Pro-face industriniai kompiuteriai yra skirti automatizavimui

Reikalingoms pramonės ir techninės įrangos programoms, Pro-face pramoniniai kompiuteriai yra puikus sprendimas dėl patvarumo ir panaudojimo.

Pro-face pramoniniai kompiuteriai – tinkama konfigūracija įvairioms techninės įrangos aplinkoms

Pro-face tiekia aukštos kokybės HMI operatoriaus terminalus ir pramoninius mikrokompiuterius. Geras ekranas ir didelis patvarumas užtikrina naudojimą net sudėtingose pramonės ir įrangos srityse.

Pro-face terminalai turi jungtis su įvairių tiekėjų automatikos įranga (Siemens, Rockwell, Schneider, ABB ir kt.), serrial ir Ethernet / interneto ir Wifi ryšius.

Pro-face pramoninių kompiuterių asortimentas

Pro-face – Japonijos operatorių panelių gamintojas, kuriantis įvairias vartotojo sąsajas su programine įranga ir pramoniniais kompiuteriais.

Pro-face siūlo labai patogią sąsają programoms.

Hardware

PS6000 serija, skirta skaitmeninei transformacijai

PS6000 suteikia pažangiausias HMI galimybes, paremta kompiuterinę architektūrą, atitinkančią jūsų taikomųjų programų poreikius, programinės įrangos pasirinkimą, sistemos architektūrą, veikimo efektyvumą, duomenų perdavimą.

Pagerinkite savo produktyvumą naudodamiesi patikimiausia įranga.

Techninė įranga

PS5000 serijos IPC su kelių lietimų ekranu

PS5000 serijos IPC yra galingiausias pramoninis kompiuteris Pro-face gaminių šeimoje su multi-touch lietimui jautriu ekranu. Puikiai tinka reiklioms sąlygoms.

Norite pasikalbėti su ekspertu?

Su Klinkmann patirtimi ir partneriais jūs gaunate unikalų supratimą apie IT sprendimų, mašinų, įrenginių ir procesų integravimą. Klinkmann padės jums sėkmingai įgyvendinti skaitmeninius pokyčius ir sukurti išmanesnę bei saugesnę infrastruktūrą.

Kibernetinis Saugumas pramonėje

Klinkmann ir Belden platus pramoninių kibernetinio saugumo sprendimų portfelis siūlo matomumą ir apsaugą nuo įvykių, kurie kelia grėsmę jūsų valdymo sistemų saugai, kokybei ir produktyvumui.

Skaityti
Pro-face Product Guide Catalogue

Užpildykite formą ir atsisiųskite e-knygą