Sėkmės istorijos

nVent spintų sprendimai apsaugo Raumos lentpjūvės automatizavimo ir elektrifikavimo įrangą

nVent sprendimai lentpjūvės automatizavimui

Klinkmann siūlo pastatomus ir ant sienos kabinamus korpusus vidaus bei lauko įrangai, skirstymo dėžes, taip pat IT sprendimams ar sąsajoms pritaikytus korpusus.

Skaityti daugiau →

Klinkmann ir Rockwell Automation sukūrė automatinę sistemą Ecomar skruberiams

„Ecomar“ ir „Klinkmann“, prieš pradėdamos skruberių automatizavimo plėtros projektą, kelerius metus bendradarbiavo su laivų elektros komponentų gamintojais.

Skaityti daugiau →

Įmonės Reimax Oy įvertinta sklandi komponentų tiekimo grandinė

Elektroniniame pirkimo kanale pateikiami išsamūs duomenys apie gaminius, o pasirinkti žmonės gali matyti konkrečių įmonių nustatytas kainas, lengvai nukopijuoti ankstesnius užsakymus vėlesniam jų naudojimui ir greitai rasti informacijos apie prieinamumą. 

Skaityti daugiau →

Kemira pasirinko Ewon Flexy nuotolinius sprendimus

Kemira pasirinko Ewon Flexy nuotolinės sąsajos įrangą kaip nuotolinį sprendimą, o Klinkmann buvo atsakinga už projekto darbuotojų apmokymą naudotis šia įranga. Naudojant standartinius sprendimus, projektas buvo baigtas greitai ir efektyviai.

Skaityti daugiau →

Henkel harnesses its big data to drive sustainability and boost energy efficiency

The German fast-moving consumer goods (FMCG) manufacturer Henkel operates globally with more than 52,000 employees. Its brands span three business units: Adhesive Technologies, Beauty Care and Laundry & Home Care. Henkel aims to promote sustainability in all its business activities, reinforcing its leadership position and optimizing its energy consumption.

Skaityti daugiau →

CHINT komponentai poliklinikos žemos įtampos įvadiniams ir paskirstymo skydams

Chint įranga yra nebrangi, kokybiška, patvari, atitinkanti ES standartus bei garantuoja patikimą elektros energijos paskirstymą ir valdymą, o tai viskas, ko reikia medicinos įstaigoms.

Skaityti daugiau →