Išmanūs analizės ir pramonės priežiūros sprendimai

Pažangi pramonės priežiūra pagrįsta skaitmeninimo, analizės ir gyvavimo ciklo valdymo teikiamomis galimybėmis. Pažangūs priežiūros, stebėjimo ir ataskaitų teikimo sprendimai pagerina gamybos linijų našumą ir sumažina gedimų tikimybę.

Išmanioji analizė padeda numatyti ir padidinti patikimumą

Aveva Wonderware APM (Asset Performance Management) platforma suteikia paruoštus įrankius optimaliems priežiūros sprendimams įvairiose pramonės srityse.

Išmanioji priežiūra renka didelius duomenis ir apdoroja juos aktyviomis priemonėmis. AVEVA Wonderware APM yra pagrįsta skaitmeninimo, analizės ir gyvavimo ciklo valdymo galimybėmis.

Klinkmann yra jūsų partneris įvairiuose pramonės automatizavimo etapuose. Su AVEVA automatizavimo programine įranga įgyvendinate valdymo patalpos sprendimus, efektyvų duomenų rinkimą ir patikimą ataskaitų teikimą.

Klinkmann apžvelgia esamą situaciją ir pataria ieškant tinkamo automatizavimo sprendimo, užtikrinančio funkcionalią visumą ir lengvą prisijungimą prie kitų Jūsų įmonės informacinių sistemų.

Anksčiau Citect SCADA

AVEVA Plant SCADA

Citect SCADA arba AVEVA Plant SCADA yra programinis sprendimas gamybos procesams, apdorojantiems didelius duomenų kiekius ir žymes.

SCADA vizualizaciją ir techninį efektyvumą pabrėžia programinės įrangos sprendimo, paruošto naudojimui, situacijos suvokimas ir konteksto intuityvus darbo vaizdas.

Debesų sprendimas

AVEVA Insight

AVEVA Insight padeda efektyviai gauti informaciją iš bet kurio įrenginio.

Debesų platforma, skirta duomenų apie gamybos procesus rinkimui, verslo valdymo sprendimų priėmimui ir aktyviam analitikai.

Jūsų informacija pasiekiama bet kada, bet kur, iš bet kurio įrenginio.

Ankščiau Wonderware

AVEVA Historian

AVEVA Wonderware Historian yra greitas duomenų rinkimas realiuoju laiku, skirtas dideliems duomenų kiekiams saugoti, su įvairių tiekėjų automatizavimo sistemoms tinkamomis sąsajomis

History Client analizės ir ataskaitų teikimo įrankiai gali būti naudojami duomenims, saugomiems naudojant AVEVA Wonderware History, apdoroti. Taip pat sąsajos su Microsoft Office.

Aveva Historian duomenų rinkimas yra integruota System Platform sistemos dalis.

Kodėl verta pereiti prie išmanios priežiūros?

Pramoninių duomenų valdymas nėra tik duomenų rinkimas ir saugojimas. Veiksmingas duomenų rinkimas ir analizė numato gamybos prastovą ir užtikrina nenutrūkstamus procesus.

Iš atskirų sprendimų kelių biurų funkcijoms valdyti

AVEVA sprendimai siūlo neprilygstamą mastelio keitimą bet kokiam projektui, nesvarbu, ar tai būtų patikima SCADA (stebėjimo kontrolė ir duomenų rinkimas) kelioms svetainėms, ar būdas vizualizuoti duomenis iš mažesnių ir pigesnių įrenginių.

BigData, skirta naudoti per duomenų rinkimo sistemą

Taupyti pinigus
Sumažinkite duomenų saugojimo išlaidas daugiau nei 80 procentų naudodami labai efektyvius duomenų saugojimo algoritmus.

Power Query
Surinkite duomenis iš senų sistemų naudodami patentuotą, greitą duomenų rinkimą ir saugojimą Microsoft SQL Server.

Saugus mastelis
Naudokite istoriją vienam projektui arba didesniam duomenų valdymo sprendimui, kuris aptarnauja dešimtis svetainių ir šimtus vartotojų visame pasaulyje.

Integruoti
Sąsajos su automatizavimo sistemomis iš įvairių tiekėjų, įskaitant pramonėje pirmaujantį AVEVA InTouch HMI sprendimą. Istorija taip pat įtraukta į AVEVA System Platform.

Henkel naudoja BigData tvarumo skatinimui ir energijos vartojimo efektyvumo pagerinimui

Henkel yra pasaulinis žaidėjas, kuriame dirba daugiau nei 52 000 darbuotojų. Henkel siekia skatinti tvarumą visuose savo verslo procesuose

Jų iššūkis buvo suvartojimas ir išmetamųjų teršalų duomenų rinkimas, kurį išsprendė AVEVA programos. Iki šiol energijos sąnaudos sutaupytos daugiau nei 37 mln. EUR, o įrangos efektyvumas (OEE) pagerintas 15 % vos po dvejų metų.

AVEVA Insight

AVEVA Insight tinka tiek mažoms gamybos įmonėms, tiek didelėms tarptautinėms įmonėms

AVEVA Insight yra lengva įdiegti ir užtrunka vos kelias valandas, kol sukonfigūruosite sistemą ir surinksite originalius duomenis arba įkelsite esamus duomenis.

Laikui bėgant, surinkta informacija padės DI mokytis ir suteiks strategijų bei įžvalgų, kaip efektyviai naudoti įrangą. Nuolat prižiūrėdami duomenis galite išvengti įvairių problemų.

Pažinkite mus iš mūsų sėkmės istorijų

Rezervuokite laiką ir pasikalbėkite su specialistu

Prašome užpildyti kontaktinius duomenis ir pasirinkti datą bei laiką

AVEVA Agility for competitiveness

Užpildykite formą ir atsisiųskite kataloge