Pramonės priežiūra - APM

Pažangi pramonės priežiūra pagrįsta skaitmeninimo, analizės ir gyvavimo ciklo valdymo teikiamomis galimybėmis. Pažangūs priežiūros, stebėjimo ir ataskaitų teikimo sprendimai pagerina gamybos linijų našumą ir sumažina gedimų tikimybę.

AVEVA Wonderware APM Asset Performance Management teikia pažangios priežiūros paslaugas įvairiose vietose naudojant standartinius sprendimus

AVEVA Wonderware APM mokosi ir numato situacijas, kai yra mašinų ir įrangos anomalijų, ir nurodo operatoriams laiku atlikti teisingus veiksmus.

Tokie nukrypimai dažnai sukelia defektus, taip pat proceso ir gamybos sutrikimus. Kai mašinose ir įrangoje sumontuoti skaitikliai ir jutikliai, galima stebėti būsenos informaciją, susijusią su įvairių prietaisų valdymu, informaciją apie apkrovą ir duomenis, susijusius su darbo aplinka. Pažangi priežiūra renka didelius duomenis, apdorodama juos aktyviomis priemonėmis.

Automatikos sprendimų ir jų valdomų prietaisų bei mašinų stebėjimas ir priežiūra. Wonderware APM yra paremta skaitmeninimo, analizės ir gyvavimo ciklo valdymo teikiamomis galimybėmis.

Pramoninės informacijos valdymas

APM apima būklės stebėjimą, prevencinę priežiūrą, turto vientisumo valdymą ir į patikimumą orientuotą priežiūrą bei dažnai apima tokias technikas kaip turto būklės duomenų rinkimas, vizualizavimas ir analizė.

Šiuolaikinės pramonės įmonės generuoja nepaprastai daug duomenų, tačiau pramoninių duomenų valdymas nėra tik duomenų rinkimas ir saugojimas. Tai yra duomenų panaudojimas naujais būdais, siekiant nustatyti galimybes verslo rezultatų pagerinimui.

Veiksmingas duomenų valdymas atlaisvina jūsų duomenis – iš įrangos, sistemų ir organizacinių kaupyklų – ir suteikia įspūdingų įžvalgų, sujungiant juos su verslo duomenimis.

Kodėl verta pereiti prie išmanios priežiūros?

Pramoninių duomenų valdymas nėra tik duomenų rinkimas ir saugojimas. Veiksmingas duomenų rinkimas ir analizė numato gamybos prastovą ir užtikrina nenutrūkstamus procesus.

Rūpinkitės savo turtu skaitmeninių pokyčių akivaizdoje

Turtas yra kiekvieno pramonės verslo esmė, o optimizuota jo priežiūra yra labai svarbi siekiant pagrindinių verslo tikslų, tokių kaip pelningumas, patikimumas ir saugumas. Optimizuotos APM priežiūros programos tikslas yra sujungti IT duomenis (pvz., darbo užsakymų istoriją) ir OT duomenis (pvz., mašinų jutiklių duomenis) su masinių duomenų analize, siekiant nustatyti politiką, kuri pagerina patikimumą ir fizinio turto prieinamumą bei padidina investicijų grąža.

Aveva Wonderware APM platformoje pateikiami paruošti įrankiai, skirti optimaliems priežiūros sprendimams įvairiose pramonės srityse.

Asset Performance Management – Predictive Analytics

In this webinar, APM specialist Maria Gervits from Klinkmann Russia will outline best practices when developing an asset performance management plan for your business and show you how to shift focus away from specific technologies and instead work on establishing a high degree of interconnectivity among assets, people, processes, and technology.

Žiūrėkite įrašą →

Valmet Automotive

AVEVA provides MES, operations and performance improvements to Valmet’s automotive manufacturing

Skaityti daugiau →

Borg Manufacturing

Borg Manufacturing is a leading privately-owned Australian melamine and joinery manufacturer, which prides itself on embracing leading edge innovation to drive its sustainable operations.

Skaityti daugiau →

Danone Specialized Nutrition

Danone Specialized Nutrition enables their Digital Manufacturing vision with AVEVA Manufacturing Execution System.

Skaityti daugiau →