Išmanūs analizės ir pramonės priežiūros sprendimai

Pažangi pramonės priežiūra pagrįsta skaitmeninimo, analizės ir gyvavimo ciklo valdymo teikiamomis galimybėmis. Pažangūs priežiūros, stebėjimo ir ataskaitų teikimo sprendimai pagerina gamybos linijų našumą ir sumažina gedimų tikimybę.

Išmanioji analizė padeda numatyti ir padidinti patikimumą

Aveva Wonderware APM (Asset Performance Management) platforma suteikia paruoštus įrankius optimaliems priežiūros sprendimams įvairiose pramonės srityse.

Išmanioji priežiūra renka didelius duomenis ir apdoroja juos aktyviomis priemonėmis. AVEVA Wonderware APM yra pagrįsta skaitmeninimo, analizės ir gyvavimo ciklo valdymo galimybėmis.

Klinkmann yra jūsų partneris įvairiuose pramonės automatizavimo etapuose. Su AVEVA automatizavimo programine įranga įgyvendinate valdymo patalpos sprendimus, efektyvų duomenų rinkimą ir patikimą ataskaitų teikimą.

Klinkmann apžvelgia esamą situaciją ir pataria ieškant tinkamo automatizavimo sprendimo, užtikrinančio funkcionalią visumą ir lengvą prisijungimą prie kitų Jūsų įmonės informacinių sistemų.

Anksčiau Citect SCADA

AVEVA Plant SCADA

Citect SCADA arba AVEVA Plant SCADA yra programinis sprendimas gamybos procesams, apdorojantiems didelius duomenų kiekius ir žymes.

SCADA vizualizaciją ir techninį efektyvumą pabrėžia programinės įrangos sprendimo, paruošto naudojimui, situacijos suvokimas ir konteksto intuityvus darbo vaizdas.

Debesų sprendimas

AVEVA Insight

AVEVA Insight padeda efektyviai gauti informaciją iš bet kurio įrenginio.

Debesų platforma, skirta duomenų apie gamybos procesus rinkimui, verslo valdymo sprendimų priėmimui ir aktyviam analitikai.

Jūsų informacija pasiekiama bet kada, bet kur, iš bet kurio įrenginio.

Ankščiau Wonderware

AVEVA Historian

AVEVA Wonderware Historian yra greitas duomenų rinkimas realiuoju laiku, skirtas dideliems duomenų kiekiams saugoti, su įvairių tiekėjų automatizavimo sistemoms tinkamomis sąsajomis

History Client analizės ir ataskaitų teikimo įrankiai gali būti naudojami duomenims, saugomiems naudojant AVEVA Wonderware History, apdoroti. Taip pat sąsajos su Microsoft Office.

Aveva Historian duomenų rinkimas yra integruota System Platform sistemos dalis.

Kodėl verta pereiti prie išmanios priežiūros?

Pramoninių duomenų valdymas nėra tik duomenų rinkimas ir saugojimas. Veiksmingas duomenų rinkimas ir analizė numato gamybos prastovą ir užtikrina nenutrūkstamus procesus.

Iš atskirų sprendimų kelių biurų funkcijoms valdyti

AVEVA sprendimai siūlo neprilygstamą mastelio keitimą bet kokiam projektui, nesvarbu, ar tai būtų patikima SCADA (stebėjimo kontrolė ir duomenų rinkimas) kelioms svetainėms, ar būdas vizualizuoti duomenis iš mažesnių ir pigesnių įrenginių.

BigData, skirta naudoti per duomenų rinkimo sistemą

Taupyti pinigus
Sumažinkite duomenų saugojimo išlaidas daugiau nei 80 procentų naudodami labai efektyvius duomenų saugojimo algoritmus.

Power Query
Surinkite duomenis iš senų sistemų naudodami patentuotą, greitą duomenų rinkimą ir saugojimą Microsoft SQL Server.

Saugus mastelis
Naudokite istoriją vienam projektui arba didesniam duomenų valdymo sprendimui, kuris aptarnauja dešimtis svetainių ir šimtus vartotojų visame pasaulyje.

Integruoti
Sąsajos su automatizavimo sistemomis iš įvairių tiekėjų, įskaitant pramonėje pirmaujantį AVEVA InTouch HMI sprendimą. Istorija taip pat įtraukta į AVEVA System Platform.

Henkel naudoja BigData tvarumo skatinimui ir energijos vartojimo efektyvumo pagerinimui

Henkel yra pasaulinis žaidėjas, kuriame dirba daugiau nei 52 000 darbuotojų. Henkel siekia skatinti tvarumą visuose savo verslo procesuose

Jų iššūkis buvo suvartojimas ir išmetamųjų teršalų duomenų rinkimas, kurį išsprendė AVEVA programos. Iki šiol energijos sąnaudos sutaupytos daugiau nei 37 mln. EUR, o įrangos efektyvumas (OEE) pagerintas 15 % vos po dvejų metų.

AVEVA Insight

AVEVA Insight tinka tiek mažoms gamybos įmonėms, tiek didelėms tarptautinėms įmonėms

AVEVA Insight yra lengva įdiegti ir užtrunka vos kelias valandas, kol sukonfigūruosite sistemą ir surinksite originalius duomenis arba įkelsite esamus duomenis.

Laikui bėgant, surinkta informacija padės DI mokytis ir suteiks strategijų bei įžvalgų, kaip efektyviai naudoti įrangą. Nuolat prižiūrėdami duomenis galite išvengti įvairių problemų.

Pažinkite mus iš mūsų sėkmės istorijų

Henkel pasitelkia didžiuosius duomenis tvarumui stiprinti ir energijos naudojimo efektyvumui didinti

Augimo ir tvarumo strategijas stiprinantis sprendimas lėmė kasmet vis mažėjančias energijos sąnaudas. 2020 m. sumažėjimas siekė iki 16 %. Be to, taikomos ir kitos mažinimo priemonės, tokios kaip investicijos į tvaresnius procesus ir automatizavimo įrangą.

Skaityti daugiau →

Valmet Automotive

AVEVA provides MES, operations and performance improvements to Valmet’s automotive manufacturing

Skaityti daugiau →

Integravus MES sistemą, Borg Manufacturing bendrovė darbo efektyvumą pagerino 400 proc.

Mike’as Kershaw ir jo komanda turi daugiau kaip 2000 darbuotojų, dirbančių 20 objektų. Jie siekė pagerinti produktų serijų gamybos lankstumą ir sykiu ją paspartinti, užtikrinant aukštą kokybę, nuoseklumą ir klientų užsakymų kitai dienai įgyvendinimą.

Skaityti daugiau →

Danone Specialized Nutrition enables their Digital Manufacturing vision with AVEVA Manufacturing Execution System

Modelio pagrindo MES šablonas suteikia Danone lankstumo visose Specialized Nutrition gamyklose naudoti 20 standartinių funkcijų rinkinį, į kurį įeina ir standartinės sąsajos.

Skaityti daugiau →

Didžiausia Suomijos Suonenjokio džemo gamykla valdoma naudojant AVEVA System Platform ir AVEVA Historian programinę įrangą

Valio Suonenjokio džemo gamyklai reikėjo patikimos ir lengvai prijungiamos gamybos kontrolės bei atskaitomybės sistemos.

Skaityti daugiau →

Wonderware MES, Operations and Performance

The whole MES project of the car factory was completed in three months, using the Wonderware Operations and Performance program suite

Skaityti daugiau →