Connect your workforce and increase overall equipment effectiveness through AI

To achieve sustainable and profitable industrial operations, modern industry requires reliable systems and data to support the evolving needs of personnel at all levels. It is no longer sustainable to piece together disparate software in isolation.

Key learnings in this webinar:

  • Digitalization: How to enable a connected workforce with a digital thread with the use of cloud
  • Solid APM: How to minimize downtime, reduce waste, optimize throughput and implement energy efficiency
  • Use cases: What does complete visibility of your operations and asset performance look like
  • The role of advanced process control inefficient execution

AVEVA sprendimai ir pažangi analizė

Šiame internetiniame seminare sužinosite, kaip rinkti gamybos ir operacijų duomenis naudojant AVEVA Operations produktus bei tikslingai naudoti mašininiu mokymusi ir dirbtiniu intelektu pagrįstus AVEVA Insight analitikos įrankius, gerinančius operacijų patikimumą ir našumą bei optimizuojančius operacijas.

Skaityti daugiau →

AVEVA Operations Control. Nuo atskirų funkcijų iki sprendimų keliuose objektuose

AVEVA sprendimų mastelis keičiamas, tad juos galima pritaikyti bet kuriam produktui: nuo patvariosios SCADA kelių objektų stebėsenos kontrolės ir duomenų rinkimo iki mažesnių ir pigesnių įrenginių duomenų vizualizavimo.

Skaityti daugiau →

Lankstumas ir atsparumas gamyboje

Gamintojai turi patenkinti augančius lankstumo, skaidrumo ir veiklos efektyvumo poreikius. Gamybos operacijų skaitmenizavimas leidžia gerinti našumą ir efektyvumą suteikiant geresnę prieigą prie informacijos ir užtikrinant aukštesnį automatizavimo lygį. Visa tai padeda keisti gamyklų darbo tvarką.

Skaityti daugiau →