nVent spintų sprendimai apsaugo Raumos lentpjūvės automatizavimo ir elektrifikavimo įrangą

Metsä Fibre investicijos į naująją Raumos lentpjūvę sudaro apie 200 mln. eurų, o metinė naujojo padalinio gamyba sieks apie 750 000 kubinių metrų pušies medienos. Statoma lentpjūvė bus pirmaujanti pasaulyje pagal technologijas ir efektyvumą.

Elektros energijos bendrovė Kyrön Sähkö saugo naujos Raumos lentpjūvės automatizavimo ir elektrifikavimo įrangą, naudodama nVent Hoffman spintų sprendimus

Kyrön Sähkö yra didžiausia elektros energijos tiekėja įvairioms lentpjūvėms Suomijoje. Šiaurės Europoje Kyrön Sähkö daugiausia vykdo atsinaujinančiosios energijos projektus, susijusius su bioenergijos įranga, lentpjūvėmis, biodujų jėgainėmis ir hidroelektrinėmis.

Visiškai automatizuotą Raumos lentpjūvę valdo įvairi elektros ir automatikos įranga, apsaugota naujausiais korpusų sprendimais, užtikrinančiais patikimą veikimą

Laimėjusi Raumos lentpjūvės elektros ir automatikos centro projektą, bendrovė Kyrön Sähkö siekė įgyvendinti korpusų sprendimus pasitelkdama naujausias technologijas.

Ilgametė Kyrön Sähkö patirtis ir žinios apie linijų veikimą padėjo užmegzti ilgalaikius verslo ryšius su Suomijos ir Šiaurės šalių įrangos tiekėjais“, – sako Aleksi Siikarla, Kyrön Sähkö generalinis direktorius.

Klinkmann žinojo, kaip tinkamu metu komunikuoti, ir iš karto buvo aišku, kad yra noras bendradarbiauti. Jie nuoširdžiai domėjosi projektu ir mūsų veikla.“

Klinkmann siūlo pastatomus ir ant sienos kabinamus korpusus vidaus bei lauko įrangai, skirstymo dėžes, taip pat IT sprendimams ar sąsajoms pritaikytus korpusus. Produktų gamintojas nVent Hoffman (anksčiau – Eldon) yra rinkos lyderis, kuriantis korpusų sprendimus.

Klinkmann žinių ir kompetencijos lygis iš karto padarė įspūdį. Greitai gavome atsakymus apie nVent Hoffman grindinių ir sieninių spintų skirtingoms reikmėms charakteristikas, o Klinkmann teigiamas proaktyvus požiūris išties paspartino šį svarbų projektą“, – sako Niko Raitanen, Kyrön Sähkö projektų vadovas.

Kyrön Sähkö pasirinko nVent Hoffman spintų ir korpusų sprendimus dėl jų kokybės ir patikimumo

Raumoje statoma lentpjūvė bus technologijų ir efektyvumo lyderė Europoje, o Kyrön Sähkö ir Klinkmann projektas vyksta sėkmingai.

„Džiaugiamės ne tik aptarnavimo lygiu ir sklandžiu bendradarbiavimu. Klinkmann tiekiamos nVent Hoffman grindinės ir sieninės valdymo centrų spintos, skirstymo dėžės ir valdymo skydų dėžės visiškai pateisino mūsų lūkesčius ir yra tokios kokybės, kokią Klinkmann mums užtikrino“, – sako Niko Raitanen.

„Todėl pasirinkome nVent Hoffman gaminius kaip pageidaujamą korpusų ir spintų sprendimą savo klientams.“

Klinkmann Oy
Klinkmann yra pramoninių automatizacijos ir elektrifikacijos sprendimų tiekimo lyderė Suomijoje. Siūlome sprendimus ir paslaugas, padedančius klientams tobulinti savo produktus ir skaitmenizuoti veiklą.

Kyrön sähkö Oy
Kyrön Sähkö yra Instalco Group įmonė, daugiausia veikianti Suomijoje ir Švedijoje, taip pat šiek tiek ir už Šiaurės šalių ribų. Įmonėje dirba daugiau nei 50 specialistų ir, atsižvelgiant į jos dydį, tai yra reikšminga pasaulinės rinkos dalyvė.

Metsä Fibre Rauman saha
Statoma lentpjūvė bus pirmaujanti pasaulyje pagal technologijas ir efektyvumą. Būsimasis Raumos lentpjūvės veiklos modelis bus orientuotas į daugiadisciplininius ir stiprius darbuotojų įgūdžius bei pagalbą vartotojams.