Programinė įranga Matrikon UA Tunneller yra OPC UA (bendros struktūros (angl. Unified Architecture, UA) ryšių protokolo) saugumo produktas.

Atsisiųskite nemokamą bandomąją programinės įrangos Matrikon UA Tunneller versiją.

Dėl pramoninio daiktų interneto (IIoT) ir pramoninės platformos Industrie 4.0 naudojimo automatikos pramonei prireikė standartizuoti tinklo protokolus funkcionalesnėse ir geriau tarpusavyje sąveikaujančiose platformose, todėl pradėta universaliai integruoti bendros struktūros (UA) OPC.

Programinė įranga Matrikon OPC UA Tunneller sukuria intuityvią, patogiai naudojamą sąsają, padedančią greitai ir veiksmingai sukurti ryšį tarp dviejų klasikinių protokolų arba tarp klasikinio ir UA protokolų.

Programinė įranga Matrikon OPC UA Tunneller supaprastina OPC migracijos planavimą ir sklandžiai integruoja OPC UA klientus ir serverius į jūsų klasikinę OPC architektūrą, nepakeisdamas esamo informacinio turto. Todėl yra gana paprasta pridėti naujų OPC UA tipo komponentų, nepažeidžiant esamų investicijų ir vykdant geriausią IT praktiką, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas. 

Bandomąją programinės įrangos versiją atsisiųskite čia. Dėl papildomos informacijos ir kainų kreipkitės adresu info@klinkmann.lv.