Energijos sąnaudų stebėjimas ir įžvalgos

Pramoninio energijos sąnaudų stebėjimo ir ataskaitų teikimo sprendimai

Kai energijos kaina sparčiai kyla, pagrindinė bet kurios įstaigos ir gamybos įmonės užduotis yra išanalizuoti elektros energijos sąskaitas, nes jos sudaro vieną iš pagrindinių eksploatacinių išlaidų.
 
Atlikę operatyvinę matavimo prietaisų surinktų energijos sąnaudų duomenų analizę, gamintojai gali geriau suprasti energijos sąnaudų tendencijas ir įrangos veikimo savybes. Todėl gali padidinti efektyvumą.
 
Naudodami Klinkmann energijos matavimo sprendimus, gausite matuoklių ir energijos sąnaudų ataskaitas. Jomis vadovaudamiesi, energijos sąnaudas galėsite optimizuoti per kelias dienas, o ne per kelis mėnesius.

Įranga ir patalpos

Stebėkite, kiek energijos suvartoja įmonė, taip pat, kiek energijos reikia pagrindiniams procesams.

Optimizuokite, tobulinkite ir sutaupykite

Optimizuokite procesų energijos sąnaudas, patobulinę darbo procesus ir našumą, sutrumpinkite neplanuotas prastovas.

Efektyvumas ir tvarumas

Užtikrinkite, kad operacijų, įmonės komandų ir energetikos ūkio vadovai galėtų dirbti kartu, taip nuolat tobulindami ir gerindami darbinius procesus.

AVEVA Insight apjungiantis debesies sprendimas

AVEVA Insight yra debesies SaaS paslauga su parengtomis naudoti programomis gamybos duomenims tiekti – pradedant nuo nuotolinio darbo ir baigiant komandų bendradarbiavimo užtikrinimu, kai galite pradėti plėtoti gamybos analizę ir naudotis prediktyviosios ir preskriptyviosios analizių galimybėmis.
 
AVEVA Insight teikia veiksmingą informaciją ir dirbtinio intelekto galimybes, padėdama komandoms pagerinti išteklių patikimumą ir darbo našumą.
 
Sumažinkite IT išlaidas ir greitai pradėkite darbus – pasinaudokite teikiamomis galimybėmis vos per kelias minutes. Tai greičiausias ir paprasčiausias būdas darbų spartai ir funkciniam atsparumui padidinti didinant tvarų augimą. Rinkite duomenis realiu laiku iš sumontuotų kontrolės ir gamybos prietaisų.

Nuo atskirų matavimų iki suvienodintų sprendimų

AVEVA sprendimai pritaikomi bet kokiam projektui: nuo patvariosios SCADA kelių objektų stebėsenos kontrolei ir duomenų rinkimui iki mažesnių ir pigesnių prietaisų duomenų vizualizavimo.

Atnaujinkite analizės prietaisus ir išplėskite jų galimybes dirbtinio intelekto funkcijomis bei mašininiu mokymu su AVEVA Insight

Pažangi analizė
Parengti ir sutvarkyti duomenys, daugialypė analizė, tikslūs modeliai, skirti naudoti su svarbiausiais ištekliais, ir profesionalų parengti procesai
 
Kryptinga analizė
Nukreipia naudotoją, kai sukuriami įspėjimai dėl nuokrypių nuo normos ir tikslesnis naujienų teikimas. Specialiai skirta infrastruktūros ištekliams esant pasikartojančiai sutrikimų struktūrai. Konfigūruojama naudotojo
 
Sąlygomis grįstos taisyklės
Taisyklės grįstos žinomomis sąlygomis ir darbų eigomis. Atkreipiamas operatoriaus dėmesys, kad laiku būtų atlikta intervencija. Aptikti, sutvarkyti ir pamiršti.
 
Automatizuota analizė
Automatiškai ir be priežiūros atliekama intervencija vadovaujantis duomenimis. Analizuojami srautu iš kelių šaltinių perduodami duomenys, kad būtų aptinkamos anomalijos ir neatitikimai

Energijos matuokliai sąnaudoms valdyti

Elektros paskirstymo tinklą reikia stebėti ir valdyti, kad būtų efektyviai valdomas energijos tiekimo procesas. Ypač svarbu priimti pagrįstus sprendimus vadovaujantis surinktais duomenimis, kad įmonė veiktų veiksmingai ir tinkamai.
 
Klinkmann siūlo saugius ir patikimus sprendimus bei pristato lengvai integruojamus, rinkoje pirmaujančius matuoklius, pvz. Carlo Gavazzi ir Schneider Electric.

Jūsų darbo vietos nutolusios viena nuo kitos?

HMS Ewon Flexy – veiksminga ir tvari nuotolinė prieiga

HMS Ewon proaktyvus nuotolinio stebėjimo sprendimas – viskas, ko jums reikia, kad galėtumėte lengvai ir patikimai prižiūrėti įrenginius būdami bet kurioje vietoje!
 
HMS Ewon duomenų integravimo sprendimas yra keičiamo mastelio ir patikimas būdas vertingiems proceso duomenims integruoti į įvairias trečiųjų šalių programas.
Pasirengę sužinoti daugiau?

Klinkmann Global Services profesionalų komanda yra pasirengusi jums padėti įvertinti energijos sąnaudas pateikdama operatyvines ataskaitas, ir padaryti tuos išmanius veiksmus, kurie padėtų jas optimizuoti.

Pažinkite mus iš mūsų sėkmės istorijų

Henkel pasitelkia didžiuosius duomenis tvarumui stiprinti ir energijos naudojimo efektyvumui didinti

Augimo ir tvarumo strategijas stiprinantis sprendimas lėmė kasmet vis mažėjančias energijos sąnaudas. 2020 m. sumažėjimas siekė iki 16 %. Be to, taikomos ir kitos mažinimo priemonės, tokios kaip investicijos į tvaresnius procesus ir automatizavimo įrangą.

Skaityti daugiau →

Valmet Automotive

AVEVA provides MES, operations and performance improvements to Valmet’s automotive manufacturing

Skaityti daugiau →

Integravus MES sistemą, Borg Manufacturing bendrovė darbo efektyvumą pagerino 400 proc.

Mike’as Kershaw ir jo komanda turi daugiau kaip 2000 darbuotojų, dirbančių 20 objektų. Jie siekė pagerinti produktų serijų gamybos lankstumą ir sykiu ją paspartinti, užtikrinant aukštą kokybę, nuoseklumą ir klientų užsakymų kitai dienai įgyvendinimą.

Skaityti daugiau →

Danone Specialized Nutrition enables their Digital Manufacturing vision with AVEVA Manufacturing Execution System

Modelio pagrindo MES šablonas suteikia Danone lankstumo visose Specialized Nutrition gamyklose naudoti 20 standartinių funkcijų rinkinį, į kurį įeina ir standartinės sąsajos.

Skaityti daugiau →

Didžiausia Suomijos Suonenjokio džemo gamykla valdoma naudojant AVEVA System Platform ir AVEVA Historian programinę įrangą

Valio Suonenjokio džemo gamyklai reikėjo patikimos ir lengvai prijungiamos gamybos kontrolės bei atskaitomybės sistemos.

Skaityti daugiau →

Wonderware MES, Operations and Performance

The whole MES project of the car factory was completed in three months, using the Wonderware Operations and Performance program suite

Skaityti daugiau →