Konsultointi- ja kehityspalvelut

Konsultacijų ir naujų produktų diegimo paslaugos

Klinkmann analizuoja kliento poreikus ir padeda rasti tinkamą taikomosios programos sprendimą. Klinkmann aptarnavimo centras padeda pasirinkti skirtingas technologijas ir projektų rengimo būdus.

Ohjelmointi- ja käyttöönottopalvelut

Programavimo ir diegimo paslaugos

Klinkmann aptarnavimo centras teikia automatizavimo duomenų perdavimo sprendimus. Mes teikiame priežiūros paslaugas ir diegiame taikomąsias programas.

Ylläpito ja huolto - Klinkmann

Eksploatacijos ir priežiūros paslaugos

Klinkmann siūlo atstovaujamų gamintojų produkcijos eksploatavimo ir priežiūros paslaugas pagal tarptautines sutartis.

Myynti- ja varastointipalvelut - Klinkmann

Pardavimo ir sandėliavimo paslaugos

Klientų aptarnavimas: susisiekite su mumis ir atlikite užsakymą – rašykite klientų aptarnavimo komandai el. pašto adresu info@klinkmann.lt arba užpildykite užsakymo formą.

Sandėliavimo paslaugos: Klinkmann taip pat siūlo ir sandėliavimo paslaugas tais atvejais, kai prekių pristatymas turi būti greitas.

Klinkmann eSales internetinė parduotuvė: pirkite Klinkmann produktus internetu. Nemokamas pristatymas ir akcijiniai pasiūlymai – tik internetu. Registracija nėra privaloma. Privalumai klientui:

  • nemokamas pristatymas;
  • išsamus katalogas– lengvesniems pasirinkimams;
  • pirkinių krepšelis – patogus apsipirkimas ir mokėjimas;
  • geriausi pasiūlymai, esant dideliam komponentų poreikiui;
  • operatyvus pristatymas iš Klinkmann centrinio sandėlio per 24 valandas;
  • sklandus pirkimas ir galimybė mokėti per Paytrail sistemą;
  • aptarnavimas keliomis kalbomis.

„Klinkmann eSales katalogas skirtas verslo klientams, kuriuo naudotis galima neužsiregistravus. Taigi galite apsipirkti nedelsiant! Klinkmann klientai, turintys registruotą paskyrą, gali įsigyti produktų sutartinėmis kainomis iš karto po registracijos. Mūsų klientų aptarnavimo komanda išsiųs Jums paskyros naudotojo vardą ir slaptažodį. Prašome susisiekti su mūsų internetinės parduotuvės klientų aptarnavimo komanda el. pašto adresu eSales@klinkmann.fi.“

Tad kreipkitės į mus.

Prašome pateikti savo el. pašto adresą, ir su Jumis susisieks mūsų klientų aptarnavimo specialistas.

El. kainoraštis

Instaliacinės įrangos ir žemos įtampos komponentų kainoraščiai. Jums pageidaujant, atsiųsime ir automatizavimo produktų kainoraštį.

SUŽINOTI DAUGIAU

El. katalogas

Klinkmannin 17 000 puslapių el. katalogas – tai gausiausias elektrotechninių komponentų ir automatizavimo produktų katalogas Suomijoje. Mūsų nemokamas el. katalogas palengvins Jūsų darbą ir padės rasti tinkamą sprendimą.

SUŽINOTI DAUGIAU