From stand-alone solution to multi-site operations control with AVEVA Edge to Enterprise Strategy

AVEVA sprendimai tinka bet kokiam projektui, nesvarbu, ar tai patikima SCADA (Supervisory Control and Data Acquisition) keliems objektams, ar būdas vizualizuoti duomenis iš žemos klasės (pvz. Arduino) ir įterptinių įrenginių (pvz. skaitmeninių laikrodžių, centrinės šildymos sitemos).

Pasitikėjimas savo veikla kyla iš atsparumo veikti pagal poreikį ir patenkinti lūkesčius naudojant duomenis, kuriais galite pasikliauti priimdami pagrįstus sprendimus. Nesvarbu, ar jūs matote savo ateitį sistemoje ar fizinėje vietoje, didesnį pasitikėjimą savo veikla galima pasiekti naudojant informacinę aplinką, kuri suteikia visapusišką matomumą realiuoju laiku, prieigą prie patikimų duomenų ir gebėjimą vadovautis žiniomis kaip konkurenciniu pranašumu.

Šiame internetiniame seminare Klinkmann AVEVA komandos profesionalas Janas Lönnqvistas parodys, kaip galite gauti daugiau naudos iš savo sistemos nerinkdami nereikalingų duomenų ir iš karto galėsite matyti viso įmonės proceso būseną.

Nesvarbu, kuriuo momentu jūsų verslas yra skaitmeninės transformacijos kelyje. Programos yra visiškai keičiamos ir gali būti integruotos į didesnės įmonės lygio sistemos platformą.

SMART Manufacturing Day 2021

Tobulėjant technologijoms, didėja ir galimybės, o SMART gamyba tampa kelione, o ne tikslu. Renginyje supažinsite su technologijomis, kaip įgalinti SMART gamybą operacijų valdyme bei kaip jos suteikiama informacija ir įžvalgos leidžia optimizuoti produktyvumą, kokybę bei tvarumą.

Skaityti daugiau →

Webinar: Cast Resin Transformers and new Ecodesign EU regulation

After the webinar, you are aware of what makes IMEFY cast resin transformers best in Europe and what it means when we speak Ecodesign EU regulations and E C F Environmental, Climatic, and Fire behaviour properties of IMEFY transformers.  

Skaityti daugiau →

Webinar: DEHN safety products and devices for working on electrical installations

Five safety rules for installation and maintenance work, and for ARC protection. In this webinar, we will go through the safety equipment for working on electrical systems.

Skaityti daugiau →