Proceso kontrolės sistemos

Rockwell Automation siūlo pilną sprendimą, pradedant programine dalimi, valdikliais, dažnio keitikliais, vidutinės įtampos pavaromis, servo sprendimais, baigiant saugos (safety) sprendimais.

Mašinų ir gamybos automatikos bei mašinų saugos valdymo sprendimai

Rockwell Automation siūlo pilną sprendimą, pradedant programine dalimi, valdikliais, dažnio keitikliais, vidutinės įtampos pavaromis, servo sprendimais, valdymo komponentais, jutikliais, mašinų saugos (machine safety) sprendimais. Rockwell Automation sprendimai užima didelę rinkos dalį ir yra pripažinti tarptautinėje rinkoje.

Rockwell Automation (Allen-Bradley) turi 22 000 darbuotojų ir yra pirmaujanti pasaulyje pramoninės automatikos sprendimų grupė, teikianti mašinų ir įrangos valdymo, gamybos valdymo sistemų sprendimus, taip pat automatizavimą ir įvairių pramonės procesų ataskaitų teikimą.

Visus Rockwell Automation valdymo produktus galima sukonfigūruoti ir valdyti toje pačioje programų platformoje, o tai pagreitina programų kūrimą ir supaprastina priežiūrą.

Allen-Bradley CompactLogix ir ControlLogix PLV sistemos buvo sukurtos taip, kad atitiktų net reikliausių vartotojų lūkesčius procesų reikalavimuose, mašinų valdyme, judesio valdyme ir saugos taikyme. Lengvai keičiamos modulinės loginės sistemos taip pat apima PLV su Windows 10 IoT funkcijomis, kurios leidžia sklandžiai jungtis tarp Smart Machine ir Cloud base programų.

Natūralu, kad integruota sauga ir Ethernet / IP magistralės technologija yra neatsiejama mūsų PLV sistemų dalis.

Judesio valdymo sprendimai gali supaprastinti mašinų mechaniką ir pagerinti mašinos produktyvumą. Produktų asortimentas apima vienos ašies servo valdymo, kelių ašių modulinės sistemos valdymo sprendimus ir platesnius gamybos automatikos sprendimų paketus. Kinetix, MagneMotion ir iTrak judesio valdymo sistemos integruojamos su Logix PLC sistemomis.

Integrated Safety judesio valdymo sprendimas yra pilnai sertifikuotas (turi TUV sertifikatą) ir gali užtikrinti saugumo lygį iki SIL3, Cat.4, PLe lygio. Pilnai kontroliuojamas veikimo greitis, kryptis, vieta ir sukimo momentas yra pažangiausia rinkoje esanti Motion Safety sprendimų technologija.

PowerFlex pavarų asortimente rasite žemos įtampos kintamosios srovės, vidutinės įtampos kintamosios srovės pavarų (2,2–11 kV) ir nuolatinės srovės pavarų gaminių. Visos variklių pavaros yra gaminamos naudojant geriausius komponentus, turi plačias pritaikomumo funkcijas, atitinka pasaulyje naudojamus skirtingus įtampos standartus ir gali veikti plačiais galios diapazonais.

Pavaros integruojamos su Logix sistemomis naudojant Ethernet / IP duomenų apsikeitimo technologiją.

Integrated Safety judesio valdymo sprendimas yra pilnai sertifikuotas (turi TUV sertifikatą) ir gali užtikrinti saugumo lygį iki SIL3, Cat.4, PLe lygio, taip pat galima integruoti saugaus greičio ir saugios sukimosi krypties sprendimus.

Naujoviški ir integruoti Rockwell Automation saugos sprendimai apjungia efektyvią asmens apsaugą ir maksimalų įrangos efektyvumą. Allen-Bradley saugos gaminių asortimentas yra didžiausias rinkoje, įskaitant produktus iš atskirų saugos komponentų, tokių kaip relės, spynos, jutikliai, iki integruotų saugos automatikos sistemų.

Integruota saugos sistema sujungiama naudojant Ethernet /IP duomenų apsikeitimo technologiją. Apima įrenginius pradedant valdikliais, IO signalų moduliais, pavaromis, servo pavaromis, saugos optinėmis užuolaidomis, GuardLink saugos komponentais, apjungtais patentuota duomenų submagistralės technologija, iki paprasčiausio saugos užrakto ar spynos, kad būtų galimybė užtikrinti pilną diagnostiką. Rezultate gauname lengvai ir paprastai prižiūrimą bei aptarnaujamą įrenginį.

Integrated Safety judesio valdymo sprendimas yra pilnai sertifikuotas (turi TUV sertifikatą) ir gali užtikrinti saugumo lygį iki SIL3, Cat.4, PLe lygio.

Allen-Bradley IO produktai atitinka net ir reikliausio vartotojo poreikius. Valdymo spintose montuojami PLV ir išskirstytomi IO signalų moduliai (IP20), mašinose montuojami IO signalų moduliai, skirti labai sudėtingoms aplinkos sąlygoms (IP67 / 69K), Safety IO produktai, kurie taip pat yra IP20 arba IP67 / 69K, ir IO-Link sprendimai.

Be to, Conformal Coated IO produktai buvo specialiai sukurti toms sąlygoms, kuriose yra korozinių ar ėsdinančių dujų junginių. Conformal Coated IO produktai skirti perdirbimo pramonei, nuotekų įrenginiams, kalnakasybos pramonei, liejimo pramonei, padangų ir automobilių pramonei.

IO sprendimai integruojami su Logix sistemomis naudojant Ethernet / IP duomenų apsikeitimo technologiją.

Rockwell Automation operatoriaus panelės suteikia sąsają sudėtingiausioms programoms. Pasirinkimas apima įvairius ekrano dydžius, atminties parinktis ir konfigūracijas. Šie įrenginiai yra tarsi komplektai, apimantys techninę ir programinę įrangą bei ryšių prievadus.

Emulated 3D virtualiam projektavimui, testavimui, diegimui ir demo versijoms

Pagreitinkite mašinų ir linijų projektavimą, konstravimą, analizę ir priežiūrą bei lengvai sukurkite konkrečiam klientui skirtos mašinos demo versiją.

Nors šiuolaikinėse automatizuotose sistemose naudojama daugybė standartinių komponentų – mašinų, gamybos linijų – kiekviena sistema vis tiek gali būti laikoma prototipu. Pastarasis turi būti visiškai išbandytas prieš pradedant eksploatuoti. Tradiciškai bandymai būdavo pradedami mašinos montavimo metu. Tačiau naujesnis požiūris bandymus leidžia pradėti praktiškai jau projektavimo etape. Vienas iš galingiausių įrankių yra nauja skaitmeninių dvynių programinė įranga – Emulate3D.

Emulated 3D mašinų ir įrangos gamintojams

Sukurkite struktūrinius savo mašinų modelius CAD sistemoje (SolidWorks, AutoCAD ir kt.) – įkelkite paruoštas struktūras į Emulate 3D platformą ir pridėkite funkcinio valdymo intelektą prie įrenginių struktūrų.

Dirbtinis intelektas konfigūruoja ir imituoja skirtingų valdymo įtaisų funkcijas: Siemens, Rockwell Automation, Schneider ir kt., todėl platformoje galite lengvai sukurti programų biblioteką, kurioje bus galima greitai sukonfigūruoti, demonstruoti įvairius klientui skirtus įrenginius ir parinktis.

Platforma turi paruoštas aukščiausio lygio jungtis prie WMS, WCS ir ERP sistemų, taip pat įgalinančių imituoti aukščiausio lygio IT sąsajas.

Programinės įrangos vartotojai dirba tokiose srityse kaip sandėliavimas, gamybos sistemos, oro uosto bagažo tvarkymo sistemos, pakavimo sistemos, mašinų projektavimas ir automobilių sistemos.

Virtualiojo diegimo, energijos modeliavimo ir pramoninių demonstracijų programinė įranga

Jei kuriate, gaminate, analizuojate ar diegiate automatizuotas sistemas ar mašinas, Emulate 3D gali jums padėti. Emulate 3D technologija taupo laiką ir pinigus diegiant, padeda analizuoti produktų srautus ir leidžia tikrai greitai sukurti pramonines animacijas.

Emulate 3D Controls Testing modeliai yra skaitmeniniai dvyniai, kurie savaime sujungia platų logikos spektrą ir gali būti derinami su trečiųjų šalių produktais, turinčiais platų pramonės standartų protokolų spektrą. Emulate 3D taip pat leidžia tvirtai prisijungti prie WMS, WCS ir ERP sistemų, kad būtų galima atlikti aukšto lygio imitavimą.

Naudojant Digital Twin modeliavimo ir imitavimo įrankį, mašinų ir linijų projektavimas su įvairiomis jo funkcijomis gali būti atliekamas visiškai virtualiai – objekto modeliavimas ir virtualus funkcionalumas naudojant skirtingus valdymo įtaisus (Rockwell Automation, Siemens ir kt.).

Kaip padaryti, kad mašinų ir gamybos linijų projektavimas, testavimas ir pardavimas veiktų greičiau, lanksčiau ir lengviau?

Po Emulate 3D seminaro žinosite, ką tai reiškia kai kalbame apie skaitmeninę inžineriją ir skaitmeninį dvynį. Šis seminaras padės susidaryti bendrą vaizdą apie demonstravimo tikslus inžinerijos ir mašinų bei gamybos linijų pardavimo srityje naudojant E3D.

Pažinkite mus iš mūsų sėkmės istorijų

New Features of Emulate 3D Digital Engineering Tool from ROCKWELL

Užpildę formą galėsite peržiūrėti internetinio seminaro įrašą