Skaitmeninio gamybos automatizavimo sprendimai

Klinkmann – pirmaujanti Suomijos pramonės automatizavimo ir elektrifikavimo sprendimų įmonė. Mūsų siūlomi sprendimai ir palaikymo paslaugos padeda klientams pagerinti savo produktus ir suskaitmeninti operacijas.

Valdymo sprendimai, duomenų bazės ir ataskaitos, OPC sistemos

Gamybos duomenų rinkimo, ataskaitų teikimo ir valdymo sistemos – MES sprendimai

Pažangus pramoninės priežiūros sprendimas – APM

Gamybos automatizavimas, Emulate 3D ir mašinų saugos sprendimai

Nuotoliniai VPN maršrutizatoriai, modemai ir IoT valdymo programinė įranga ir valdikliai

Montavimo korpusai, spintos ir priedai, korpusų aušinimo / šildymo sprendimai, apšvietimas ir kiti priedai.

Elektrinių ir valdymo centrų komponentai ir gaubtai bei PLV logika

Maksimaliai padidinkite produktyvumą ir kuo labiau sumažinkite riziką

Universalūs ir besivystantys pramonės skaitmeninimo sprendimai

Klinkmann yra jūsų partneris įvairiuose pramonės automatikos etapuose. Mes tiekiame programinę įrangą, valdymo sistemas, saugos sprendimus ir informacinius tinklus pramonės skaitmeninimui. Klinkmann taip pat konsultuoja ir tiekia elektros ir automatikos komponentus automatikos centrams ir lauko instaliacijoms, taip pat įvairius korpusų sprendimus.

Pardavimo ir sandėliavimo paslaugos

Klientų aptarnavimas: susisiekite su mumis ir atlikite užsakymą – rašykite klientų aptarnavimo komandai el. paštu info@klinkmann.lt arba užpildykite užsakymo formą.

Sandėliavimo paslaugos: Klinkmann taip pat siūlo ir sandėliavimo paslaugas tais atvejais, kai prekių pristatymas turi būti greitas.

Programavimo ir diegimo paslaugos

Klinkmann techninio aptarnavimo centras teikia automatizavimo duomenų perdavimo sprendimus. Mes teikiame priežiūros paslaugas ir diegiame taikomąsias programas.

Mes nuolat vystome ir tobuliname Klinkmann programinę įrangą, kuri suteikia papildomų funkcijų standartinei įvairių gamintojų programinei įrangai, pavyzdžiui, Wonderware.

Mes esame pradininkai, kurie pradėjo kurti specialiai klientui pritaikytus programinės įrangos sprendimus. Mes taip pat išbandome įvairias programinės įrangos koncepcijas.

Eksploatacijos ir priežiūros paslaugos

Klinkmann siūlo savo atstovaujamų gamintojų produkcijos eksploatavimo ir priežiūros paslaugas pagal tarptautines sutartis.

Klinkmann mokymai ir tarptautinės priežiūros sutartys garantuoja gerą ir ilgalaikį įsigyto produkto naudojimą. Sertifikuotas Klinkmann partnerių tinklas profesionaliai įgyvendina visus projektus.

Konsultacijos ir naujų produktų diegimo paslaugos

Klinkmann analizuoja kliento poreikus ir padeda rasti tinkamą programos pasirinkimo sprendimą. Klinkmann aptarnavimo centras padeda pasirinkti skirtingas technologijas ir projektų rengimo būdus.

Klinkmann pataria kaip priimti teisingą sprendimą, kad Wonderware programinė įranga, Belden/Hirschmann duomenų tinklai/saugumas ir papildomi Klinkmann duomenų perdavimo moduliai užtikrintų funkcinę visumą ir lengvą ryšį su ERP ir kitomis informacinėmis sistemomis.

30 dienų išbandykite AVEVA Wonderware Development Studio

AVEVA Development Studio suteikia integruotą projektavimo aplinką SCADA, HMI ir MES programų kūrimui. Vieninga kūrimo aplinka leidžia projektuotojams kurti HMI SCADA priežiūros programas.

Development Studio siūlo intuityvią grafinio redagavimo programą, leidžiančią naudotis visa realaus laiko procesų grafika ir vizualizacija. Su Development Studio inžinieriai, operatoriai ir IT darbuotojai gali bendradarbiauti, kad per trumpesnį laiką sukurtų efektyvesnę sąsają.

Klinkmann e-parduotuvė

Pirkite Klinkmann produktus internetu. Nemokamas pristatymas ir akcijiniai pasiūlymai – tik internetu. Registracija nėra privaloma. Klinkmann e-parduotuvės katalogas skirtas verslo klientams, kuriuo naudotis galima neužsiregistravus. Taigi galite apsipirkti nedelsiant! Klinkmann klientai, turintys registruotą paskyrą, gali įsigyti produktų sutartinėmis kainomis iš karto po registracijos. Mūsų klientų aptarnavimo komanda išsiųs Jums paskyros naudotojo vardą ir slaptažodį.
  • Nemokamas pristatymas užsakymams, kurie viršija 140 € (+ PVM)
  • Išsamus katalogas – lengvesnis pasirinkimas
  • Geriausi pasiūlymai, esant dideliam komponentų poreikiui
  • Greitas pristatymas iš Klinkmann centrinio sandėlio per 24 valandas

Mokymo paslaugos

Klinkmann veikia kaip tarptautinis savo atstovaujamų gamintojų mokymų centras. Mes organizuojame internetinius seminarus ir nuotolinius mokymus, taip pat specifinius mokymus pagal kliento poreikius.

E-katalogas

17 000 puslapių elektroninis Klinkmann katalogas yra pats išsamiausias elektroninių produktų katalogas elektros komponentams bei automatikai Suomijoje ir Baltijos šalyse. Mūsų nemokamas e-katalogas palengviina Jūsų darbą ir padeda rasti Jums tinkamą sprendimą.