Duomenų bylos ir apsaugos priemonių aprašymas

Registratoriaus pavadinimas:
Klinkmann Lit UAB,
Įmonės kodas: 111469231

Adresas:
Kauno g. 34,
LT-03202, Vilnius, Lietuva

Kontaktinis asmuo su registru susijusiems klausimams:
El. paštas: info@klinkmann.lt

Registro pavadinimas: Klinkmann asmenų kontaktinių duomenų registras

Asmens duomenų tvarkymo tikslas: Registre saugoma asmenų kontaktinė informacija yra naudojama reklamos tikslais, vykdant vidines ir išorines įmonės Klinkmann, jos dukterinių bendrovių, susijusių įmonių ar rangovų užduotis, susijusias su siūlomomis prekėmis ir paslaugomis. Informacija taip pat naudojama rinkodaros ir informavimo tikslais.

Registro duomenų turinys

Registro duomenų turinį sudaro ši informacija: asmenų vardai, pavardės ir kontaktinė informacija, įmonių, kurioms atstovauja asmenys, informacija (įmonės pavadinimas ir veiklos šalis), papildoma informacija (asmens pateikta papildoma informacija, pavyzdžiui, laisvos formos žinutė ar atsiliepimas), kita informacija (pavyzdžiui, viešasis IP adresas), sekimo duomenys (elektroninės rinkodaros veiklos sekimo duomenys) ir naudojant slapukus surinkta informacija. Daugiau informacijos apie slapukus rasite mūsų slapukų politikoje. Dalis informacijos yra būtina, atsižvelgiant į jos naudojimo tikslą, kad klausimas galėtų būti tinkamai išspręstas.

Įprasti informacijos šaltiniai

Informaciją savanoriškai pateikia asmuo užpildydamas interneto svetainėje arba pardavimų ir demonstracijų metu pateiktas formas. Duomenys taip pat gaunami naudojant automatiškai internete renkamą medžiagą, kurios pagrindu atliekama internetinių paslaugų analizė ir plėtra.

Reguliarus informacijos perdavimas arba perdavimas už ES ar EEE ribų

Informacija yra tvarkoma ES arba EEE ir už jų ribų. Be to, kai kurie serveriai, naudojami interneto puslapiams aptarnauti, gali būti laikomi už ES ar EEE ribų. Informacija gali būti atskleidžiama įmonei Klinkmann ir jos dukterinėms bendrovėms ar su ja susijusioms įmonėms prieš tai nurodytais tikslais. Informacija yra saugoma tiek laiko, kiek egzistuoja verslo santykiai su klientu, ir pagrįstą laikotarpį po tokių santykių pabaigos.

Registro apsaugos principai

Registre esanti informacija yra laikoma saugioje aplinkoje, laikantis Įstatymo dėl privatumo apsaugos elektroninių ryšių sektoriuje reikalavimų. Tik specialiai paskirti darbuotojai ir asmenys turi prieigą prie naudotojų asmens duomenų, saugomų registre.

Teisė tikrinti ir ištaisyti

Visi asmenys, kurių įrašai yra saugomi registre, turi teisę tikrinti savo įrašus ir reikalauti juos ištaisyti. Prašymai ištaisyti duomenis pateikiami el. paštu kontaktinio asmens el. pašto adresu. Tokie prašymai pagal nutylėjimą susiejami su konkrečiu asmeniu pagal siuntėjo el. pašto adresą, išskyrus atvejus, kai asmens tapatybę įmanoma nustatyti kitais būdais.

Kitos teisės, susijusios su asmens duomenų tvarkymu

Asmenys turi teisę neleisti registratoriui naudoti jų duomenų tiesioginės reklamos, nuotolinių pardavimų, tiesioginės rinkodaros ar apklausų tikslais. Jei asmuo nori uždrausti šiuos veiksmus, jis gali tai padaryti susisiekdamas su registratoriumi el. paštu.

 

Slapukų politika


Bendra informacija apie slapukus

Savo interneto svetainėje naudojame slapukus, užtikrinančius lankytojų patogumą (sekimo slapukai) ir tinkamą paslaugos veikimą (funkciniai slapukai). Slapukas yra naudotojo kompiuteryje ribotam laikotarpiui po apsilankymo interneto svetainėje išsaugomas tekstinis failas. Jei norite, galite išvengti slapukų ir sureguliuoti naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų išsaugomi. Vis dėlto, tai gali turėti neigiamos įtakos interneto svetainės veikimui ir naudotojo patirčiai arba, kai kuriais atvejais, trukdyti pasinaudoti kai kuriomis svetainės funkcijomis.

Sekimo slapukai

Interneto svetainėje kaupiami statistiniai duomenys apie svetainės naudojimą, kurie naudojami jai prižiūrėti ir gerinti. Be to, svetainėje naudojama programa „Google Analytics Demographics“, leidžianti bendrai vertinti naudotojų stebėjimo informaciją ir, pavyzdžiui, informaciją apie naudotojų amžių, lytį bei interesus. Šios informacijos rinkimo nustatymus galite keisti savo „Google“ paskyroje. Atsisakyti paslaugos „Google Analytics“ galite naudodami naršyklės plėtinį (https: // tools.google.com/dlpage/gaoptout/).

Funkciniai slapukai

Tam, kad veiktų internetinės paslaugos funkcijos, reikalaujančios įvesti prisijungimo vardą arba kitą autentifikavimo kodą, būtina naudoti slapukus. Slapukai kaupia reikalingą informaciją apie naudotojus. Pasibaigus nustatytam terminui arba naudotojui atsijungus nuo svetainės, jie ištrinami.

Kiti identifikatoriai

Internetinės paslaugos naudotojų identifikatoriai (pvz., svetainės lankytojų IP adresai ir parsiųsti failai, galimos klaidos naudojant svetainę) yra saugomi serverio ir tinklo paslaugos žurnalų rinkmenose. Be to, kaupiama informacija apie svetainės naudotojų atliekamus veiksmus (įrašai, taškų intensyvumo duomenys, formų duomenų naudojimas). Ši informacija renkama paslaugai stebėti ir plėtoti bei klaidoms aptikti ir saugumo tęstinumui užtikrinti.