Automatikos programinė įranga

Patikima programinės įrangos platforma yra skaitmeninių pokyčių ir pažangios gamybos pagrindas.

Pagerinkite gamybos procesus, sumažinkite techninės priežiūros pertraukas ir energijos suvartojimą, taip pat rinkite vertingus duomenis aktyviai priežiūrai.

Automatinės sistemos pramonės automatizacijai

Patikima programinės įrangos platforma yra skaitmeninių pokyčių ir pažangios gamybos pagrindas. Pagerinkite gamybos procesus, sumažinkite techninės priežiūros pertraukas ir energijos suvartojimą, taip pat rinkite vertingus duomenis aktyviai priežiūrai.

Klinkmann yra jūsų partneris įvairiuose pramonės automatikos etapuose. Su AVEVA automatizavimo programine įranga įgyvendinsite valdymo kambario sprendimus, efektyvų duomenų rinkimą ir patikimą ataskaitų teikimą.

Mes išanalizuojame esamą situaciją ir patariame kaip rasti teisingą sprendimą, kad mūsų klientai turėtų funkcionalią visumą ir lengvai, saugiai bei patikimai prisijungtų prie IT ir kitų informacinių sistemų.

Anksčiau Wonderware

AVEVA™ InTouch HMI

Kad procesai ir sistemos veiktų efektyviai, reikalinga realiojo laiko HMI sąsaja tarp žmogaus ir automatinės įrangos.

Aveva InTouch sprendimas apima nuo vienos mašinos valdymo iki valdymo patalpos sprendimo visai gamyklai.

Anksčiau Wonderware

AVEVA System Platform

Aveva System Platform kartu su InTouch OMI vizualizacija suteikia labai galingą ir dinaminį programinės įrangos sprendimą nuo vienos gamybos linijos valdymo kambario iki įmonės lygio MES gamybos valdymo.

Aveva System Platform padeda standartizuoti / harmonizuoti gamybos linijas ir visas gamyklas. System Platform padeda valdyti informaciją realiuoju laiku, įspėjimus ir įvykius.

Anksčiau Citect SCADA

AVEVA™ Plant SCADA

Citect SCADA arba AVEVA Plant SCADA yra programinis sprendimas gamybos procesams, apdorojantiems didelius duomenų kiekius ir tag’us/identifikatorius.

SCADA vizualizaciją ir techninį efektyvumą pabrėžia/išryškina/pabrėžia programinės įrangos sprendimas, kuris yra paruoštas naudojimui su intuityvia vartotojo aplinka.

Connecting Cloud Solution

AVEVA™ Insight

AVEVA Insight padeda efektyviai gauti informaciją iš bet kurio įrenginio.

Debesų platforma, skirta duomenų apie gamybos procesus rinkimui, verslo valdymo sprendimų priėmimui ir aktyviai analizei.

Jūsų informacija pasiekiama bet kada, bet kur, iš bet kurio įrenginio.

Tikslas – efektyviau panaudoti esamas automatikos sistemas

Konkurencingumo palaikymas reiškia nuolatinį tobulėjimą. AVEVA Edge to Enterprise modelis užtikrina geresnį našumą padidindamas duomenų iš sistemų realiu laiku, matomumą ir nuspėjamumą.

Žiūrėkite internetinio seminaro apie Edge to Enterprise strategiją įrašą.

Išbaikite automatizavimo sistemą naudodami Historian duomenų rinkimo sistemą, DreamReport ataskaitų teikimą ir OPC sistemos sprendimus

Klinkmann, AVEVA Select partneris, padeda savo klientams viršyti patikimumo, saugumo ir našumo tikslus, taip pat stebėti ir optimizuoti gamybą bei operacijas, kad būtų patobulinta verslo kokybė.

AVEVA Wonderware yra viena plačiausiai naudojamų platformų pasaulyje, kuri skirta gamybos sistemoms. Ji sujungia skirtingų tiekėjų valdymo įrenginius į vieną lengvai valdomą stebėjimo ir ataskaitų teikimo visumą.

Automatikos sistema sujungia visų pagrindinių automatikos tiekėjų produktus: Rockwell Automation, Siemens, Omron, ABB, Honeywell ir kt. Be to, su ja galima derinti kelis papildomus sprendimus, tokius kaip DreamReport ataskaitų teikimo įrankis ir Matrikon OPC sistemos sprendimai.

Klinkmann ekspertai padės Jums pasirinkti Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

AVEVA Unified Operations Centre

Naudodami vienos platformos strategiją (Unified Operations Centre) gausite kombinuotas funkcijas ir vizualizaciją, leidžiančią sujungti žmones, informaciją ir funkcijas.

➤ Brošiūra: AVEVA vieningas operacijų centras
➤ Internetinio seminaro įrašas: Kaip suskaitmeninti veiklos ir vartotojo patirtį vieningoje platformoje?

Anksčiau Wonderware

AVEVA™ Historian

AVEVA Wonderware Historian is a fast real-time data collection for storing large amounts of data, where you can find the interfaces to the automation systems of different suppliers.

Historian Client analysis and reporting tools can be used to process data stored with AVEVA Wonderware History. Interfaces with Microsoft Office.

Aveva Historian data collection is an integrated part of the System Platform system.

Anksčiau DreamReport

AVEVA™ Reports for Operations

AVEVA Reports yra paprastas „drag & drop“ įrankis su paruoštu realaus laiko duomenų šaltiniu ir rankiniu duomenų integravimu valdymo centro / SCADA programinei įrangai, sukauptų duomenų bazės programinei įrangai, įmonės programinei įrangai ir reliacinėms duomenų bazėms.

AVEVA Reports padeda geriau išnaudoti automatizavimo ir IT programas esančias panašiose aplinkose kaip Aveva Wonderware, Siemens, įskaitant ir daugybę kalbinių versijų.

Ji yra saugi, sertifikuota ICS-Cert ir veikia tūkstančiuose klientų visame pasaulyje.

Matrikon

OPC sistemos

Matrikon OPC IO serveriai ir saugos programos bendrina ir saugo įvairias PLC, DCS ir IT sistemas.

MatrikonOPC UASuite skirtas vartotojų saugumui ir į paslaugas orientuotų struktūrų modeliavimo programoms. Sujungia skirtingus OPC serverius.

Matrikon FLEX Dispatch programinė įranga palaiko standartines Windows ir Linux programas, taip pat mažų atskirų įrenginių sistemas bei tūkstančių duomenų šaltinių ir milijonus objektų sprendimų.

Nerandate to, ko ieškote? Suteikite mums dar vieną galimybę ir ieškokite pagal raktinį žodį.

Pažinkite mus iš mūsų sėkmės istorijų

Henkel pasitelkia didžiuosius duomenis tvarumui stiprinti ir energijos naudojimo efektyvumui didinti

Augimo ir tvarumo strategijas stiprinantis sprendimas lėmė kasmet vis mažėjančias energijos sąnaudas. 2020 m. sumažėjimas siekė iki 16 %. Be to, taikomos ir kitos mažinimo priemonės, tokios kaip investicijos į tvaresnius procesus ir automatizavimo įrangą.

Skaityti daugiau →

Valmet Automotive

AVEVA provides MES, operations and performance improvements to Valmet’s automotive manufacturing

Skaityti daugiau →

Integravus MES sistemą, Borg Manufacturing bendrovė darbo efektyvumą pagerino 400 proc.

Mike’as Kershaw ir jo komanda turi daugiau kaip 2000 darbuotojų, dirbančių 20 objektų. Jie siekė pagerinti produktų serijų gamybos lankstumą ir sykiu ją paspartinti, užtikrinant aukštą kokybę, nuoseklumą ir klientų užsakymų kitai dienai įgyvendinimą.

Skaityti daugiau →

Danone Specialized Nutrition enables their Digital Manufacturing vision with AVEVA Manufacturing Execution System

Modelio pagrindo MES šablonas suteikia Danone lankstumo visose Specialized Nutrition gamyklose naudoti 20 standartinių funkcijų rinkinį, į kurį įeina ir standartinės sąsajos.

Skaityti daugiau →

Didžiausia Suomijos Suonenjokio džemo gamykla valdoma naudojant AVEVA System Platform ir AVEVA Historian programinę įrangą

Valio Suonenjokio džemo gamyklai reikėjo patikimos ir lengvai prijungiamos gamybos kontrolės bei atskaitomybės sistemos.

Skaityti daugiau →

Wonderware MES, Operations and Performance

The whole MES project of the car factory was completed in three months, using the Wonderware Operations and Performance program suite

Skaityti daugiau →