Automatizavimo duomenų tinklai, duomenų saugumas ir daiktų internetas (IoT)

Klinkmann sprendimai užtikrina automatikos duomenų tinklų ir IT / OT duomenų saugumą, prisijungiant prie tinklų ir siekiant apsaugoti įvairius pramoninius procesus, infrastruktūrą, duomenų perdavimą bei įrangą.

Automatikos duomenų tinklai, sauga, nuotoliniai VPN maršrutizatoriai, mobiliojo ryšio tinklo modemai ir IoT valdymo programinė įranga

Hirschmann / Belden pramoniniai komutatoriai ir aktyvaus tinklo įrenginiai kartu su Belden apjungimu siūlo platų pramoninių Ethernet tinklų sprendimų spektrą. Mes siūlome maršrutizatorius ir modemus, skirtus IoT ir nuotoliniam automatizavimui. Jie saugiai sujungia įvairius įrenginius ir mašinas su internetu ir tokiu nuotoliniu būdu sujungtas sistemas galima konfigūruoti, prižiūrėti ir stebėti nuotoliniu būdu.

Tipinės taikomosios programos – tai sistemų konfigūravimas ir instaliavimas, nuotolinė priežiūra, profilaktinė apžiūra, nuotolinės paslaugos, nuotolinis duomenų nuskaitymas ir M2M taikomosios programos. Su Klinkmann prijungimo produktais ir valdymo programine įranga skirtingų gamintojų prietaisai ir magistralės gali būti sujungti į lengvai valdomą objektą: Siemens, Rockwell Automation, ABB, Profibus / Profinet ir kitus.

eWON, Helmholz ir Prosoft nuotolinio valdymo maršrutizatoriai turi lengvai pritaikomą ir patikimą tinklo jungtį, o prireikus juos galima papildyti Klinkmann programine įranga ir valdymo prietaisais. Su Gemalto ir Telit mobiliojo ryšio modemais įvairius prietaisus ir taikomąsias programas galima prijungti prie 2G, 3G, 4G tinklų.

Belden – sprendimai pramoniniam saugumui

Hirschmann/Belden pramoninis saugumas

Rinkos lyderis pramoninio saugumo sprendimuose, kuris siūlo sprendimus įvairiems klientų poreikiams. Belden – vienintelis tiekėjas, galintis pasiūlyti sprendimus Open System Interconnection (OSI) 1, 2 ir 3 lygiams, taip pat užtikrinti optimalų tinklų naudojimą ir patikimą veikimą. Hirschmann/Belden siūlo kibernetinio duomenų saugumo (Cyber Security) sprendimus.

Ugniasienės sistemos pagal reikalavimus užtikrina automatizavimo tinklų apsaugą. Automatizavimo tinklų apsaugai yra skirtos ugniasienės ir VPN (Virtual Private Network) sprendimai, įskaitant kompleksinius duomenų saugumo sprendimus. Didelės prieigos galimybės užtikrinamos efektyviomis autentifikavimo funkcijomis ir patvirtinta koncepcija. Lanksti segmentacija ir nuotolinis valdymas veikia efektyviai ir saugiai, kai reikia užtikrinti ribotą duomenų ir taikomųjų programų duomenų saugumą.

BELDEN sprendimai sujungia IT duomenų tinklus ir OT automatikos magistrales - saugūs tinkami duomenys tinkamoje vietoje

BELDEN sprendimai sujungia IT duomenų tinklus ir OT automatikos magistrales – saugūs tinkami duomenys tinkamoje vietoje

Nevaldomi Hirschmann komutatoriai

Nevaldomi tinklo komutatoriai – tai vartotojams siūlomi ekonomiški, patikimi ir saugūs eterneto tinklo komutatoriai. Visi komutatoriai skirti naudoti specifinėmis sąlygomis ir turi skirtingiems tikslams skirtus sertifikatus. Jie yra suderinami su įvairiomis taikomosiomis programomis, kaip vietinio lygio pramoniniais tinklais ir mažesne įranga.

Komutatoriai su dvigubais maitinimo šaltiniais, signaliniais kontaktais ir IP67 / IP66 korpusu, naudojami sudėtingomis sąlygomis, įskaitant, tiesioginį montavimą į įrangą. Galima pasirinkti komutatorius su PoE maitinimo jungtimis, kad būtų galima naudoti IP vaizdo stebėjimo sistemas su eterneto kabeliais.

Iš mūsų produktų asortimento galima pasirinkti sertifikuotus produktus, kuriuos galima pritaikyti įvairiose taikomosiose srityse, tokiose kaip geležinkeliai, kitose susisiekimo priemonėse, sprogioje aplinkoje, elektros inverteriuose ir tinkluose.

Valdomi Hirschmann komutatoriai

Pramoniniai komutatoriai palaiko labiausiai paplitusius pramoninius protokolus, pavyzdžiui, Ethernet IP ir Profinet, kuriuos galima iš anksto instaliuoti. Komutatoriai palaiko keletą standartinių pramoninių protokolų su atsargos funkcijomis, pavyzdžiui, MRP ir RSTP. Todėl Hirchmann komutatoriai gali būti naudojami pramoniniam automatizavimui, pavyzdžiui, sunkioje aplinkoje esančiuose pramoniniuose tinkluose arba sudėtingose programose, kurios reikalauja didesnio prievadų skaičiaus, didelės prieigos galimybės ir patikimumo.

OCTOPUS sistema leidžia pritaikyti sprendimus, kurie yra atsparūs vandeniui, atsparūs ugniai ir vibracijai – komutatorius galima montuoti tiesiai į tinklo objektą ar įrenginį. Itin tvirta konstrukcija ir sertifikuotos saugos funkcijos. Octopus produktų šeimos komutatoriai pasižymi IP67 / 54 klase, kuri leidžia išlaikyti saugius tinklus net ir gedimo atveju. Octopus komutatoriai tinka įvairiems sudėtingiems automatikos sprendimams, pavyzdžiui, geležinkeliams ir transporto priemonėms.

Pramoniniai saugumo sprendimai

Internetiniame seminare pristatome naujausius Hirschmann/Belden nuotolinio ir vietinio tinklo saugumo sprendimus. Kaip apsaugoti ryšį vietiniuose ir nuotoliniuose tinkluose?

Hirschmann / Belden belaidžiai sprendimai, nuotolinės jungtys ir IoT

Hirschmann OpenBAT automatizavimo produktų šeima apima didelį prieigos taškų portfelį ir klientų produktus, kurie veikia kartu per nuolatinį ryšį. Taip siūlomas didžiausias mobilumas, lankstumas ir tinklo panaudojimas šiuolaikinėje pramoninėje aplinkoje. Dėl modulinės konstrukcijos gali būti net 8000 skirtingų versijų, iš kurių galima pasirinkti kliento poreikius atitinkančią versiją. Siūloma daug įvairių pramoninių protokolų, įskaitant Profinet ir Ethernet/IP. Priklausomai nuo modelio galima pasirinkti naudojamų WLAN kanalų skaičių, skirtingų tipų eterneto prijungimo vietų jungtis, maitinimo blokų vietų skaičių ir pramoninius sertifikatus. Versijos patvirtintos daugelyje šalių: JAV, Kanadoje, Europoje, Kinijoje, Brazilijoje ir kt. IoT (daiktų internetas, Pramonė 4.0) suteikia galimybę sukurti įvairių pramonės šakų įrenginių tinklus. Prietaisus galima stebėti, valdyti ir prižiūrėti nepriklausomai nuo vietos. Platus pritaikomumas suteikia galimybę prisijungti prie sudėtingos darbo aplinkos, tokios kaip, transporto priemonės, traukiniai ir jūrų sistemos.

Hirschmann / Belden tinklo kontrolė ir valdymas

Hirschmann HiVision – tai pramoniniams tinklams, įskaitant Hirschmann ir GarrettCom duomenų perdavimo tinklus, valdyti skirta pramoninė programinė įranga. Be to, MultiConfig funkcija leidžia vienu kartu greitai ir lengvai konfigūruoti keleto tinklų taškus.

Visi tinklo struktūros terminalai, kuriuose palaikomas SNMP protokolas, lengvai integruojami į HiVision programinę įrangą, taip išsaugant specifines savybes ir gerinant saugumą, mažinant rizikos veiksnius, kurių atsiranda prižiūrint tinklą. Naudojant funkciją MultiConfig vienodus parametrus galima konfigūruoti vienu metu keletoje įrenginių ir tinklui veikiant, ir vėliau jį aktyvinant.

Tinklo topologija atpažįstama automatiškai ir išsamiai vizualizuojama. Nevaldomieji tinklo komutatoriai ir sujungimo vietos taip pat matomos tinklo topologijoje. Naujoji apsaugos funkcija leidžia efektyviai ir paprastai užtikrinti duomenų apsaugą.

Prosoft / Belden - pramoninių duomenų perdavimo sprendimai

Prosoft (Belden koncernas) – tai įmonė, kuri specializuojasi automatizavimo įrangos ir telekomunikacijų produktų srityje – tai įvairios įrangos sąsajos kortelės ir belaidis duomenų perdavimas. Siūlomi įvairūs protokolai ir naudojimo būdai.

Automatizuoti belaidžiai duomenų perdavimo tinklai. Operatyvus ir saugus duomenų perdavimas. WLAN kabeliais paremti sprendimai tunelių, kabelių ir pramoninėms instaliacijoms. Klinkmann padeda rasti reikiamą sprendimą, rengia mokymus ir diegia produktus.

Rockwell įrangos sąsajos kortelės

Prosoft Technology gamina duomenų perdavimo prietaisus Rockwell Automation® sistemoms, įskaitant ControlLogix®, CompactLogix™ (L3x, L2x, L1x), SLC™ 500, FLEX® I/O ir POINT I/O™ prietaisus. Sąsajos kortelės skirtos daugiau nei 40 skirtingų sąsajų ir kortelės, susijusios su ryšio valdymu ir srauto matavimu.

Duomenų ryšio konverteriai

Ryšio protokolų konverteriai užtikrina duomenų perdavimą tarp pramoninių automatizavimo įrenginių, įskaitant serijinę komunikaciją, eternetą, EtherNet/IP, Modbus Plus, Modbus TCP/IP, Profibus, A-B Remote I/O, Hart, Honeywell DE ir Metasys.

Ewon - automatikos ir IoT VPN maršrutizatoriai

Ewon - automatikos ir IoT VPN maršrutizatoriai

Maršrutizatoriai įvairiems automatikos protokolams ir perdavimo tinklams. Sistemų konfigūravimo, ataskaitų teikimo ir valdymo programos. Taškas-taškas ir internetu paremtos tinklo struktūros.

Ewon Cozy yra saugus ir lengvai naudojamas nuotolinis VPN sprendimas įrenginių gamintojams. Prisijunkite prie įrenginio tik tada, kai jums to reikia. Suderinamas su žinomiausiais PLV gamintojų prekiniais ženklais.

Maršrutizatorius Ewon Flexy, IIot su įvairiomis funkcijomis ir sąsajomis leidžia rinkti ir buferinti duomenis, o VPN – programuoti ir prižiūrėti. Paruošti pavojaus mechanizmai, scenarijų ir Java programavimas, MQTT ir virtuali sąsaja atveria galimybes IIOT sprendimams.

Nuotolinis ryšys, kai jums to reikia. Naudodami HMS Cozy ir Flexy produktus, galite prisijungti prie savo įrenginių visame pasaulyje tik tada, kai jums jų reikia.

Integruotos pranešimų funkcijos leidžia kontroliuoti gamybą ir prognozuoti gamybos ir trikdžių atvejus.

Duomenų srautas tarp Helmholz tinklų, Ethernet ir Profinet

Helmholz - automatizuoti VPN maršrutizatoriai

Helmholz sprendimai, skirti sklandžiam kelių tinklų duomenų srautui. Užsisakykite ekonomiškus įrenginius, skirtus Ethernet ir Profinet tinklams, nepamirštant senų tinklų. Turėdami saugų duomenų perdavimą ir galėdami lengvai konfigūruoti, sukursite automatikos tinklą, apsaugotą nuo neteisėtos prieigos. Kompaktiškas ir tvirtas vokiškas dizainas garantuoja, jog jūsų sistema atrodys ir veiks puikiai.

WALL IE - pramoniniai NAT prievadai / ugniasienės

Saugus duomenų perdavimas ir patogi konfigūracija – WALL IE apsaugo jūsų automatikos tinklą nuo neteisėtos prieigos. Dėl individualios konfigūracijos ugniasienę galima lengvai pritaikyti prie kiekvieno mašinų tinklo reikalavimų. NAT režimu ryšys gali būti nukreiptas tarp skirtingų IPv4 tinklų. Režimas leidžia versti adresus per NAT ir filtruoja srautą, kad būtų ribojamas pagrindinio automatikos tinklo naudojimas.

FLEXtra PROFINET komutatorius

FLEXtra PROFINET komutatorius sujungia valdymą su pasauliniu PROFINET pagal B atitikties klasę ir su IT pasauliu, turinčiu iki 1 gigabito Ethernet.

FLEXtra PROFINET komutatoriumi galima prijungti 100 Mbps 1PROFINET komponentus, taip pat iki 1000Mbps Ethernet abonentus. Tai leidžia perduoti duomenis iš valdymo skydelio ir mašinos vienu jungikliu. Mašininio lygmens PROFINET prioritetų nustatymas yra visada užtikrinamas.

Viena iš svarbiausių PROFINET komutatoriaus funkcijų yra nustatyti PROFINET srautą mašinų tinkle. Valdomas komutatorius gali atskirti, ar pranešimas yra tinklo užklausa, ar FTP failų perdavimas, ar srautas, ar PROFINET pranešimas. Jei duomenų perdavimo apkrova yra didelė, svarbiausiems pranešimams gali būti teikiama pirmenybė, kad būtų išvengta jų praradimo. GSDML failas leidžia įprastu būdu integruoti jungiklį į automatikos aplinką.

Praktiškas Ethernet imtuvų dizainas taupo vietą valdymo skyduose. Visada aiškiai matomi būsenos šviesos diodai ant FLEXtra PROFINET jungiklio leidžia lengvai diagnozuoti net ir esant pilnam pajungimui.

PN / Modbus TCP komutatorius

Naudojant PN / ModbusTCP komutatorių, PROFINET tinklą galima lengvai ir be jokių pastangų prijungti prie ModbusTCP tinklo. PN / ModbusTCP komutatorius įgalina duomenų perdavimą tarp PROFINET valdiklio ir ModbusTCP tinklo įrenginių. Vienoje tinklo pusėje gauti įvesties duomenys perduodami kitoje tinklo pusėje. IO duomenų perdavimas vyksta realiu laiku ir greitai be papildomų apdorojimo blokų.

Be PROFINET / ModbusTCP ryšio, PN / ModbusTCP komutatorius taip pat teikia MQTT tarpininkavimą abiejose tinklo pusėse. Tokiu būdu perduodamos vertės taip pat gali būti paskirstytos per MQTT į vizualizacijos sistemas arba naudojimo duomenų saugojimo sistemas.

Opto 22 –I / O sprendimai ir SSR relės

Opto 22 –I/O sprendimai ir SSR relės

Naujos kartos IoT sprendimas iš Opto22, EPIC. Platus programavimo variantų asortimentas, Opton Tradic Pac, visame pasaulyje žinomas kaip Codesys ar net Node-red.

Universalios sąsajos su žinomiausiais loginiais simboliais. Taip pat integruotos Ignition Edge pasaulinės galimybės, įskaitant MQTT.