Įmonė SIA RĪGAS DĪZELIS DG yra elektros įrangos – dyzelinių generatorių ir varomųjų agregatų įvairiems tikslams

Įmonė SIA RĪGAS DĪZELIS DG yra elektros įrangos – dyzelinių generatorių ir varomųjų agregatų įvairiems tikslams – kūrėja, gamintoja ir surinkėja, turinti pasaulinę tiekimo grandinę 30-yje šalių. Įmonė projektuoja ir gamina produktus sausumos, ekspedijavimo ir gynybos sektoriams, todėl visi komponentai turi atitikti šiuos standartus ir reikalavimus.

Įmonės SIA RĪGAS DĪZELIS DG tiekiamos valdymo sistemos gaminamos naudojant CHINT maitinimo sprendimus, įskaitant NB1 serijos automatinius jungiklius ir NM8 serijos MCCB jungiklius.

Mes ieškome klientų pasaulinėse rinkose:

Mus gerai priima pasaulinėje naudotų komponentų rinkoje. Techniniai sprendimai, leidžiantys lanksčiai pritaikyti produktus pagal ateities plėtros ir tobulinimo poreikius.

„Klinkmann“ sprendimas: projektavimas dirbant kartu su klientu:

Klinkmann konsultavo ir kartu pasiūlė reikalingus CHINT sprendimus, integruojamus į Rigas Dizelis sistemas. Ypatingą dėmesį skyrėme visame pasaulyje patvirtintų sprendimų ir komponentų pasirinkimui. CHINT projektavimo įrankiai ir bibliotekos leidžia lengvai tvarkyti produktus ir dokumentus.

Privalumai klientui – spartus projektų įgyvendinimas:

Patikima kokybė ir platus produktų asortimentas leidžia įgyvendinti unikalius projektus per trumpiausią įmanomą laiką pagal užsakovo specifikacijas. CHINT priedai ir moduliai suteikia lankstumo įvairiose situacijose ir, glaudžiai bendradarbiaujant su Klinkmann komanda, leidžia pasirinkti geriausią ir tinkamiausią sprendimą kiekvienai individualiai užduočiai.

„Mūsų projektai ir įsipareigojimai klientams skiriasi, tačiau mums visada svarbiausi išlieka patvirtinti techniniai sprendimai, kurie būtų ekonomiški mums ir mūsų klientams. Siekdami užtikrinti spartų projektavimą ir nuolatinę plėtrą ateityje, savo projektams naudojame CHINT sprendimus“, – teigia SIA RIGAS DIZELIS DG verslo plėtros ir rinkodaros direktorius Edgars Dzenis.