Spintos ir jų priedai, skirti pramonei

Klinkmann tiekia montavimo ir paskirstymo spintas, aušinimo / šildymo sprendimus, apšvietimą ir kitus priedus. Montavimo spintas iš plieno, aliuminio ir plastiko. Taip pat atviro tipo ir pasirenkamo dizaino bei spalvos.

Specializuoti, ekonimiški ir greiti spintų sprendimai, skirti įvairių pramonės klientų poreikiams

Klinkmann sprendimų asortimentas siūlo pastatomas ir pakabinamas spintas vidaus bei lauko įrangai, skirstymo dėžes, taip pat IT sprendimams ar sąsajoms pritaikytus korpusus. Asortimente yra dažyto ir nerūdijančio plieno, aliuminio, poliesterio, polikarbonato ir ABS termoplastiko spintos.

Siūlomi produktai iš spintų asortimento yra plačiai naudojami ir prieinami visame pasaulyje bei yra sertifikuoti, kas užtikrina investicijos į spintą patikimumą visam spintos naudojimo laikui. 

Klinkmann asortimente taip pat yra ATEX sertifikuotos spintos ir nerūdijančio plieno jungiamosios dėžutės. Be to, yra įvairių šilumos valdymo sprendimų ir kitų priedų.

nVent Hoffman

Pirmaujantys sprendimai valdymo skydų ir oro kondicionierių tiekime

Hoffman yra rinkoje pirmaujantis skirstomųjų skydų, spintų kondicionierių ir įvairių jų priedų gamintojas. Hoffman sprendimas užtikrina tinkamą elektros instaliacijos ir įrangos apsaugą net ir sudėtingoje aplinkoje. Pasinaudokite mūsų patarimais, norėdami pasirinkti iš daugiau nei 12 000 skirtingų standartinių modelių, arba naudokite Hoffman projektavimo įrankius, kad sukurtumėte Jūsų poreikius atitinkantį produktą ir (arba) spalvą. 

ELDON nVent spintos ir korpusai

ELDON yra nVent grupės dalimi. ELDON nVent siūlo pastatomas ir pakabinamas spintas vidaus bei lauko įrangai, skirstymo dėžes, taip pat IT sprendimams ar sąsajoms pritaikytus korpusus.
Automatizuotose ELDON gamybos linijose gaminamos spintos iš dažyto ir nerūdijančio plieno, aliuminio, poliesterio, polikarbonato ir ABS termoplastiko.

Hoffman nVent nerūdijančio plieno spintos yra skirtos naudoti patalpose ir lauke, kur reikalinga speciali antikorozinė apsauga nuo cheminių medžiagų ir vandens. Galima rinktis iš standartinio nerūdijančio plieno 304 ir rūgščiai atsparaus 316L.

GL66 serijos nerūdijančio plieno spintos (blizgios) yra puikus pasirinkimas tiems atvejams, kai reikalinga didelė apsauga nuo korozijos. Spintos turi šlifuotą metalinį paviršių ir, priklausomai nuo planuojamo pritaikymo, korpuso dangtis gali būti prisukamas arba montuojamas kaip durelės su užraktu, tinkamu 3 mm „double bit“ formos raktui.

A30S4E nerūdijančio plieno pastatomos spintos yra specialiai suprojektuotos apsaugoti sudėtingai įrangai esančiai agresyvioje aplinkoje. Tritaškis užraktas ir sandarinimas užtikrina puikią apsaugą nuo dulkių, nešvarumų, alyvos ir vandens. Dviduris spintos dizainas leidžia fiziškai įtalpinti didelės apimties ir sunkią (sudėtingą) įrangą ten, kur reikalaujama atsparumo aplinkos veiksniams (IP) ir atsparumo išoriniams fiziniams poveikiams (IK).

Internetinis Eldon seminaras

ELDON pirmaujantis pasaulinis elektros jungčių ir apsaugos sprendimų tiekėjas. Nuo šiol ELDON yra nVent grupės dalimi.
Standartinius Eldon nVent produktus ir spintas galima lengvai konfigūruoti internete.

Žiūrėkite internetinio seminaro įrašą apie projektavimo įrankius, kurie padės greičiau ir geriau susiprojektuoti Jums reikiamą spintą.

Stego

Montavimo spintų šildymas, aušinimas ir apšvietimas

Stego šildytuvai, termostatai ir spintų šviestuvai buvo sukurti tiems, kam svarbiausia saugumas ir patikimumas. Produktai yra patogūs vartotojui, techniškai kokybiški ir patikimi.

Stego šildytuvai skirti tam, kad būtų išvengta kondensacijos ir korozijos bei tam, kad elektros paskirstymo spintoje būtų užtikrinta reikiama darbinė temperatūra. Kiti Klinkmann asortimento Stego produktai yra korpusiniai šviestuvai, ventiliatorių šildytuvai, filtrų ventiliatoriai, termostatai ir higrostatai.

Stego šildytuvus taip pat galima įsigyti iš Stego, kad būtų išvengta kondensacijos, korozijos ir temperatūros svyravimų.

Filter Fan Plus ventiliatoriuje nėra filtro, todėl jis užtikrina didesnį oro srauto tiekimą.

Stulz-Cosmotec

Montavimo spintų aušinimo sprendimai, kuriuos galima naudoti lauke

Kaip pagrindinis tarptautinių pramoninių šaldymo sprendimų tiekėjas, Stulz geba ekonomiškai išspręsti jūsų aušinimo iššūkius. Klinkmann asortimente yra Stinkz-Cosmotec aušintuvų, ventiliatorių ir filtrų, kurie yra skirti įvairių tiekėjų, iš Klinkmann siūlomo asortimento, montavimo spintoms.

Stulz filtriniai ventiliatoriai yra paprastas ir ekonomiškas būdas pasirūpinti elektros paskirstymo spintų aušinimu (kai šilumos apkrova nėra labai didelė), naudojant patalpoje esantį orą.

Tarp Protherm aušintuvų šeimos produktų galima rasti ir tokių, kurie tinka tiek patalpose, tiek lauke esantiems elektros skydams. Skirti automatizavimui ir IT. Savidiagnostika ir nuotolinis valdymas užtikrina veikimo patikimumą. Šie kokybiški aušintuvai užtikrina produktyvius gamybos procesus net ir nepalankiomis sąlygomis.

Rose

Tvirtinimo ir paskirstymo dėžės iš aliuminio ir plastiko

Rose – didžiausia Europoje aliumininių montavimo dėžių ir spintų gamintoja. Į koncerno gamybos programą įtraukti ir įvairūs korpusai, kurie pagaminti iš nerūdijančiojo plieno ir plastiko.

Rose taip pat siūlo specialias dėžes maisto pramonei, taip pat standartines dėžes pagal paties kliento matmenis.

ETA

Korpusai ir spintos iš dažyto ir nerūdijančiojo plieno

Europoje pirmaujanti instaliacinių korpusų ir spintų gamintoja, siūlanti ir specifinius modelius.

ETA sieninių spintų modeliai atitinka skirtingus poreikius. Korpusas yra standartinis su galine plokšte, taip pat daugybė papildomų aksesuarų, pasirenkamų pagal spintos modifikaciją. Dėl lengvo prieinamumo, ypatingų spalvų ir didelio pripažinimo, pavyzdžiui, dėl NEMA 4 ir IP66 apsaugos klasių, šis korpusas – teisingas sprendimas. Kompaktiška ECOMP serija siūlo teisingą sprendimą, kai tradicinė sieninė spintelė yra per maža arba pastatoma spinta yra per didelė.

ETA modulinė ENUX spintų sistema siūlo visas reikiamas konstrukcijas, kad būtų įdiegtas reikiamas sprendimas.
Asortimente yra universalios spintų sistemos IT ir duomenų saugojimo sprendimams, taip pat universalios 19 colių spintelių sistemos.

Taip pat galime pasiūlyti ETA EMOX individualiai suprojektuotas spintas.

Visos spintos pristatomos surinktos arba klientas gali pats jas surinkti.

Plieninės spintos ir spintelės ENUX modulinė spintų sistema siūlo visas reikiamas konstrukcijas, kad būtų įdiegtas reikiamas sprendimas net ir esant sunkioms eksploatavimo sąlygoms. Taip pat galima įsigyti vieną spintelę iš kompaktiškos ECOMP serijos, kuri siūlo tinkamą sprendimą, kai tradicinė sieninė spinta yra pernelyg maža arba ant grindų pastatoma spinta – pernelyg didelė.

ETA ECOR korpusų serijoje yra modelių visiems objektams, jei reikia patvarių AISI 304 arba AISI 316L medžiagų. Spintoje standartiškai yra galinė sienelė, taip pat daugybė papildomų aksesuarų, pasirenkamų pagal korpuso modifikaciją. Prieinama paslauga, ypatingos spalvos ir didelis papildomų aksesuarų pasirinkimas.

ETA E GRAN jungiamoji dėžutė, skirta visoms pramoninėms reikmėms. Tai jungiamoji dėžutė, kuri turi standartą, pvz. silikoninis tarpiklis ir vientisos presuotos durelės.

Pažinkite mus iš mūsų sėkmės istorijų