Pranešimas apie privatumo apsaugą

Mes norime tinkamai pasirūpinti asmens duomenimis, kuriuos mums atskleidžiate. Šio principo laikomės ir savo klientų atžvilgiu. Esame įsipareigoję saugoti Jūsų privatumą ir asmeninę informaciją laikydamiesi galiojančių įstatymų ir teisės aktų reikalavimų.

Šiame pranešime paaiškiname, kaip mūsų darbuotojai, partneriai, rangovai ir susijusios įmonės tvarko asmeninę informaciją, susijusią su šia interneto svetaine ir kitomis paslaugomis. Įsipareigojame neatskleisti asmeninės informacijos trečiosioms šalims.

Prieš naudojant interneto svetainę, prašome atidžiai perskaityti šį pranešimą. Jei nesutinkate su jo turiniu, neturėtumėte naudotis šia interneto svetaine.

Asmens duomenų tvarkymas

Mes tvarkome asmens duomenis pardavimų ir rinkodaros, klientų aptarnavimo ir ryšių su klientais palaikymo bei klientų pasitenkinimo užtikrinimo ir paslaugų teikimo tikslais. Visa informacija, kurią nurodote mūsų internetinės paslaugos formoje, bus perduota mums. Formos negali būti naudojamos norint siųsti informaciją jaunesniems nei 16 metų asmenims, jei kitaip nenurodyta formoje. Asmens duomenis saugiose informacinėse sistemose tvarko mūsų personalas ir atrinkti asmens duomenų tvarkytojai.

Norėdami patikrinti savo asmens duomenis, galite bet kada susisiekti su mumis. Jums paprašius, ištaisysime arba ištrinsime bet kokią neišsamią, netikslią arba pasenusią informaciją. Jūsų asmens duomenų tvarkymas turi esminės reikšmės mūsų galimybei teikti tam tikras paslaugas arba tiekti tam tikras prekes, todėl Jums atsisakius duoti sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo, kai kurios mūsų paslaugos arba prekės gali tapti neprieinamos.

Rinkodaros registras

Rinkodaros informaciją rasite Duomenų bylose ir apsaugos priemonių aprašyme.

Slapukai ir kita identifikavimo informacija

Mūsų interneto svetainėje naudojami slapukai yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje laikantis mūsų slapukų politikos. Jums sutikus, kad Jūsų kompiuteryje arba kitame prietaise būtų išsaugoti slapukai, pavyzdžiui, pasirinkus atitinkamą paslaugą arba pakeitus naršyklės nustatymus, mes galime nustatyti Jūsų asmens tapatybę. Slapukai leidžia rinkti informaciją apie tai, kaip ir kada naudojate mūsų interneto svetainę, bei padeda gerinti mūsų teikiamas paslaugas. Jei nepageidaujate, kad Jūsų kompiuteryje būtų išsaugoti slapukai, galite juos užblokuoti keisdami naršyklės nustatymus. Prašome atkreipti dėmesį, kad užblokavus slapukus, kai kurios paslaugos gali būti neprieinamos. Be informacijos, kurią pateikiate formose, mūsų interneto svetainė taip pat renka duomenis išsaugodama slapukus Jūsų naršyklėje.

Rinkodaros veiksmų draudimas

Elektroninės rinkodaros veiksmai gali būti uždraudžiami gavus atskirą prašymą arba paspaudus nuorodą, pateikiamą visuose rinkodaros pranešimuose. Lankytojų sekimas gali būti uždraudžiamas atsisakant paslaugų, kurias teikiant toks sekimas yra vykdomas. Tai reikės atlikti pakartotinai, jei prisijungsite prie paslaugos naudodami kitą kompiuterį ir (arba) naršyklę.

Socialinė žiniasklaida

Naudojant socialinės žiniasklaidos įskiepius, identifikuojama informacija gali būti siunčiama atitinkamiems socialinės žiniasklaidos paslaugų teikėjams. Šie įskiepiai ir bet kokios kitos svetainėje pateiktos nuorodos bei nuorodos į kitas svetaines gali priklausyti trečiosioms šalims ir būti jų kontroliuojamos. Mes nekontroliuojame trečiųjų šalių svetainių ir neprisiimame atsakomybės už bet kokią jose skelbiamą medžiagą ar jos naudojimą.

Teisė pateikti skundą

Jei abejojate, kad Jūsų informacija yra tvarkoma laikantis nustatytų reikalavimų, turite teisę pateikti skundą priežiūros institucijai.

Pranešimo apie privatumo apsaugą atnaujinimas

Mes pasiliekame teisę keisti šį pranešimą. Tikimės, kad kartais patikrinsite, ar pranešimas nebuvo pakeistas. Jei turite kokių nors klausimų, susijusių su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, susisiekite su mumis.

El. paštas: info@klinkmann.lt

Įmonė Klinkmann Oy taip pat gali nustatyti atskiras konkrečios paslaugos teikimo sąlygas. Tokiu atveju, šios bendrosios sąlygos taikomos tik kaip alternatyva.