimtį

Valdymas pagal prognozuojančiuosius modelius ir optimizavimas

Atliekant daugelį operacijų, gamybos apimtis ir pelno marža svyruoja dėl medžiagų įvairovės, įrangos ribotumų, operatorių įgūdžių ir kintančių aplinkos sąlygų. Mūsų valdymo pagal prognozuojančiuosius modelius (MPC) technologija naudoja „Pavilion8®“ programinės įrangos platformą. Ši technologija yra bazinėse automatizavimo sistemose veikiantis intelektinis komponentas, kuris nuolat reguliuoja gamyklos veiklą atsižvelgdamas į daugelį tikslų.

Mūsų MPC pagrįsti sprendimai apima integruotų valdiklių veikimo metriką. Stebimi tokie esminiai rodikliai kaip naudojimo koeficientas, laiko tarpsniai esant suvaržymams, nuokrypis nuo tikslinio dydžio. Ši metrika leidžia išmatuoti produkto kokybę, gamybos apimtį ir efektyvumą tiesiogiai palyginant su MPC naudojimo koeficientu ir eksploatacinėmis savybėmis.

„PlantPAx“ DCS laimėjo „Engineers’ Choice“ apdovanojimą už procesų valdymo sistemas

Įtikinanti „Rockwell Automation“ pergalė 34-ajame 2021 m. „Engineers’ Choice“ renginyje, skirtame inžinerinėms valdymo sistemoms

Švelninkite pavojus ir rizikos veiksnius

Procesų saugos sprendimai jūsų sričiai

Personalo, procesų ir aplinkos apsauga išlieka reikšminga bet kokios automatizavimo strategijos dalimi. Mūsų technologija yra naudojama saugos ir valdymo kritiniu režimu procesams visame pasaulyje, įvairiuose pramonės sektoriuose. Mes galime padėti parinkti autonominę arba integruotą procesų saugos sistemą pagal reikalaujamą saugos integruotumo lygį (SIL) ir jūsų projektinius reikalavimus.

Mažinkite kaštus, laiko poreikį ir riziką

Automatizuokite periodinių procesų valdymo sistemą

Įvairūs periodinių procesų vykdymo poreikiai reikalauja lankstumo ir patikimumo darbo eigos užduotims ir receptūroms valdyti. Mūsų periodinių procesų sprendimai yra individualiai pritaikomi pagal jūsų veiklos ir gamybos tikslus.

Nuo šiol pagal pareikalavimą yra prieinami „PlantPAx 5.0“ internetiniai seminarai

Tapkite skaitmeninių pokyčių dalyviais – atnaujinkite įgūdžius

Giliau pažinkite naująją „PlantPAx 5.0“ – jums padės šie informatyvūs internetiniai seminarai. Susipažinsite su naujai išleista sistemos versija, daugiau sužinosite apie senosios DCS perkėlimą ir apie naujai išleistą „FactoryTalk® Batch“ versiją.

Internetinį seminarą

Išplėskite pajėgumus naudodami „PlantPAx 5.0“

Naudodami DCS naujus darbo eigos metodus, valdiklius ir funkcines ypatybes sužinosite, kaip racionalizuoti projektus ir sumažinti projektavimo darbų apimtį.

Internetinį seminarą

Perėjimas nuo senosios DCS prie „PlantPAx 5.0“

Internetiniame seminare apžvelgiama, kuo naudingas yra modernizavimas ir kokios yra įgyvendinimo praktikos. Jūs įgyjate priemonių, padėsiančių planuoti, sudaryti biudžetą ir pakeisti senas sistemas.

Internetinį seminarą

Periodiniai procesai žada kai ką daugiau

Pažinkite sudėtingų tinklo funkcijų pritaikymo galimybes ir pasirūpinkite gebėjimų integravimu DCS ir MES sistemose.

Ar esate pasirengę kalbėti su „Rockwell Automation“ ekspertu?

Mes padėsime jums patikimai ir laiku suplanuoti ir įgyvendinti automatizavimo projektus.

Pažinkite mus iš mūsų sėkmės istorijų