Gamybos kontrolė

MES sprendimai, skirti klientui pritaikytai lanksčiai gamybai, taip pat produktyvumo matavimui, ataskaitų teikimui ir atsekamumui.

Skaitmeniniu būdu palaikoma gamyklos operacijų tvarka, efektyvumas ir kokybė

Supaprastinkite darbo tvarką ir gamybos procesus, sekite produktų transformaciją nuo žaliavų iki gatavos produkcijos, vertinkite ir analizuokite išeigą, kokybę bei gamyklos išteklių panaudojimą. Pagerinkite operacijų našumą, sumažindami gamybos sąnaudas ir išlaidas, stebėdami gamybos procesų vykdymą.

MES modelio metodas padeda standartizuoti veiklos procesus, įrangą ir veiksmus, kad būtų galima sparčiau didinti produktyvumą, kokybę ir mažinti sąnaudas vykdant veiklą keliose vietose.

Borg Manufacturing

Sužinokite, kaip Borg Manufacturing, integravę AVEVA Manufacturing Execution System su savo ERP ir automatizavimo sistemomis, padidino efektyvumą 400 %.

AVEVA dėl savo Manufacturing Execution Systems (MES) pripažinta geriausia 2021 m. įmone pagal Gartner Magic Quadrant tyrimą

Galime sukurti skaitmeninį gamyklos ir procesų atitikmenį su AVEVA MES modeliu, kuris gali padėti:

  • pagerinti produktyvumą ir apyvartą 5–10 %;
  • atsisakyti iki 25 % atliekų;
  • sumažinti energijos ir vandens sąnaudas 10 %.


Didesnė gamyklos ir įmonės sąveika padeda optimizuoti vertės grandinę dinamiškai optimizuojant vykdymą, kad verslo poreikiai būtų suderinti su veiklos suvaržymais, o gamybos procesų vykdymo sistema išlieka pagrindinė, kad būtų galima nuolat optimizuoti gamybos operacijas naudojant dirbtinį intelektą ir pažangias planavimo bei tvarkaraščių sudarymo galimybes, siekiant spręsti vertės mažėjimo ir nuostolių gamyklose problemą.

Skaitmeninė gamybos operacijų transformacija

Dėl unikalių automatizuotos gamyklos įrangos gamybos ir duomenų rinkimo galimybių mūsų integruotas gamybos procesų sprendimas yra geriausias pasirinkimas automatizuotai ar plataus vartojimo prekių gamybai. Dinamiškai sinchronizuokite žmonių ir mechanizmų veiksmus ir valdykite žmonių vykdomus procesus pasinaudoję sofistikuotomis darbo jėgos valdymo galimybėmis.

Gamybos ir inventoriaus tvarkymo operacijų valdymas

Transformuokite gamybos ir inventoriaus tvarkymo operacijas, skaitmeniniu būdu valdydami įmonės taisykles ir fiksuodami partijos bei hibridinių gamybos procesų informaciją (kas, ką, kada, kur, kodėl ir kiek).

Gamybos procesų vykdymo sistema suteikia įrankius darbo procesų tvarkai valdyti ir stebėti, užtikrinti, kad produktai būtų kuriami pagal specifikaciją, ir visiems gamybos vykdymo duomenims bei medžiagų srautams ceche dokumentuoti realiuoju laiku.

Skaitmeninis gamybos operacijų valdymas padeda padidinti gamybos procesų efektyvumą ir lankstumą, taip pat sumažinti su reikalavimų laikymusi susijusias išlaidas ir naudotojų saugumo riziką. Gaudami patikimą informaciją realiuoju laiku, vadovai ir operatoriai turi geresnius įrankius, kurių reikia norint supaprastinti darbo tvarką ir gamybos procesus, greitai sekti produktų transformaciją nuo žaliavų iki gatavos produkcijos, vertinti ir analizuoti išeigą, kokybę bei gamyklos išteklių panaudojimą, nuolat siekiant geresnių rezultatų.

Našumo valdymas

Gamybos našumo valdymo funkcija padeda palaikyti geriausią įrangos našumą ir suteikia pranašumo, leidžiančio padidinti maržas, sumažinti sąnaudas ir konkuruoti aukštesniu lygiu. Stebėsenos realiuoju laiku funkcija padeda aptikti silpniausias linijų vietas ir išnaudoti bendrą įrangos efektyvumą (angl. overall equipment effectiveness, OEE) KPI stebėsenai, siekiant išnaudoti visą veikimo potencialą.

Sekdami darbo tvarkos veiksmus, galite kategorizuoti neplanuotas prastovas, palygindami su gaminio keitimo, numatytų prastovų ar kitais suplanuotais įvykiais. Toks darbo tvarkos lygio detalumas padeda OEE KPI apskaičiuoti dinaminio našumo koregavimo tikslus, atsižvelgiant į skirtingus produktus, ir realiuoju laiku rodyti grafiko laikymąsi bei faktinį linijos našumą.

Integracija su gamyklos valdymo sistema padeda valdyti našumą fiksuojant gamybos duomenis ir trumpo sustojimo įvykius. Taip linijų operatoriams nereikia rinkti duomenų patiems ir kartu suteikiama naudingos informacijos, leidžiančios padidinti veiklos našumą ir efektyvumą.

Kokybės operacijų valdymas

Skaitmeninio kokybės operacijų valdymo galimybė suteikia viską, ko reikia, siekiant sutelkti įrangą, procedūras ir darbuotojus, kad būtų galima išlaikyti ir nuolat gerinti gamybos kokybę.

Vykdykite kokybės mėginių ėmimo planus, naudodamiesi visomis automatinio ir neautomatinio duomenų rinkimo bei derinimo su darbo tvarkos vykdymo įvykiais funkcijomis. Integravus gamybos automatizavimo sistemas, efektyviai vykdoma plataus vartojimo prekių gamybos kokybės kontrolė ir SPC stebėsena.

Integravus su darbo eigos valdymo programine įranga, automatizuojami neautomatiniai duomenų rinkimo procesai ir procedūros, pritaikant taisomąsias ar prevencines priemones, sutrumpinant veiksmų atlikimo laiką.

Įmonės integracija

Pasiekite didesnį gamybos tiekimo grandinės efektyvumą ir verslo veržlumą, užtikrindami patikimą ir optimizuotą informacijos srautą tarp cecho ir įmonės operacijų.

Integravę MES, ERP ar kitas verslo sistemas tiekimo grandinės stebėsenai, pagalbos priimant sprendimus sulauksite beveik realiuoju laiku.

Mūsų įmonės integracijos programinė įranga užtikrina automatinį keitimąsi duomenimis tarp kelių gamyklų ir verslo programų bei gamyklos veiklos tęstinumą naudojant buferinę saugyklą ir pranešimų istoriją. Verslo ir gamybos sistemos gali papildyti viena kitą laisvai susietomis, tačiau labai patikimomis priemonėmis.

Danone

Danone Specialized Nutrition įgyvendino skaitmeninės gamybos viziją pasitelkę AVEVA Manufacturing Execution System.

AVEVA MES – kas tai ir kodėl jums to reikia? 

Gamybos sektorius visada ieško darbą palengvinančių, našumą didinančių ir nuo klaidų bei prastovų apsaugančių sprendimų. Sprendimas – AVEVA MES (gamybos procesų vykdymo sistema).  

AVEVA MES – kaip ir kada įdiegti?

Jei gamybos procesai negerėja, o našumas netenkina, logiškiausias sprendimas – įdiegti MES (gamybos procesų vykdymo sistemą).

Kalbant konkrečiau, MES – tai speciali programinė įranga, gerinanti visų gamybos procesų, gamybos linijų ir operatorių darbo našumą. Viena geriausių tokių sistemų yra AVEVA MES. Gamybos specialistai ją pripažįsta ir vertina dėl itin aukštos kokybės, lankstumo ir plataus pasirinkimo galimybių spektro.

Nerandate to, ko ieškote? Suteikite mums dar vieną galimybę ir ieškokite pagal raktinį žodį.

Pažinkite mus iš mūsų sėkmės istorijų

Rezervuokite laiką ir pasikalbėkite su specialistu

Prašome užpildyti kontaktinius duomenis ir pasirinkti datą bei laiką

AVEVA Agility for Operations

Užpildykite formą ir atsisiųskite kataloge

AVEVA MES Brošiūrą

Užpildę formą galėsite atsisiųsti Brošiūrą

Aveva MES sistemos infografiką

Užpildę formą galėsite atsisiųsti Infografiką