Spintos ir jų priedai, skirti pramonei

Klinkmann tiekia montavimo ir paskirstymo spintas, aušinimo / šildymo sprendimus, apšvietimą ir kitus priedus. Montavimo spintas iš plieno, aliuminio ir plastiko. Taip pat atviro tipo ir pasirenkamo dizaino bei spalvos.

Specializuoti, ekonimiški ir greiti spintų sprendimai, skirti įvairių pramonės klientų poreikiams

Klinkmann sprendimų asortimentas siūlo pastatomas ir pakabinamas spintas vidaus bei lauko įrangai, skirstymo dėžes, taip pat IT sprendimams ar sąsajoms pritaikytus korpusus.

Asortimente yra dažyto ir nerūdijančio plieno, aliuminio, poliesterio, polikarbonato ir ABS termoplastiko spintos. Klinkmann asortimente taip pat yra ATEX sertifikuotos spintos ir nerūdijančio plieno jungiamosios dėžutės. Be to, yra įvairių šilumos valdymo sprendimų ir kitų priedų.

Siūlomi produktai iš spintų asortimento yra plačiai naudojami ir prieinami visame pasaulyje bei yra sertifikuoti, kas užtikrina investicijos į spintą patikimumą visam spintos naudojimo laikui.  Klinkmann padės jums sėkmingai įgyvendinti skaitmeninius pokyčius ir sukurti išmanesnę bei saugesnę infrastruktūrą.

nVent Hoffman &
Eldon

Pirmaujantis ir patikimas tiekėjas siūlantis puikią apsaugą net ir esant sudėtingai aplinkai

Patikimumas ir ekonomiškumas iš rinkoje pirmaujančio korpusų sprendimų kūrėjo

nVent Hoffman yra rinkoje pirmaujantis skirstomųjų skydų, spintų kondicionierių ir įvairių jų priedų gamintojas.

nVent Hoffman sprendimas užtikrina tinkamą elektros instaliacijos ir įrangos apsaugą net ir sudėtingoje aplinkoje. Pasirinkite iš daugiau nei 12 000 skirtingų standartinių modelių, arba naudokite Hoffman projektavimo įrankius, kad sukurtumėte Jūsų poreikius atitinkantį produktą ir (arba) spalvą.

Automatizuotose ELDON gamybos linijose gaminamos spintos iš dažyto ir nerūdijančio plieno, aliuminio, poliesterio, polikarbonato ir ABS termoplastiko.

nVent siūlo pastatomas ir pakabinamas spintas vidaus bei lauko įrangai, skirstymo dėžes, taip pat IT sprendimams ar sąsajoms pritaikytus korpusus.

Pastatomos plieninės spintos

Plienines pastatomas spintas galima įsigyti keliose skirtingose nVent Hoffman Eldon asortimento kolekcijose.

Daugelio skirtingų dydžių kategorijų kolekcijos yra prieinamos tiesiogiai iš sandėlio ir yra tinkamos įvairiam panaudojimui.

Galima išvengti komponentų gedimų ir dėl to nereikalingų prastovų, nes į korpusą nepateks vandens ar dulkių.

Dešinės valdymo spintų durys turi iš anksto sumontuotą angą, kuri sumažina priežiūros laiką ir gali būti prijungta prie dažniausiai prieinamų jungiklių.

Galite sukurti konfigūracijas, atitinkančias durų blokavimo ir pagrindinių jungiklių taisykles.

Pastatomos nerūdijančio plieno spintos

Nerūdijančio plieno pastatomos spintos yra specialiai sukurtos apsaugoti sudėtingus įrenginius sudėtingomis sąlygomis.

Trijų taškų užraktas ir IP66 sandarumo įvertinimas garantuoja labai gerą apsaugą nuo dulkių, purvo, alyvos ir vandens.

Dviejų durų modelių konstrukcija leidžia talpinti fiziškai didelę ir sunkią įrangą vietose, kurioms reikalingas aukštas sandarumo koeficientas (IP) ir mechaninis stiprumas (IK).

Spintų asortimentas idealiai tinka beveik bet kokiai darbo aplinkai.

Atsisiųskite brošiūrą apie nVent Hoffman Eldon pastatomas spintas

Pastatomos aliuminio spintos

EKOM spintų asortimente yra kompaktiškos dviaukštės spintos su aliuminio durelėmis.

IP 66 klasė užtikrina naudojimą lauke. Įvairaus dydžių spintų galima gauti tiesiai iš sandėlio. Aukštas apsaugos lygis užtikrina, kad komponentai išliks patikimai apsaugoti korpuso viduje.

Be to, spinta turi apsaugą nuo vandalų ir gerą šilumos valdymo efektyvumą. Dėl šių savybių išvengiama komponentų gedimų ir taip išvengiama nereikalingų prastovų.

EKOM pastatoma aliuminio spinta, skirta naudoti lauke – atsisiųskite gaminio brošiūrą

Norėdami gauti daugiau informacijos apie pastatomas aliuminio spintas, apsilankykite nVent Hoffman Eldon svetainėje.

Sieninės dėžės ir spintos

nVent Hoffman plieniniai ir nerūdijančio plieno korpusai yra skirti naudoti lauke ir viduje, kur reikalinga ypač gera apsauga nuo korozijos, chemikalų ir vandens.

UCP / UCPT korpusų asortimentą sudaro sieniniai korpusai, pagaminti iš poliesterio. IP 66 apsaugos klasės kolekciją galima įsigyti tiesiogiai iš sandėlio. Galimi du durų variantai: tos pačios spalvos kaip ir korpusas arba skaidrios. Kolekcija idealiai tinka naudoti lauke, net esant tiesioginiams saulės spinduliams.

nVent Hoffman Hygienic HDW gaminių šeima sukurta ir pagaminta naudojant specialias medžiagas, užtikrinančias aukštą sanitarinę būklę ir kruopštų valymą. Specialus dizainas, greitai džiūstantys poliruoti paviršiai kartu su aukštu apsaugos lygiu sumažina darbo valandas, skirtas valymui ir priežiūrai, o tai padidina produktyvumą.

Atsisiųskite brošiūrą apie nVent Hoffman Eldon sieninių dėžių ir spintų sprendimus

Norėdami gauti daugiau informacijos apie sieninių dėžių ir spintų sprendimus, apsilankykite nVent Hoffman Eldon svetainėje.

Sujungimo dėžutės

Sujungimo (gnybtų) dėžutės, pagamintos iš plieno, aliuminio ir poliesterio bei esančios įvairių dydžių tiekiamos tiesiai iš sandėlio. Taip pat galima įsigyti iš ABS ir polikarbonato pagamintus gaminius, bei atskirą gaminių asortimentą potencialiai sprogioms aplinkoms.

ATEX ir IECEx sertifikuota kolekcija yra prieinama tiesiai iš sandėlio penkių dydžio klasių, kad tiktų panaudoti daugeliui projektų. ZONEX korpusai yra patvarus sprendimas sprogstamųjų įrenginių ir paprastų įrenginių prijungimui, pavyzdžiui, perdirbant žalią naftą ir chemines medžiagas, valant vandenį ir tvarkant vaistus bei grūdus.

ZONEX korpusai yra sukurti ir sertifikuoti apsaugoti elektrinius komponentus pagal ATEX direktyvos 2014/34 / ES reikalavimus ir IECEx standartus, kad būtų užtikrinta sauga, kai jie naudojami 1 ir 2 patalpų klasėse.

Atsisiųskite brošiūrą apie nVent Hoffman Eldon sujungimų dėžutes

Daugiau informacijos apie gnybtų dėžučių sprendimus rasite nVent Hoffman Eldon svetainėje.

Konsolės ir stalinės sistemos

Plieninėje MCM spintoje yra integruoti priedai, kurie palengvina pramoninių kompiuterių ir išorinių įrenginių montavimą.

Vientisos konsolės: MPG yra kompaktiška plieninė konsolė su IP 55/56 apsaugos klase, kurią galima įsigyti tiesiai iš sandėlio. Rašomasis stalas turi atlenkiamą stalo dalį. Ergonomiška konstrukcija palengvina HMI įrangos montavimą ir naudojimą bei padidina turimą įrengimo erdvę. Pavyzdžiui, jei žinoma, kad konsolė yra veikiama cheminių medžiagų, vietoj viršutinių plokščių galima naudoti nerūdijančio plieno plokštes.

Stalinės sistemos: MPC yra plieninė sukraunama stalų sistema, kurios apsaugos klasė IP 55/56. Ją sudaro trys dalys (viršus, stalas ir pagrindas), kurias galima keisti.

Atsisiųskite brošiūrą apie konsolių ir stalinių sistemų produktus

Internetinis Eldon seminaras

ELDON pirmaujantis pasaulinis elektros jungčių ir apsaugos sprendimų tiekėjas. Nuo šiol ELDON yra nVent grupės dalimi.
Standartinius Eldon nVent produktus ir spintas galima lengvai konfigūruoti internete.

Žiūrėkite internetinio seminaro įrašą apie projektavimo įrankius, kurie padės greičiau ir geriau susiprojektuoti Jums reikiamą spintą.

Stego & Rose

Montavimo korpusai ir spintos bei jų šilumos valdymo ir apšvietimo sprendimai

Rose

Montavimo dėžės iš aliuminio, grūdinto plieno ir plastiko

Rose yra didžiausias aliuminio korpusų gamintojas Europoje. Dėl universalių ir patvarių ROSE aliuminio korpusų elektros ir elektroninė įranga gali patikimai veikti ilgus metus net ir esant sudėtingomis aplinkos sąlygomis.

Rose aliuminio korpusų sistemos gali būti naudojamos vietose, kuriose yra korozija, be papildomo dangos apdorojimo. Esant pageidavimui gaminiai gali būti nudažyti specialiais jūros vandeniui atspariais dažais, skirtais druskingoms sąlygoms.

Visi korpusai yra nepralaidūs dulkėms ir vandeniui, todėl turi bent IP 66 apsaugos klasę. Pagal IEC 60529.

Grupės gamybos programoje taip pat yra įvairių korpusų iš nerūdijančio plieno ir plastiko. Rose taip pat turi specialius korpusus (dėžes) maisto pramonei, taip pat gali pagaminti dėžes pagal duotus matmenis.

Stego

Instaliacinių spintų šildymas, vėsinimas ir apšvietimas

Stego šildytuvai, termostatai ir spintelių šviestuvai buvo sukurti naudoti ten, kur svarbiausia saugumas ir patikimumas. Produktai yra patogūs naudoti, techniškai kokybiški ir patikimi.

Stego korpusiniai šildytuvai skirti išvengti kondensacijos ir korozijos, taip pat užtikrinti reikiamą darbo temperatūrą elektros spintoje. Naujovė – specialus plokščias Stego šildytuvas.

Klinkmann asortimente yra ir kitų Stego produktų, tokių kaip korpusiniai šviestuvai, ventiliatoriniai šildytuvai, filtrų ventiliatoriai, termostatai ir higrostatai.
Peržiūrėkite Stego Varioline Led lempos brošiūrą.

Stego taip pat siūlo šildytuvus, kad būtų išvengta kondensacijos, korozijos ir temperatūros svyravimų.

Stego Filter Fan Plus neturi filtro, todėl yra tiekiamas didesnis oro srautas nei įprastai. Peržiūrėkite Stego Filter Fan Plus gaminio brošiūrą.

Norite pasikalbėti su ekspertu?

Mielai padėsime išsirinkti tinkamą sprendimą. Galite pasiūlyti mums Jums tinkamą laiką trumpam pokalbiui telefonu arba galite užduoti klausimą el. paštu.

Stulz-Cosmotec

Aušinimo sprendimai instaliacinėms spintoms bei naudojamoms lauke

Kaip pagrindinis tarptautinių pramoninių šaldymo sprendimų tiekėjas, Stulz geba ekonomiškai išspręsti jūsų aušinimo iššūkius. Klinkmann asortimente yra Stinkz-Cosmotec aušintuvų, ventiliatorių ir filtrų, kurie yra skirti įvairių tiekėjų, iš Klinkmann siūlomo asortimento, montavimo spintoms.

Stulz filtriniai ventiliatoriai yra paprastas ir ekonomiškas būdas pasirūpinti elektros paskirstymo spintų aušinimu (kai šilumos apkrova nėra labai didelė), naudojant patalpoje esantį orą.

Tarp Protherm aušintuvų šeimos produktų galima rasti ir tokių, kurie tinka tiek patalpose, tiek lauke esantiems elektros skydams. Skirti automatizavimui ir IT. Savidiagnostika ir nuotolinis valdymas užtikrina veikimo patikimumą. Šie kokybiški aušintuvai užtikrina produktyvius gamybos procesus net ir nepalankiomis sąlygomis.

ETA

Korpusai ir spintos iš dažyto ir nerūdijančiojo plieno

Europoje pirmaujanti instaliacinių korpusų ir spintų gamintoja, siūlanti ir specifinius modelius.

ETA sieninių spintų modeliai atitinka skirtingus poreikius. Korpusas yra standartinis su galine plokšte, taip pat daugybė papildomų aksesuarų, pasirenkamų pagal spintos modifikaciją. Dėl lengvo prieinamumo, ypatingų spalvų ir didelio pripažinimo, pavyzdžiui, dėl NEMA 4 ir IP66 apsaugos klasių, šis korpusas – teisingas sprendimas. Kompaktiška ECOMP serija siūlo teisingą sprendimą, kai tradicinė sieninė spintelė yra per maža arba pastatoma spinta yra per didelė.

ETA modulinė ENUX spintų sistema siūlo visas reikiamas konstrukcijas, kad būtų įdiegtas reikiamas sprendimas.
Asortimente yra universalios spintų sistemos IT ir duomenų saugojimo sprendimams, taip pat universalios 19 colių spintelių sistemos.

Plieninės spintos ir spintelės ENUX modulinė spintų sistema siūlo visas reikiamas konstrukcijas, kad būtų įdiegtas reikiamas sprendimas net ir esant sunkioms eksploatavimo sąlygoms. Taip pat galima įsigyti vieną spintelę iš kompaktiškos ECOMP serijos, kuri siūlo tinkamą sprendimą, kai tradicinė sieninė spinta yra pernelyg maža arba ant grindų pastatoma spinta – pernelyg didelė.

ETA ECOR korpusų serijoje yra modelių visiems objektams, jei reikia patvarių AISI 304 arba AISI 316L medžiagų. Spintoje standartiškai yra galinė sienelė, taip pat daugybė papildomų aksesuarų, pasirenkamų pagal korpuso modifikaciją. Prieinama paslauga, ypatingos spalvos ir didelis papildomų aksesuarų pasirinkimas

Produktų ir paslaugų ieškokite pagal raktinius žodžius arba produkto kodą

Pažinkite mus iš mūsų sėkmės istorijų