Išmanioji gamyba

Rockwell Automation – tai unikalus jūsų partneris skaitmeninės transformacijos kelionėje. Nors galime pasiūlyti platų paslaugų, produktų ir partnerysčių asortimentą išmaniajai gamybai diegti, suprantame, kad tai nėra vien tik technologijų pirkimas.

Produktyvumo, kokybės ir saugos optimizavimas

Išmanioji gamyba ir skaitmeninė transformacija reiškia galimybę prijungti įrenginį prie mašinos, sistemos ar įmonės. Tai taip pat reiškia besikeičiančius rizikos valdymo aspektus. Vadinasi, reikia apsaugoti klientų informaciją, intelektinę nuosavybę, turtą, darbuotojus ir aplinką.

Mūsų ir mūsų partnerių IT srityje patirtis suteikia mums unikalų supratimą apie informacinių technologijų (IT) ir operacinių technologijų (OT) konvergenciją siekiant sėkmingai įgyvendinti tiek skaitmeninės transformacijos, tiek išmanesnės, saugesnės ir patikimesnės infrastruktūros kūrimo reikalavimus.

Dažnio keitikliai
PowerFlex kintamosios elektros srovės pavaros

PowerFlex grupės pavaros ne tik palaiko gamybą. Jos gali padėti stebėti variklio būklę ir teikti informaciją, kad galėtumėte nuolat vykdyti techninę priežiūrą ir pasiekti maksimalų našumą.

Judesio kontrolė
Judesio kontrolė

Kinetix grupės stiprintuvo pavaros, stiprintuvai, linijinės pavaros ir koduotuvai užtikrina išsamią, išmanią ir keičiamo mastelio judesio kontrolę. Nesvarbu, ar statote mažas, atskirai veikiančias mašinas, ar dideles ir sudėtingas sistemas – Allen-Bradley Kinetix judesio kontrolės produktai padės pasiekti norimų tikslų.

Sklandaus paleidimo ir žemos įtampos starteriai

Variklių starteriai

Rockwell Automation turi keletą paleidimo variantų jūsų išmaniajai mašinai, įrenginiui ar gamybos linijai.

Nesvarbu, ar kuriate mažas atskiras mašinas, ar dideles ir sudėtingas sistemas, Allen Bradley sklandaus paleidimo ir žemos įtampos starteriai tikrai ras tinkamą sprendimą.

Condition-Monitoring.jpeg
Būklės stebėjimas

Būklės stebėjimas

Mašinų stebėjimas realiuoju laiku leidžia pilnai išnaudoti išmaniąją gamybą.

Paskirstyta mašinos būklės stebėjimo sistema įspėja vartotojus ir gali išjungti mašinas, kai aptinka pavojingas sąlygas, dėl kurių gali būti padaryta didelė žala arba gedimas.

Išmanieji saugos įtaisai
Išmanieji saugos įrenginiai

Pasitelkus saugos ir veiklos duomenis galima iš esmės pagerinti saugos reikalavimų laikymąsi ir našumą. Galimybė naudotis saugos sistemos duomenimis ir paversti juos prasminga informacija padidina mašinų našumą ir sumažina prastovas.

Programuojama logika
Logix valdikliai

Jūsų mašinos centre esančios Logix valdymo sistemos renka ir pateikia duomenis, padedančius palaikyti gamybą. Saugiai suteikdama prieigą prie realiojo laiko informacijos iš integruotų išmaniųjų įrenginių, Logix suteikia reikiamą intelektualiąją sistemą reikiamiems žmonėms reikiamu laiku, taip padidindama veiklos efektyvumą ir našumą.

IO-Link & Ethernet sprendimai
Išmanieji jutikliai

Išmanieji jutikliai suteikia visus duomenis, reikalingus išsamiam mašinos ar gamybos linijos būklės vaizdui susidaryti. Išmanieji jutikliai, kaip integruotieji Connected Enterprise komponentai, yra pirmas žingsnis pereinant iš realaus pasaulio į virtualų.

Produktas
Vizualizavimas bei žmogaus ir mašinos sąsaja

Vizualizavimo bei žmogaus ir mašinos sąsajos sprendimai padeda įgyvendinti produktyvumo, inovatyvumo ir globalizacijos poreikius. Mūsų asortimentas užtikrina nuoseklią elektroninių operatoriaus sąsajos terminalų, paskirstytos kliento ir serverio žmogaus ir mašinos sąsajos bei informacinės programinės įrangos išvaizdą.

Išmanieji įrenginiai – išmaniosios gamybos pagrindas

Iš Rockwell Automation jūs gaunate visus valdymo ir pagrindinius komponentus, reikalingus sudėtingoms aparatūros programoms, kuriose komponentų pasirinkimas turi atitikti griežtus kokybės kriterijus ir turėti šiuos sertifikatus, pvz. CE, UL, CSA, CCC, RoHS, VDE. Rockwell Automation komponentų taip pat galite rasti Klinkmann e-parduotuvėje >>
Viskas prasideda nuo mygtuko paspaudimo

Išmanieji įrenginiai yra išmaniųjų sistemų ir išmaniųjų mašinų pagrindas. Tai yra vartai į informaciją, kurios reikia norint nedelsiant imtis veiksmų, padidinti produktyvumą ir pradėti skaitmeninės transformacijos kelionę.

Mažiau reaguokite ir daugiau planuokite gaudami geresnę informaciją bei įžvalgas

Allen-Bradley išmanieji įrenginiai teikia informaciją, kurios reikia norint greitai imtis veiksmų. Mūsų išmaniųjų įrenginių asortimentas yra išmaniosios gamybos pagrindas, nesvarbu, ar tai būtų lengvas problemos nustatymas, ar išankstinis pranešimas prieš sustabdant gamybą.

Pasiruošę kalbėti su Rockwell Automation konsultantu?

Siūlome pramonės patirtį, kad padėtume suprojektuoti, įdiegti ir palaikyti jūsų investicijas į automatizavimą.

Pažvelkite į mašinas visiškai nauju kampu

Šių dienų konkurencingoje aplinkoje itin svarbus optimalus gamyklos įrangos išnaudojimas. Geriausi gamintojai, norėdami optimizuoti našumą, kokybę ir saugą, turi mąstyti visiškai naujai. Kartu būtina laiku pateikti sprendimų priėmėjams aktualias įžvalgas ir informaciją.

Kodėl mums reikia išmaniųjų mašinų ir įrenginių?

Ankstesnės „išmanios“ mašinos teikė informaciją. O štai šiuolaikinės išmaniosios mašinos ir įrenginiai turi paversti duomenis įžvalgomis, kurios padėtų priimti geresnius sprendimus. Skaitmenines technologijas naudojančios išmaniosios mašinos ir įrenginiai neapsiriboja tradiciniais veikimo, valdymo ir priežiūros būdais.

Skaitmeninės technologijos atveria galimybes kurti geresnes mašinas ir įrangą, kurie išsiskiria iš konkurentų ir yra aktualūs klientams.

 • Geresnis produktyvumas naudojant duomenis realiuoju laiku.
 • Spartesnis diegimas ir modifikavimas.
 • Mažiau neplanuotų prastovų dėl aktyvios techninės priežiūros.
 • Saugi nuotolinė prieiga diagnostikai ir ataskaitoms teikti.
 • Lengvesnis mokymas, valdymas ir priežiūra.

Išmanesnės mašinos ir įrenginiai savo išskirtinumu sukuria pridėtinę vertę

Išskirtinumas reikalauja geresnės tiekimo intelektualiosios sistemos. Skaitmenines technologijas naudojančios mašinos ir įranga neapsiriboja tradiciniais veikimo, valdymo ir priežiūros būdais.

Intelektualieji įrenginiai yra išmanesnių sistemų ir mašinų pagrindas

Tariamai „išmanūs“ įrenginiai prie tinklo jungiasi tiesiogiai arba naudodami tam pritaikytą technologiją. Iš tiesų intelektualūs įrenginiai – tai save ir sistemą suvokiantys ištekliai, kurie gauna, apdoroja, stebi ir praneša apie aparatinės įrangos būseną, pavyzdžiui, energijos naudojimą ir savidiagnostiką.

Prie tinklo prijungti išmanieji įrenginiai pagerina našumą dalydamiesi svarbiomis sistemos funkcijomis ir bendradarbiaudami naudojant standartines programinės įrangos priemones ir sąsajas.

Naudojant tinkamus išmaniuosius įrenginius, jūsų aparatinė įranga gali teikti informaciją ir įžvalgas, padedančias taikyti veiksmingesnį požiūrį į aparatinės įrangos veikimą ir priežiūrą.

Kaip viršyti skaitmeninius lūkesčius

Pasitelkdamos naują transformuojančią technologiją, jūsų išmaniosios mašinos gali anksčiau ir dažniau dalytis turiniu, o tada išlikti prijungtos prie taikomųjų programų visoje įmonėje ir už jos ribų, kad užtikrintų nuolatinę vertę. Visa tai dėl galimybės prijungti įrenginius ir išnaudoti virtualiojo pasaulio teikiamus privalumus. Jūsų intelektualioji įranga gali atlikti ir viena, ir kita, taip padėdama tiek jūsų klientams,
tiek jums patiems žengti skaitmeniniu keliu.

Naudokite bendradarbiavimo projektavimo programinę įrangą, kad nuo pat pradžių galėtumėte
dirbti kartu su gamintojais kuriant įrangos dizainą ir greitai įtraukti pakeitimus.

 • Imituokite mašinų veikimą ir perkelkite jas į realų pasaulį naudodami dinaminių susietų įrenginių programinę įrangą bei išbandydami scenarijų „kas būtų, jeigu būtų“ be jokios rizikos.
 • Patvirtinkite dizainą ir paveskite savo turtą eksploatuoti virtualiai, kad pagreitintumėte darbą vietoje.
 • Teikite ekspertinę pagalbą nuotoliniu būdu realiuoju laiku – taip sumažinsite vėlavimų ir apsilankymų vietoje skaičių
  bei išlaidas.
 • Siekite glaudesnės tiekimo grandinės, el. prekybos portalų ir gamybos procesų vykdymo sistemų (angl. manufacturing execution system, MES) integracijos – tai padės užtikrinti, kad greitesnė gamyba greičiau patenkintų paklausą.

Gerinkite produktyvumą ir saugą pasitelkdami intelektualius mašinų saugos sprendimus

Gerinkite produktyvumą ir saugą pasitelkdami intelektualius mašinų saugos sprendimus

Įsivaizduokite mašinų saugą, kuri iš tikrųjų didina produktyvumą ir verslo našumą. Visapusiškas požiūris į mašinų saugą, kurį leidžia taikyti intelektualieji įrenginiai, gerokai pagerinantys įmonių bendrąjį įrangos efektyvumą (angl. overall equipment efficiency, OEE).

Šį metodą taikančios įmonės patiria mažiau neplanuotų prastovų ir daugiau nei dvigubai mažiau kūno sužalojimų nei įprastai. Nesvarbu, ar statote, ar valdote mašinas, intelektualioji sauga tiesiogiai lemia didesnį našumą ir darbuotojų saugą.

Integruotos mašinų valdymo saugos priemonės

Rockwell Automation inovatyvūs ir integruoti saugos sprendimai suderina efektyvią darbuotojų apsaugą su maksimaliu įrangos veiksmingumu. Allen-Bradley saugos produktų asortimentas yra plačiausias rinkoje, įskaitant individualius saugos komponentus, pvz., reles, užraktus, jutiklius, naudojamus integruotose automatinėse saugos sistemose.

Integruota sauga naudojant eternetą ar IP magistralės technologiją paskirstoma įvesties / išvesties (I / O) įtaisams, pavaroms, stiprintuvo pavaroms, saugumo šviesos užuolaidoms, saugos skaitytuvams ir patentuotai GuardLink magistralės technologijai iki kiekvieno saugos užrakto, kad operatorius galėtų atlikti išsamią diagnostiką.

Integruota saugos technologija turi TUV sertifikatą ir pagal ją galimi net SIL3, Cat.4, PLe lygio sprendimai.

Išmaniosios mašinų saugos funkcijos padeda galutiniams naudotojams pasiekti naujų efektyvumo tipų, pagerinti produktų kokybę ir padidinti operacijų operatyvumą. Dėl to sumažėja prastovų ir efektyviau naudojami ištekliai.

Išmanioji sauga ir suplanuotos prastovos
Jutiklių funkcijos ir judėjimas
Variklio valdymo būsena ir diagnostika

Svarbūs išmaniosios saugos produktai

450L-E GuardShield POC saugumo šviesų užuolaidos

Apsaugokite pirštus ir plaštakas 450L-E GuardShield POC saugumo šviesų užuolaidomis. Naudojant prijungiamą modulį, kiekvieną siųstuvą galima naudoti kaip siųstuvą arba imtuvą. 450L-E dabar turi daugiau funkcijų, įskaitant išjungimą, nutildymą ir galimybę prijungti įrenginius prie eterneto ar IP (parduodama nuo 2021 m. sausio), taip įgalinant išmaniąją saugą Connected Enterprise.

440G-MZ apsauginis užrakto jungiklis

Dirbant su robotais, pavojingai judančia įranga arba mašinomis, aptvertomis perimetro tvoromis ir durimis, itin svarbi sauga. Mūsų 440G-MZ apsauginiai užrakto jungikliai yra išmanus sprendimas su integruota GuardLink technologija, padedančia užtikrinti darbuotojų saugą ir teikiančia realiojo laiko duomenis bei diagnostiką, kad būtų užtikrintas didesnis efektyvumas.

440G-EZ elektromagnetinis blokavimo jungiklis

Apsaugokite darbuotojus, mechanizmus ir aplinką pasitelkdami naująjį Guardmaster 440G-EZ elektromagnetinį blokavimo jungiklį. Šis saugos jungiklis fiziškai blokuoja apsaugines duris ir leidžia patekti į potencialiai pavojingas zonas tik tada, kai ši zona yra saugi. Saugos jungiklis, skirtas naudoti visų tipų apsauginėse duryse, yra sertifikuotas pagal aukščiausią apsaugos padėties saugos lygį.

Mašinų saugos principai

Konsultuojame dėl mašinų saugos principų, atitinkamų standartų ir saugos įgyvendinimo metodų. Mūsų knygoje apie mašinų saugą pateikiama daugiau informacijos apie ISO 13849-1 standartą su taikymo pavyzdžiais ir našumo skaičiavimais. Sužinokite, kaip galite išvengti neplanuotų prastovų ir sumažinti kūno sužalojimų atvejų daugiau nei perpus mažiau nei paprastai.

Įmonės veikimo sistema

Pramonės valdymo sistemos valdo jūsų gamyklos turto operacijas, teikia informaciją apie gamybą ir turtą operacijoms, techninei priežiūrai ir valdymui, taip pat yra visos įmonės gamybos analizės ir koordinavimo platforma. Nuo įrenginių, numatančių techninės priežiūros poreikius, iki saugos sistemų, optimizuojančių našumą, bei įžvalgų, kada ir kur jų reikia.

Dinaminiai skaitmeniniai susieti įrenginiai

Skaitmeniniu būdu atgaivinkite mechaninį dizainą
 • Išplėskite savo mašinų projektavimo ir našumo galimybes kurdami skaitmeninius susietus įrenginius su Emulate3D programine įranga.
 • Prieš užsakydami dalis susipažinkite su mašinos valdymu.
 • Aptikite valdymo problemas nesilankydami gamykloje.
 • Perkelkite savo darbuotojus į virtualų pasaulį, kur jie gali praktiškai išbandyti sistemų naudojimą be pasekmių, numatyti būsimą veikimą ir imituoti linijos pakeitimus.

Nauja mašinos gyvavimo ciklo vizija

4 veiksmai, kaip įveikti iššūkius greičiau ir paprasčiau, pasitelkiant skaitmeninius susietus įrenginius

Mašinos gyvavimo ciklas gali apimti daug aspektų. Jei tik prieš statydami mašiną būtumėte žinoję, kad konvejeris ar pildymo įrenginys šiek tiek nukrypsta nuo maršruto… Jei tik būtumėte žinoję apie valdiklio integravimo problemas prieš atgabendami jį į gamyklą… Jei tik gamybos perėjimas būtų buvęs sklandesnis…

Naudodami programinę įrangą Emulate3D galite išspręsti tokius per mašinos gyvavimo ciklą kylančius iššūkius skaitmeniniame pasaulyje išvengdami neapsižiūrėjimų. Naudodami šią programinę įrangą galite atlikti toliau išvardytus veiksmus.

1. Galite kurti geresnes sistemas

Projektavimo proceso galimybės yra besiplečiančios. Naudodami virtualius modelius ir prototipus galite sukurti savo mašiną iki paskutinio smulkiausio įrenginio, kol jie iš tikrųjų bus sukurti.

3. Galite tikėtis sėkmingo diegimo

Galite atsisveikinti su bjauriais paskutinės minutės netikėtumais ir pokyčiais. Naudodami virtualų diegimą galite anksčiau prijungti savo įrenginį prie valdymo sistemos, todėl vietoje galite išspręsti problemas, susijusias su loginiu valdymu ar seka.

2. Ugdykite naudotojų įgūdžius

Sumažinkite riziką ir ugdykite įgūdžius mokydami darbuotojus virtualioje aplinkoje. Išmokykite juos realiomis sąlygomis imituodami scenarijus ir organizuodami gedimų būsenas skaitmeninėje sistemoje.

4. Tobulinkite gamybą

Spręskite realius gamybos iššūkius skaitmeniniame pasaulyje, kur klaidos kainuoja kur kas mažiau. Pavyzdžiui, naudodami realiojo laiko 3D modeliavimą galite eksperimentuoti atlikdami konfigūracijos pakeitimus, kad optimizuotumėte naujo produkto gamybos pajėgumus. Taip pat, pavyzdžiui, galite padėti technikui greičiau suremontuoti įrenginį.

Programinė įranga Emulate3D yra daugiau nei tik skaitmeniniai susieti įrenginiai

Procesų valdymas modernia paskirstyto valdymo sistema

Visoje gamykloje vykdoma keičiamo mastelio procesų kontrolė, apimanti nuo padėkliukų iki didelių operacijų, teikianti naudingą informaciją duomenų pagrindu priimamiems sprendimams visoje įmonėje. Sužinokite, kaip šis modernus požiūris į paskirstytojo valdymo sistemą (angl. distributed control system, DCS), papildytas naujomis darbo eigomis, valdikliais ir prieinamumo funkcijomis, padeda supaprastinti projektus ir sumažinti inžinerines pastangas.

Pasiruošę kalbėti su Rockwell Automation konsultantu?

Padedame patikimai ir laiku planuoti bei vykdyti automatizavimo projektus.

SMART Starts here
Your guide to smart manufacturing

Užpildykite formą ir atsisiųskite e-knygą

SMART Systems
Your smart manufacturing journey starts here

Užpildykite formą ir atsisiųskite e-knygą