Unitronics ir Helmholz kartu su Klinkmann jau rugsėjo 26 d., Kaune

Kviečiame Jus ir Jūsų kolegas dalyvauti seminare „Pramonės 4.0 ir skaitmeninės gamybos automatizavimo ateities tendencijos“, vyksiančiame rugsėjo 26 d. Kaune.

Seminare bus pateikti praktiniai pavyzdžiai, kaip sumažinti priežiūros išlaidas, taip pat Unitronics ir Helmholz atstovai pasakos apie įdomius įgyvendinimo atvejus ir geriausias patirtis. Seminaras vyks anglų kalba.

Kodėl verta dalyvauti seminare?

 • Atvykę į seminarą galėsite įsigyti „Samba™ 7″ – 295 € be PVM (SM70-J-R20, PLV su 7“ spalvotu lietimui jautriu ekranu ir integruotu I/O).
 • Profesionalai iš Unitronics ir Helmholz pasidalins geriausiomis žiniomis apie pramonės 4.0 ir skaitmeninės gamybos automatizavimo ateities tendencijas.
 • Pasidalinsime sėkmingiausiomis klientų istorijomis ir patarsime, kaip sumažinti priežiūros išlaidas.
 • Susipažinsite su DreamReport pagrindais, kad galėtumėte kurti tvarkingas ir profesionalias ataskaitas ir valdymo skydelius.

Unitronics kuria, gamina ir parduoda pažangius valdymo ir automatizavimo sprendimus, ir jie yra čia, kad pasidalintų savo patirtimi su jumis. Jų plačiame asortimente yra visa linija PLV su ŽMS (HMI), visa linija VFD, platus I/O ir papildomų įrenginių pasirinkimas, taip pat programinė programavimo įranga, skirta visiems valdymo, judėjimo, ŽMS (HMI), ir ryšių aspektams.

Helmholz yra PROFINET ir pramoninių tinklų ekspertai, siūlantys išbaigtą automatizavimo komponentų ir sistemų asortimentą. Jie patars, kaip rasti modernius gaminius savo automatizavimo projektams, nuo decentralizuotų I/O sistemų su komutatoriais, kartotuvais, tinklo sąsajomis iki integruotų nuotolinių priežiūros sprendimų.

KUR

Kaunas

KADA

2019-09-26

LAIKAS

9.00–14.00

VIETA

Park Inn by Radisson, K. Donelaičio g. 27

KALBA

Anglų

Dienotvarkė

09.00-09.30
Pasitikimo kava ir įžanga – Janne Rikassaari, Verslo padalinio vadovas, Klinkmann Oy
09.30-10.15 Nauji Unitronics gaminiai ir pramonės 4.0 bei skaitmeninės gamybos automatizavimo ateities tendencijos – Ariel Hunkin, Regiono pardavimų vadovas, Unitronics
10.15-10.30 Unitronics valdikliai su Wonderware ataskaitų programinės įrangos sprendimais (Janne Rikassaari, Verslo padalinio vadovas)
 • Dream Report priemonė, skirta gamybai skaitmeninti, kuri kuria tvarkingas, profesionalias ataskaitas ir valdymo skydelius, skirtus veiksmų analizei ir ryšiams.
10:30-11:00 Pigus esamų Unitronics valdiklių atnaujinimas į naujausius modelius – papildomos funkcijos, priežiūros privalumai Sami Nuorala, komercijos inžinierius, Klinkmann Oy
 • Nuo Jazz į Samba – ką tai reiškia praktiškai? Pasidalinsime informacija, kada ir kodėl turėtumėte atlikti pakeitimą.
 • Atnaujinę į naują Vision versiją, sumažinsite priežiūros išlaidas
11.00-12.00 Pietūs
12.00-12.30 Duomenų centrų ir pastatų valdymo sprendimų klientų atvejai
12.30-13.00 Vietiniai tinklai – Kevin Kolb, Regiono pardavimų ir eksporto vadybininkas, Helmholz
 • Apsaugoti vietiniai automatiniai tinklai – skirtingų vietinių tinklų atskyrimas WALL IE.
 • Ekonomiški vietiniai tinklai: nevaldomi komutatoriai, PROFINET komutavimo technologija.
 • Kitos PROFINET technologijos: jungtys, konverteriai, IO ir t. t.
13.00-13.30 Ką Unitronics Unistream suteiks jūsų projektams? – Ariel Hunkin, Regiono pardavimų vadybininkas, Unitronics
 • Jungiamumas
 • Lankstumas ir papildomos programinės įrangos priemonės, skirtos greitai kurti projektams
13.30–14.00 Klinkmann vietinis palaikymas: Klinkmann System Integrator ir OEM Partner programos – Janne Rikassaari, Verslo padalinio vadovas, Klinkmann Oy

Klausk daugiau

Palikite savo el. Pašto adresą ir mūsų klientų aptarnavimo tarnyba susisieks su jumis.