Pardavimo sąlygos

Klinkmann informacija apie kainas ir pardavimo sąlygos, kurios pateikiamos tokia tvarka, kokia jos taikomos. Mūsų kainos galioja iki kito pranešimo. Norėdami gauti daugiau informacijos apie kainoraščius, užsakymus ar pasiūlymo užklausas, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo skyrium. Užklausas dėl kainų ir užsakymus taip pat tvarko mūsų klientų aptarnavimo skyrius.

Kainynai

Naujos kainos:

1.1.2024: TE, HMS, Schneider Electric Denmark, ABB, AVEVA.
1.2.2024: Rose.
1.3.2024: Belden.
1.4.2024: Legrand

Kainynų teiraukitės mūsų klientų aptarnavimo skyriuje.

BendrosiosVisos kainos pateikiamos be PVM. Pakuočių dydžiai yra skirtingi, jie tvirtinami užsakymo patvirtinime. Pasiliekame teisę keisti kainas be išankstinio įspėjimo. Pasiliekame teisę išrašyti sąskaitą faktūrą pristatymo datos kaina.
Pristatymo sąlygosPakuočių iki 30 kg pristatymui taikomas fiksuotas 15 € mokestis.
Didesnių pakuočių pristatymo kaina pagal krovinių vežimo kompanijos kainoraštį. Incoterms 2020.
Pasiliekame teisę išrašyti sąskaitą faktūrą pagal pristatymo dienos valiutos kursą
Siuntimo mokestisPagal faktines išlaidas
Klinkmann eParduotuvėNemokamas pristatymas perkant virš 140 € (be PVM). Mažų užsakymų aptarnavimo mokestis 20 € /vienam užsakymui.
Aptarnavimo mokestis20 € / vienam užsakymui
Valiutos kainaUžsienio valiutos keitimo mokestis
Delspinigiai0,1% diena
Grąžinimas/užsakymo anuliavimasGrąžinti galima tik atskirai sutarus su Pardavėju. Prekių grąžinimas dėl kliento kaltės kompensuojamas ne daugiau 70% vertės. Užsakymų atšaukimas negalimas, nebent atskiru susitarimu. Už bet kokį atšaukimą imamas atšaukimo mokestis.
Papildomos sąlygos

Additional Conditions of Sale

SUTINKATE IR ĮSIPAREIGOJATE LAIKYTIS EULA SĄLYGŲ ATSISIUNČIANT, ĮDIEGANT, KOPIJUOJANT AR KITAIP NAUDOJANT PROGRAMINĘ ĮRANGĄ.

Kitos sąlygosGeneral Conditions of Sale