Klientai ir partneriai

Klinkmann yra pirmaujanti Suomijos pramoninės automatikos ir elektrifikavimo sprendimų tiekėja. Mes teikiame sprendimus ir palaikymo paslaugas, kurie padeda mūsų klientams tobulinti savo produktus ir skaitmeninti savo veiklą. Mūsų aptarnavimo komandos užtikrina teisingą sprendimo pritaikymą, sertifikuotus klientų mokymus ir nuolatinį palaikymą bei priežiūrą.

Universalūs ir besivystantys pramonės skaitmeninimo sprendimai

Klinkmann yra jūsų partneris įvairiuose pramonės automatikos etapuose. Mes tiekiame programinę įrangą, valdymo sistemas, saugos sprendimus ir informacinius tinklus pramonės skaitmeninimui. Klinkmann taip pat konsultuoja ir tiekia elektros ir automatikos komponentus automatikos centrams ir lauko instaliacijoms, taip pat įvairius korpusų sprendimus.

Eksploatacijos ir priežiūros paslaugos

Klinkmann siūlo savo atstovaujamų gamintojų produkcijos eksploatavimo ir priežiūros paslaugas pagal tarptautines sutartis.

Klinkmann mokymai ir tarptautinės priežiūros sutartys garantuoja gerą ir ilgalaikį įsigyto produkto naudojimą. Sertifikuotas Klinkmann partnerių tinklas profesionaliai įgyvendina visus projektus.

Konsultacijos ir naujų produktų diegimo paslaugos

Klinkmann analizuoja kliento poreikus ir padeda rasti tinkamą programos pasirinkimo sprendimą. Klinkmann aptarnavimo centras padeda pasirinkti skirtingas technologijas ir projektų rengimo būdus.

Klinkmann pataria kaip priimti teisingą sprendimą, kad Wonderware programinė įranga, Belden/Hirschmann duomenų tinklai/saugumas ir papildomi Klinkmann duomenų perdavimo moduliai užtikrintų funkcinę visumą ir lengvą ryšį su ERP ir kitomis informacinėmis sistemomis.

Mokymo paslaugos

Klinkmann veikia kaip tarptautinis savo atstovaujamų gamintojų mokymų centras. Mes organizuojame internetinius seminarus ir nuotolinius mokymus, taip pat specifinius mokymus pagal kliento poreikius.

 

Peržiūrėkite AVEVA Wonderware Customer First programą

AVEVA Wonderware Customer FIRST programinės įrangos priežiūros ir palaikymo programa yra lanksti paslaugų sutartis, padedanti apsaugoti ir išplėsti produktų ir sprendimų vertę per visą jų gyvavimo ciklą.

Paslaugų sutartis atsiperka daug kartų, nes apsaugo jūsų kritines investicijas, maksimaliai padidina jūsų našumą ir sumažina bendras veiklos išlaidas. AVEVA Wonderware programinės įrangos atnaujinimas yra puikus būdas padidinti investicijų grąžą.


AVEVA SYSTEM INTEGRATOR PARTNERIO PROGRAMA – VERTINGI PRIVALUMAI JŪSŲ ORGANIZACIJAI

Tapkite sertifikuotu Aveva sistemos integratoriumi – kurkite verslo naudą savo klientams

AVEVA sistemos integratoriaus (SI) partnerio programa teikia įvairialypius privalumus. Galite išplėsti ir gilinti savo žinias apie AVEVA programinės įrangos produktus ir kreiptis dėl AVEVA partnerių tinklo sertifikavimo savo įmonėje. Tapkite patikimo specialistų tinklo, kuriame klientai ieško sertifikuotų partnerių savo naujiems projektams, nariu. Partneriai gali įsigyti pasirinktai aplinkai skirtus AVEVA programinės įrangos kūrimo įrankius už patrauklią kainą.