From stand-alone solution to multi-site operations control with AVEVA Edge to Enterprise Strategy

AVEVA sprendimai tinka bet kokiam projektui, nesvarbu, ar tai patikima SCADA (Supervisory Control and Data Acquisition) keliems objektams, ar būdas vizualizuoti duomenis iš žemos klasės (pvz. Arduino) ir įterptinių įrenginių (pvz. skaitmeninių laikrodžių, centrinės šildymos sitemos).

Pasitikėjimas savo veikla kyla iš atsparumo veikti pagal poreikį ir patenkinti lūkesčius naudojant duomenis, kuriais galite pasikliauti priimdami pagrįstus sprendimus. Nesvarbu, ar jūs matote savo ateitį sistemoje ar fizinėje vietoje, didesnį pasitikėjimą savo veikla galima pasiekti naudojant informacinę aplinką, kuri suteikia visapusišką matomumą realiuoju laiku, prieigą prie patikimų duomenų ir gebėjimą vadovautis žiniomis kaip konkurenciniu pranašumu.

Šiame internetiniame seminare Klinkmann AVEVA komandos profesionalas Janas Lönnqvistas parodys, kaip galite gauti daugiau naudos iš savo sistemos nerinkdami nereikalingų duomenų ir iš karto galėsite matyti viso įmonės proceso būseną.

Nesvarbu, kuriuo momentu jūsų verslas yra skaitmeninės transformacijos kelyje. Programos yra visiškai keičiamos ir gali būti integruotos į didesnės įmonės lygio sistemos platformą.

Vebinaro įrašas

Užpildykite formą ir peržiūrėkite internetinio seminaro įrašą