Automatikos programinė įranga

Automatikos programinė įranga

Patikima programinės įrangos platforma yra skaitmeninių pokyčių ir pažangios gamybos pagrindas. Pagerinkite gamybos procesus, sumažinkite techninės priežiūros pertraukas ir energijos suvartojimą, taip pat rinkite vertingus duomenis aktyviai priežiūrai.

Universalūs ir besivystantys pramonės skaitmeninimo sprendimai iš Klinkmann 

Klinkmann yra jūsų partneris įvairiuose pramonės automatikos etapuose. Mes išanalizuojame esamą situaciją ir patariame kaip rasti teisingą sprendimą, kad mūsų klientai turėtų funkcionalią visumą ir lengvai, saugiai bei patikimai prisijungtų prie IT ir kitų informacinių sistemų.

Patikima programinės įrangos platforma yra skaitmeninių pokyčių ir pažangios gamybos pagrindas. Pagerinkite gamybos procesus, sumažinkite techninės priežiūros pertraukas ir energijos suvartojimą, taip pat rinkite vertingus duomenis aktyviai priežiūrai.

AVEVA Wonderware yra didžiausia pasaulyje automatizavimo programinės įrangos tiekėja, kurios programinė įranga naudojama keliuose šimtuose Suomijos gamybos įrenginių ir įvairių įrangos gamintojų mašinų valdyme.

AVEVA Wonderware Customers First priežiūros sutartys užtikrina versijų kontrolę ir tarptautinę paramą.

Kaip efektyviai skaitmeninti vartotoją ir vartotojo patirtį vieningoje platformoje?

Naudodami vienos platformos strategiją, galite derinti funkcijas ir vizualizaciją, kuri taip pat leidžia sujungti žmones, informaciją ir funkcijas.

Internetiniame seminare apie eksploatacijos ir naudotojo patirties skaitmeninimą sužinosite, kaip techniniai duomenys kartu su moderniausiu SCADA sprendimu leidžia greitai ir tiksliai priimti sprendimus.

Klinkmann AVEVA Unified Operations Centre

AVEVA Wonderware HMI / SCADA valdymo centro programinė įranga

Klinkmann kartu su AVEVA Wonderware programinės įrangos sprendimais padeda savo klientams viršyti patikimumo, saugumo ir našumo tikslus, taip pat stebėti ir optimizuoti gamybą bei operacijas, kad būtų patobulinta verslo kokybė. AVEVA Wonderware yra viena plačiausiai naudojamų platformų pasaulyje, kuri skirta gamybos sistemoms. Ji sujungia skirtingų tiekėjų valdymo įrenginius į vieną lengvai valdomą stebėjimo ir ataskaitų teikimo visumą.

AVEVA Wonderware HMI / SCADA valdymo centro programinė įranga

AVEVA Wonderware yra plačiausiai pasaulyje naudojamas valdymo centro sprendimas, sujungiantis skirtingų tiekėjų valdymo įrenginius į vieną lengvai valdomą stebėjimo ir ataskaitų teikimo visumą.

AVEVA Wonderware InTouch HMI yra valdymo centrų programinės įrangos, skirtos prietaisų valdymui, gamybai bei SCADA sistemoms, srities lyderė. Ji sujungia visų pagrindinių automatikos tiekėjų produktus: Rockwell Automation, Siemens, Omron, ABB, Honeywell ir kt.

AVEVA Wonderware InTouch Machine Edition suteikia mobiliems įrenginiams suderintą InTouch interneto sąsają, nepriklausomai nuo vietos ar galinio įrenginio.

Klinkmann ekspertai padės Jums pasirinkti Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

AVEVA Wonderware duomenų bazės ir programų valdymas

AVEVA Wonderware System Platform suteikia programų valdymo platformą ir skelbia reikalingą informaciją įvairiems galiniams įrenginiams. Tai galinga automatizavimo duomenų bazė, kuri dideliu greičiu renka ir skelbia duomenis bei glaudina ilgalaikias ataskaitas.

AVEVA Wonderware History yra greitas realaus laiko duomenų rinkimas, skirtas kaupti didelius duomenų kiekius, su įvairių tiekėjų automatikos sistemų sąsajomis. History Client analizės ir ataskaitų teikimo įrankiai gali būti naudojami apdorojant duomenis, saugomus AVEVA Wonderware History.Sąsajos su Microsoft Office.

AVEVA Wonderware Historian InSight atvaizduoja Historian duomenis per interneto naršyklę. Internete InSight yra saugus, daugelio vartotojų debesų pagrindu sukurtas istorijos duomenų rinkimo sprendimas, teikiamas kaip (SaaS) paslauga.

Mobile Operator Rounds pagreitina priežiūrą ir pagerina proceso atitiktį.

30 dienų išbandykite AVEVA Wonderware Development Studio

AVEVA Development Studio suteikia integruotą projektavimo aplinką SCADA, HMI ir MES programų kūrimui. Vieninga kūrimo aplinka leidžia projektuotojams kurti HMI SCADA priežiūros programas.

Development Studio siūlo intuityvią grafinio redagavimo programą, leidžiančią naudotis visa realaus laiko procesų grafika ir vizualizacija. Su Development Studio inžinieriai, operatoriai ir IT darbuotojai gali bendradarbiauti, kad per trumpesnį laiką sukurtų efektyvesnę sąsają.

Citect SCADA valdymo centrų programinė įranga

Citect SCADA valdymo centrų programinė įranga turi daug vartotojų Suomijoje ir tarptautiniu mastu. Citect SCADA ir AVEVA Wonderware automatikos programinė įranga yra AVEVA Group programinės įrangos pasiūlos dalis.

Citect SCADA supaprastina ir paspartina skaitmeninę transformaciją siūlydama daugybę funkcijų, leidžiančių pasinaudoti didėjančiu duomenų taškų skaičiumi.

Bendras funkcijų vaizdas ir geresnės vizualizavimo galimybės daro Citect SCADA efektyvesnę nei bet kada anksčiau.

Pagerinkite eksploataciją ir realaus laiko sprendimų priėmimą naudodami integruotą aliarmo priežasties, pasekmės ir reagavimo informaciją, kuri lengvai pasiekiama iš programinės įrangos.

MONITOR & CONTROL WEBINAR: Citect SCADA 2018 R2

Citect SCADA provides intuitive configuration tools and powerful engineering features to help you consolidate and streamline control from an increasing array of input. In this technical webinar you will hear about new features Citect SCADA has to offer.

Papildykite valdymo centro programinės įrangos sprendimą naudodami Dream Report ataskaitas

Dream Report renka ir apdoroja duomenis iš skirtingų automatikos sistemų: Rockwell Automation, Aveva, Siemens, Schneider. Naudodami Dream Report, rengiate aiškias informacijos suvestinių ir skirtingų vartotojų grupių ataskaitas. Klinkmann palaiko, moko ir tiekia Dream Report programinę įrangą Suomijoje, Baltijos šalyse ir Rusijoje.

Dream Report gamybai ir gamyklų ataskaitoms

Dream Report yra paprastas „drag & drop“ įrankis su paruoštu realaus laiko duomenų šaltiniu ir rankiniu duomenų integravimu valdymo centro / SCADA programinei įrangai, sukauptų duomenų bazės programinei įrangai, įmonės programinei įrangai ir reliacinėms duomenų bazėms.

Dream Report padeda geriau išnaudoti automatizavimo ir IT programas esančias panašiose aplinkose kaip Aveva Wonderware, Siemens, įskaitant ir daugybę kalbinių versijų. Ji yra saugi, sertifikuota ICS-Cert ir veikia tūkstančiuose klientų visame pasaulyje.

Kodėl Dream Report?

• Sukurta specialiai automatizavimo ir gamybos kontrolės sistemoms – platus suderinamumas ir jungiamumas
• Lengvas sprendimas kurti ataskaitas, informacijos suvestines ir suvestines
• Konfigūravimas be programavimo ar IT sistemų žinių
• Gali gauti duomenis iš bet kurio šaltinio: realaus laiko duomenis, sukauptus duomenis ar verslo sistemų duomenis
• Patikimas ir saugus veikimas 24/7
• Galite automatiškai generuoti ir platinti ataskaitas internetu, el. paštu ar failų serveryje

Dream Report renka ir apdoroja duomenis iš skirtingų sistemų

Internetiniame seminare sužinosite apie naujas Dream Report funkcijas, pvz., naujas informacijos suvestines ir laiko apibrėžimus

Dream Report yra universaliai pritaikoma gamyboje, nes gali Jums padėti efektyviau panaudoti gaunamus duomenis iš Wonderware, Rockwell Automation, Siemens ir daugelio kitų sistemų bei programinės įrangos.

Matrikon OPC sistemos sprendimai

MatrikonOPC UASuite skirtas saugos ir modeliavimo programoms skirtoms į paslaugas orientuotoms struktūroms. Sujungia skirtingus OPC serverius. Tuneliavimo protokolas apsaugo duomenų perdavimą ir išvengia DCOM apribojimų, kai perdavimas vyksta tarp skirtingų serverių ir tinklų.

Matrikon yra pirmaujanti pasaulyje OPC programinės įrangos tiekėja

Matrikon OPC IO serveriai ir saugos programos bendrina ir saugo įvairias PLC, DCS ir IT sistemas. MatrikonOPC UASuite skirtas vartotojų saugumui ir į paslaugas orientuotų struktūrų modeliavimo programoms. Sujungia skirtingus OPC serverius. Tuneliavimo protokolas apsaugo duomenų perdavimą ir išvengia DCOM apribojimų, kai perdavimas vyksta tarp skirtingų serverių ir tinklų. Matrikon OPC UA tuneliavimui reikia OPC UA perėjimo, integruojant OPC UA klientus ir serverius į OPC Classic architektūrą.

Matrikon FLEX Dispatch programinė įranga palaiko standartines Windows ir Linux programas, taip pat mažų atskirų įrenginių sistemas bei tūkstančių duomenų šaltinių ir milijonus objektų sprendimų.

Matrikon FLEX Federator siūlo OPC sąsajos įrankį, iš kurio galite pasirinkti visas tinkamas OPC sąsajas visoms pagrindinėms DCS, PLC ir magistralinėms sąsajoms lengvai ir nebrangiai vienu įrankiu.
FLEX FireBridge saugos įrankis leidžia saugiai ir greitai dalytis duomenimis ir naudoti juos tarp atskirų OT tinklų ir sistemų.

Valdymo centro aplinka realiu laiku

AVEVA HMI SCADA portfolio leidžia pagerinti verslo rezultatus ir padeda padidinti veiklos lankstumą. Technologijos jungiamumas, sąveika ir mastelis leidžia pagal poreikį pritaikyti kintantį dydį. Internetiniame seminare bus apžvelgiamos naujausios Wonderware System Platform ir InTouch HMI 2020 versijos, kurios yra naujos kartos platformos, skirtos supaprastinti veiklos rezultatus.

Pažinkite mus iš mūsų sėkmės istorijų

Valmet Automotive

AVEVA provides MES, operations and performance improvements to Valmet’s automotive manufacturing

Skaityti daugiau →

Borg Manufacturing

Borg Manufacturing is a leading privately-owned Australian melamine and joinery manufacturer, which prides itself on embracing leading edge innovation to drive its sustainable operations.

Skaityti daugiau →

Danone Specialized Nutrition

Danone Specialized Nutrition enables their Digital Manufacturing vision with AVEVA Manufacturing Execution System.

Skaityti daugiau →