Rockwell Automation

Rockwell Automation seminaras IŠMANIOSIOS MAŠINOS, Kaunas, 2019-03-28

Kaip jau turbūt žinote, Rockwell Automation yra pasaulyje pirmaujanti automatizavimo ir informacinių sistemų tiekėja. Klinkmann Lietuva yra oficiali šios bendrovės produktų platintoja. Jos pagrindinis tikslas – didinti jūsų veiklos procesų našumą ir pelningumą. Bendradarbiaudami su galutiniais vartotojais, originaliosios įrangos gamintojais (OEM) ir sistemų diegimo specialistais, mes galime pasiūlyti priemonių, žinių ir paslaugų, padėsiančių jums kurti naujos kartos sprendimus.

Išmanios, lanksčios ir tarpusavyje viena su kita sąveikaujančios Rockwell Automation gamybos technologijos ir su jomis susijusios inovacijos leis jums pranokti klientų lūkesčius.

Ar norite kuo labiau padidinti investicijų į automatizavimo sprendimus grąžą ir gauti visiškai integruotus, veiksmingu duomenų naudojimu pagrįstus sprendimus, skirtus įvairioms pramonės šakoms ir pritaikymo sritims? Tuomet šis seminaras skirtas būtent Jums!

Renginio trukmė: 9.00–14.00 val. Įėjimas nemokamas. Registracija į renginį baigiasi 2019-03-19. Renginio pradžioje dalyviai bus vaišinami kava, per pertraukėles – užkandžiais ir gėrimais.

Pagrindinės seminaro temos:

Metso ir Rockwell Automation bendradarbiavimas

Konkurencija tarp gamybos bendrovių vis labiau stiprėja, todėl būtina užtikrinti racionalias investicijas ir iniciatyvų požiūrį į techninės priežiūros sprendimus.

Norint suskaitmeninti gamybos įrenginius, reikia glaudaus bendradarbiavimo tarp mašinų bei įrangos gamintojų (OEM) ir gamybos priemonių savininkų, taip pat būtina platforma, leidžianti suskaitmeninti gamybą.

Šis seminaras padės gamybos bendrovių savininkams sužinoti ir pasisemti naujų idėjų, kaip bendrovės Metso ir Rockwell Automation gali padėti suskaitmeninti gamybos įrenginius.

Pranešėjas: Henris Putto, Rockwell Automation automatizavimo ir programinės įrangos verslo lyderis Šiaurės šalims

Rockwell Automation išmaniosios mašinos

Mašinų ir įrangos gamintojai turės progą sužinoti, kaip jie gali kurti pridėtinę vertę savo klientams, naudodamiesi Rockwell Automation išmaniųjų mašinų sprendimais. Atskirų mašinų išmanumas yra svarbiausias gamybos suskaitmeninimo veiksnys.

Išmanioji mašina – tai daug daugiau nei vien duomenų kaupimas debesyje. Rockwell Automation siūlo išmaniuosius jutiklius, išmaniosios saugos ir išmaniosios variklių kontrolės sprendimus, didinančius jūsų įrenginių išmanumą.

Originaliosios įrangos gamintojai ir išmaniųjų mašinų forumas 2018 m. Automatikos parodoje („Automation Fair®“) pristatė realius pavyzdžius, kaip įvairios bendrovės padidino savo našumą ir pagerino veiklos veiksmingumą, įdiegdamos naujausias OĮG (OEM) pramonei skirtas automatizavimo technologijas ir programas.

Pranešėjas: Kristofferis Nordströmas, bendrovės Rockwell Automation prekybos inžinierius

Rockwell Automation siūlomos servopavaros/kinetika

Servopavaros padidina integruoto judesio eterneto/IP tinkle veiksmingumą, padėdamos didelių užsakomųjų mašinų kūrimo programoms.

Allen-Bradley servopavaros gali sutrumpinti įrenginių paruošimo eksploatuoti laiką ir pagerinti įrenginių veikimą. Jos užtikrina paprastą valdymą bei galią ir leidžia optimaliai išnaudoti erdvę, taigi galėsite greitai paruošti savo įrenginius darbui.

Dėl integruotos saugos pavaros saugus signalas perduodamas per eterneto/IP tinklo kabelį, užuot keliavęs laidais iš pavaros į valdiklį. Galite keisti bet kurios tinkle esančios pavaros konfigūracijas, nekeisdami laidų instaliacijos.

Pranešėjas ir pristatymas: Harris Granö, Klinkmann Oy sprendimų architektas.

Nemokamos Rockwell Automation priemonės

Rockwell Automation siūlo daugybę gaminių parinkimo ir konfigūravimo priemonių, kurios gali padėti jums pasirinkti ir konfigūruoti tinkamus pramoninius gaminius. Šios priemonės prieinamos internetu, taigi atitinkamą informaciją pasieksite neišeidami iš biuro arba gamybos vietos.

Pranešėjas: Kristofferis Nordströmas, bendrovės Rockwell Automation prekybosinžinierius

Nepraleiskite progos įgyti konkurencinį pranašumą ir sustiprinti savo pozicijas pramonės arba verslo srityje.
Kviečiame dalyvauti!

Registruokitės jau dabar!