Unitronics Vision

Unitronics Vision serijos ekonomiški valdikliai su 3,5–12,1“ ekranais – visiškas automatizavimas naudojant vieną įrenginį, „viskas viename“

2020 m. spalio 1 d., 10.00 val. užsiregistruokite į internetinį seminarą

Mūsų internetiniame seminare būsite supažindinti su įvairiais Unitronics Vision serijos valdikliais, nuo populiariausių 3,5“ V350 iki V1210 valdiklio su dideliu 12“ ekranu, ypatingai tinkančiu sudėtingesniems mašinų ir automatikos projektams, nes jis pagerina matomumą ir valdymo galimybes.

Vision 1210 valdiklį verta rinktis, kai aukštos kokybės grafinė naudotojo sąsaja yra reikalinga tiek mašinos valdymui, tiek kuriant automatizavimo sistemą.

Universalios išplečiamumo funkcijos užtikrina 1000 I/O taškų ryšį, o didelio našumo procesorius suteikia galimybę greitai ir tiksliai atlikti programos vykdymo veiksmus. 32 MB atmintyje išsaugomi didelės raiškos vaizdai. Korpuse įrengtas Vision 1210 valdiklis atitinka IP66 sandarumo klasės reikalavimus net sudėtingesnėmis eksploatavimo sąlygomis, yra nepralaidus dulkėms ir apsaugotas nuo vandens čiurkšlių poveikio.

Naujovė! Taip pat trumpai apžvelgsime naujas Visilogic programavimo programinės įrangos funkcijas ir Vision produktų šeimos išplečiamumo galimybes. Be to, trumpai apžvelgsime mažesnįjį Vision brolį Samba ir tinklą bei nuotolinius prietaisų ryšius.

Pranešėjas: Amit Kimia
Trukmė: 60 min.
Kalba: anglų

Kodėl verta dalyvauti internetiniame seminare?

  • Po internetinio seminaro būsite susipažinę su Unitronics Vision serijos produktais ir žinosite, kaip juos panaudoti sudėtingesniems mašinų ir automatikos projektams.
  • Įgysite bendrą supratimą apie Vision serijos produktų programavimą, ryšius ir išplečiamumą
  • Galėsite pasirinkti tinkamą produktą savo projektui iš Unitronics produktų šeimos – gausite informacijos apie įvairius atliktus klientų projektus

Unitronics valdikliai viename pakete suteikia kontrolės, atvaizdavimo, duomenų perdavimo funkcijas bei IO grandines – ir padeda sutaupyti lėšų.