Pagrindiniai ir valdymo komponentai

Montavimo spintų ir korpusų sprendimai bei priedai, korpusų aušinimo / šildymo sprendimai, apšvietimas ir kiti spintų priedai

Kompaktiški valdymo įtaisai ir pagrindiniai komponentai, skirti naudoti nekilnojamojo turto, energijos ir aprūpinimo reikmėms

Klinkmann padeda pasirinkti teisingus ir Jūsų poreikius atitinkančius sprendimus. Tiesiogiai iš Klinkmann sandėlio gausite ne tik visus reikalingus produktus, bet ir sprendimus iš įvairių tiekėjų: spintas, korpusus, apsaugos ir paskirstymo komponentus bei valdymo ir matavimo produktus.

Unitronics mini PLV + ekranas – tai valdymo prietaisas “viskas viename” su integruotais įvesčių/išvesčių moduliais bei duomenų perdavimo galimybe viename įrenginyje.

Chint yra viena iš pirmaujančių pasaulyje skydų komponentų tiekėjų ir gamintojų, kurio asortimente galima rasti ekonomiškų automatinių jungiklių, kontaktorių ir kitų elektrotechnikos gaminių. Finder yra pagrindinė relių ir jų pagrindų, skirtų elektronikos, elektrinės įrangos, automatizavimo ir elektrotechninėms sistemoms, gamintoja Europoje.

Klinkmann gaminių asortimente rasite didžiulį pasirinkimą montavimo korpusų ir spintų iš įvairių medžiagų, šildymo ir oro kondicionavimo gaminių bei įvairių plastikinių ir guminių priedų, skirtų kabelių sujungimui, apsaugai ir žymėjimui.

Chint

Pirmaujanti elektrotechnikos komponentų gamintoja

Chint – pirmaujanti elektrotechnikos komponentų gamintoja

Chint – tai viena iš trijų didžiausių elektrotechnikos komponentų gamintojų pasaulyje, tikra lyderė Azijos rinkoje. Į Chint asortimentą įeina automatiniai jungikliai, diferencinės apsaugos automatiniai jungikliai, kontaktoriai ir kiti elektrotechnikos gaminiai. Chint siūlo įvairius ekonomiškus komponentus, kurie pripažinti tarptautinėje rinkoje.

Automatiniai jungikliai su srovės nuotėkio apsauga RCD

Saugus ir patikimas sprendimas tiek pramonei, tiek nekilnojamajam turtui.

Peržiūrėkite CHINT automatinius jungiklius su RCD e-parduotuvėje

Modulinės relės, jungikliai, valdymo mygtukai ir indikatoriai

CHINT sprendimai prisitaiko prie visų sąlygų ir yra žinomi visame pasaulyje.

Peržiūrėkite CHINT modulines reles ir jungiklius e-parduotuvėje

Moduliniai automatiniai jungikliai

CHINT sprendimai automatizavimui su moduliniais apkrovos izoliatoriais.

Peržiūrėkite CHINT modulinius automatinius jungiklius-atskyriklius e-parduotuvėje.

Apkrovos paleidimo įrenginiai

Saugus ir patikimas sprendimas tiek pramonei, tiek nekilnojamajam turtui.

Peržiūrėkite CHINT starterius e-parduotuvėje

Kontaktoriai ir šiluminės relės

CHINT sprendimai prisitaiko prie visų sąlygų ir yra žinomi visame pasaulyje.

Peržiūrėkite CHINT kontaktorius ir šilumines reles  e-parduotuvėje

Valdymo mygtukai ir indikatoriai

CHINT turi platų valdymo mygtukų ir indikatoriaus lempučių asortimentą tinkamų viskam.

Peržiūrėkit CHINT valdymo mygtukus ir lemputes e-parduotuvėje

Unitronics - MiniPLV + ekrano valdymo įtaisai

Unitronics – mini PLV + ekranas – tai valdymo prietaisas su integruotais įvesčių/išvesčių moduliais bei duomenų perdavimo galimybe viename prietaise.

Keičiamo dydžio integruotas oepratoriaus ekranas, kurio dydis gali būti iki 15,6“. Tipinės paskirtys: įrenginių ir pastatų automatizavimas, energetikos ir automatizavimo įvairių procesų valdymas, nuotolinio valdymo sistemos.

Techninė įranga

UniStream programuojamų valdiklių serija

Unistream serijos modulinio valdymo įranga, skirta vidutinio dydžio sistemoms. Galingas procesorius ir operatyvioji atmintis. Aukštos kokybės ekranas 7 colių, 10,4 colio ir 15,6 colio. IP65/66 korpuso apsaugos klasė. Su UniLogic programine įranga galima greitai ir lengvai sukurti ir valdyti taikomąją programą.

Techninė įranga

Samba serijos programuojamieji loginiai valdikliai (PLV + ekranas)

Naujas ir ekonomiškas programuojamasis loginis valdiklis su spalvotu 3,5 colio, 4,5 colio arba 7 colių dydžio ekranu. Atsparus išorinės aplinkos poveikiui. Galimi 24 skirtingų tipų operacijų vaizdai ir PID nuotolinis valdymas. Duomenų rinkimas ir ataskaitų rengimas. Impulsų įvesties ir išvesties pozicionavimas.

Paskirtis: įrangos valdymui pastatuose, energijos ir vandens naudojimo srityse bei RTU nuotolinio valdymo stotyse.

Techninė įranga

Vision serijos programuojamieji loginiai valdikliai (PLV + ekranas)

Mini PLV + ekrano valdymo įranga su nuo 3,5 colio iki 12,1 colio dydžio jutikliniu ekranu. Didelės apimties atmintis, aliarmo funkcijos, duomenų rinkimas ir ataskaitų rengimas. Galimos įvairios jungtys: eterneto, vietiniai ir mobilieji tinklai. Nemokama programinė įranga skirta konfigūravimui ir ataskaitoms rengti.

Techninė įranga

Jazz serijos programuojamieji loginiai valdikliai

Mini PLV su tekstiniu ekranu, didele atmintimi ir temperatūros kontrole. Atsparūs aplinkos poveikiui.

Paskirtis: įrangos valdymui pastatuose, energijos ir vandens naudojimo srityse bei RTU nuotolinio valdymo stotyse.

DEHN

Apsaugos produktai nuo viršįtampių, žaibo ir elektros srovės

DEHN – tai apsaugos nuo viršįtampio, žaibo ir elektros srovės produktų gamybos lyderis pasaulyje

Įmonės DEHN sukurti produktai ir sprendimai atitinka tarptautinių standartų ir elektroninės saugos standartų reikalavimus. Įmonė DEHN, siūlydama projektavimo įrankius ir programinę įrangą ir bendradarbiaudama su bendrove Klinkmann, kuri teikia klientų konsultavimo ir mokymo paslaugas, užtikrina, kad produktai būtų tinkamai naudojami. Įmonė DEHN, siūlanti apsauginius produktus ir apsauginę įrangą, užtikrina saugų produktų montavimą ir techninę priežiūrą įvairiose vietose, įskaitant vidutinės ir aukštosios įtampos įrenginių montavimo zonas.

DEHN apsauga nuo viršįtampio

Įmonės Dehn gaminamų „Red/Line“ produktų linija apsaugo nuo 1 000 V AC / 1 500 V DC dydžio viršįtampio, nepriklausomai nuo jo sukėlėjų – žaibo ar elektrinių trukdžių.

DEHN išorinė apsauga nuo žaibo

Išorinės apsaugos nuo žaibo ir įžeminimo produktai yra skirti pastatams ar įrenginiams apsaugoti nuo žaibo ir žaibo sukeliamo gaisro.

DEHN apsaugos nuo viršįtampio įrenginiai informacinėms sistemoms

Dehn gaminamų „Yellow/Line“ produktų linija apima apsauginius produktus, skirtus IT, automatikos ir telekomunikacijų įrangai apsaugoti.

DEHN apsauga nuo žaibo ir įžeminimas

Įmonės Dehn siūlomi įžeminimo produktai atitinka valstybinius standartus, elektros įrenginių įrengimo taisykles, statybines normas ir taisykles bei kitus normatyvinių-techninių dokumentų reikalavimus.

DEHN naujienos

Čia pateikiama informacija apie visas naujas produktų kategorijas.

DEHN projektavimo įrankiai

Su klaviatūra keisdami konfigūraciją raskite geriausiai jūsų poreikius atitinkantį produktą.

DEHN apsauginė įranga

Tai apsauginės įrangos ir apsaugos nuo elektros lanko produktai, užtikrinantys saugų darbą su elektros įrenginiais.

DEHNsupport Toolbox

Programa padeda sudaryti tinkamas apsaugos nuo žaibo sistemas. Ji apima rizikos valdymą, atskyrimo nuotolių nustatymą, kaupimo strypų ir įžeminimo elektrodų projektavimą.

Carlo Gavazzi – automatizavimo ir valdymo įranga

Carlo Gavazzi yra visame pasaulyje žinomas pramoninės automatikos rinkai skirtos elektroninės įrangos gamintojas ir tiekėjas. Šio gamintojo produkciją sudaro jutikliai, valdymo relės, laikmačiai, energijos valdymo sistemos, puslaidininkinės relės, variklių valdikliai, apsauginiai įrenginiai, tinklo sistemos ir keitikliai.
Carlo Gavazzi Jutikliai
Carlo Gavazzi

Jutikliai

Carlo Gavazzi siūlo didelį jutiklių asortimentą, kurį sudaro: indukciniai jutikliai, fotoelektriniai jutikliai, magnetiniai padėties jutikliai, lygio jutikliai, ultragarsiniai jutikliai, CGES serijos aplinkos sąlygų jutikliai, kilpiniai detektoriai, magnetiniai saugos jutikliai, optinės saugos užuolaidos bei talpos jutikliai su „Tripleshield™“ apsauga, kurie pripažįstami kaip pramonės šakos standartas.

Carlo Gavazzi Laikmačiai
Carlo Gavazzi

Laikmačiai

Carlo Gavazzi siūlo didelį montuojamų laikmačių asortimentą su skirtingais korpusais su SPDT arba DPDT relės išėjimu. Laikmačiai turi tokias funkcijas kaip įjungimo/išjungimo vėlinimas, intervalas, vienkartinis suveikimas, nulinis greitis, perjungimas „žvaigždė-trikampis“ ir ciklo atnaujinimas, todėl jie tinka naudoti praktiškai bet kokioje srityje.

Carlo Gavazzi Valdymo ir matavimo prietaisai
Carlo Gavazzi

Valdymo ir matavimo prietaisai

Carlo Gavazzi siūlo didelį valdymo ir matavimo prietaisų asortimentą: srovės valdymo reles, įtampos valdymo reles, galios valdymo prietaisus, fazės sekos reles ir srovės transformatorius, elektromechaninius ir elektroninius skaitiklius, skaitmeninius matuoklius su ekranais bei skaitmeninius ekranus, energijos taupymo valdymo sistemas ir energijos taupymo modulinius įtaisus, saugos modulius.

Carlo Gavazzi Maitinimo šaltiniai
Carlo Gavazzi

Maitinimo šaltiniai

Carlo Gavazzi siūlo didžiausią maitinimo šaltinių asortimentą pramoninės automatikos rinkoje. Norint pasirinkti maitinimo šaltinį, pakanka nurodyti tik išėjimo įtampą ir išėjimo galią. Taip pat siūlomi maitinimo šaltiniai su trifaziu įėjimu, skirti pramoninės automatikos rinkai.

Kiti produktai pramonei ir instaliacijai

Kabelių loveliai ir apsaugos, sujungimo priedai ir laidų žymėjimai, jutiklių ir jungčių sprendimai bei relių sprendimai pramonei ir instaliacijai

TE Connectivity

Jutiklių ir jungčių sprendimai

Kaip pasaulinė lyderė pramoninių technologijų srityje, TE Connectivity jutiklių ir jungčių sprendimai yra suprojektuoti ir pagaminti taip, kad atlaikytų ekstremalius smūgius, vibracijas, temperatūrą ir aukštį. Mūsų asortimente yra DIP ir SIP jungikliai, mygtukiniai jungikliai, jungikliai, greiti jungikliai ir daug daugiau.

Populiariausi sprendimai pramonėje yra Entrelec SNK serijos sraigtiniai gnybtai ir DBL 80-500A maitinimo jungtys. Įžeminimo gnybtai taip pat turi plačią vartotojų bazę. TE Entrelec gnybtų blokai turi daug tarptautinių patvirtinimų.

Klinkmann techninė pagalba padeda pasirinkti tinkamą jungčių sprendimą, o jungtis pristatysime greitai iš centrinio sandėlio ir internetinės parduotuvės.

Savo asortimente taip pat turime DBL Block (paskirstymo blokų) kolektorių.

Finder

Relių sprendimai pramonei ir instaliacijoms

Finder – tai didelė pramoninių ir pastatų automatizavimo relių gamintoja. Relės ir relių pagrindai elektronikos, elektrinės įrangos, automatizavimo ir elektrotechninėms sistemoms. Siauri sąsajos moduliai, skirti automatizavimui.

Elektrotechninė įranga ir puslaidininkinės relės, taip pat elektroninės laiko ir kontrolinės relės.

SES-STERLING

Perforuoti kabelių kanalai, kabelių jungtys ir ženklinimas

SES-STERLING – savo srityje pirmaujanti gamintoja Europoje. SES produktai yra plačiai pripažinti, sertifikuoti ir tinkami įvairiai darbo aplinkai. Koncerno gamybos, kokybės užtikrinimo ir plėtros išteklius užtikrina aukštos kokybės produktai ir nuolatinis produktų tobulinimas.

GF kanalai be halogenų už prieinamą kainą gali būti standartizuoti visoms reikmėms. SES GN kanalų rinkiniai taupo montavimo laiką ir yra prieinami. Taip pat galima įsigyti kanalus iš tradicinės PVC medžiagos ir lanksčių SES behalogeninių ašakuotų GMF kanalų, PLIOSPIRE tvirtinimo spiralių ir guminių ekranų kabelių angoms.

PROFACE

Operatoriaus valdymo panelės automatizavimui

Proface (Japonija) tiekia aukštos kokybės operatoriaus valdymo skydus ir pramoninius monitorius. Geras ekranas ir didelis patvarumas užtikrina naudojimą specifinėse pramoninėse ir automobilių transporto sistemose.

Proface valdymo skyduose įdiegtos įvairių tiekėjų automatizavimo protokolų (Siemens, Rockwell, Schneider, ABB ir t. t.), pramoninių duomenų magistralių bei eterneto, web ir belaidės sąsajos.

Daugiau sprendimų skirtingiems pramonės poreikiams mūsų e-parduotuvėje

You can also find it in the Klinkmann Store online store

Gamintojai