„Smart Infra“ – išmaniosios nuotekų sistemos

„Uponor“ veiklos Suomijoje pagrindą sudaro produktų kūrimas ir pastatų technologijų bei bendruomenės technologijų produktų gamyba. „Uponor“ klientai taip pat yra infrastruktūros ir ŠVOK pramonės profesionalai bei vartotojai, kurie naudojasi „Uponor“ partnerių paslaugomis.

„Uponor“ veikla Suomijoje suskirstyta į dvi dalis: pastatų technologijų ir bendruomenės technologijų veiklą. „Uponor Suomi Oy“ yra pagrindinė partnerė ŠVOK pastatų technologijų sektoriuje, siūlanti tvarius ir saugius sprendimus patalpų klimatui ir karštam vandeniui įvairiuose pastatuose valdyti. „Uponor Infra Oy“ yra bendra įmonė, kurią įsteigė dvi šioje srityje pirmaujančios ir daug patirties turinčios įmonės „KWH Pipe“ ir „Uponor“. Šios dvi įmonės yra sukaupusios daugiau nei šimto metų patirtį „Infra“ mokslinių tyrimų ir plėtros srityje.

Išmanus, kompaktiškas nuotekų sistemų rodymo ir valdymo sprendimas

„Uponor“ nuotekų sistemoms reikalingas valdymo sprendimas, kurį lengva projektuoti ir prižiūrėti, taip pat prijungti prie kitų sistemų.

„Klinkmann“ sprendimas:

UNITRONICS JAZZ ir „Vision“ ekranas + mini loginiai valdymo įrenginiai „Uponor“ jau daugiau nei 15 metų savo sistemose naudoja „Unitronics“ valdymo įrenginius.

„Unitronics“ gaminių grupėje siūlomi „Uponor“ keičiamo dydžio įrenginiai įvairioms reikmėms – nuo kompaktiško JAZZ valdymo įrenginio su linijiniu ekranu iki „Vision700“ įrenginio su spalvotu ekranu.

Nauda klientui:

Taikant viename įrenginyje įrengtą „Unitronics“ ekraną+loginius sprendimus ir įrankio programinę įrangą, „Uponor“ ir projekto tiekėjai gali greičiau suplanuoti, montuojant reikia mažiau vietos ir sumažėja darbo apimtis.

Siūlomi „Klinkmann“ klientų mokymai ir techninė pagalba padeda klientams įgyvendinti naujausias funkcijas ir išmokyti naujus projekto darbuotojus. Įrodyta, kad „Unitronics“ valdymo įrenginiai patikimai veikia net ir atšiauriomis eksploatavimo sąlygomis“, – teigia Leena Wikman, produktų vadovė IWT, „Uponor Infrastructure“.

„Automatikos pasaulis nuolat keičiasi, tad patobulinta „Unitronics“ gaminių grupė suteikė galimybę atnaujinti „Uponor“ tiekiamus sprendimus, kad jie atitiktų naujausius reikalavimus.“