Лахта-центр

Klinkmann tiekia Wonderware automatikos programinę įrangą aukščiausiam Europoje pastatui – Lachta centrui

Aukščiausias Europoje pastatas – Lachta centras – yra 462 metrų aukščio pastatų kompleksas Sankt Peterburge. Jo plotas yra daugiau nei 400 000 m2 ir jame įrengti 62 liftai. Klinkmann tiekė Wonderware automatikos programinę įrangą Lachta centrui, kuri naudojama pastato stebėjimui ir ataskaitų kūrimui. 

Lachta centre naudojama daugybė techninių posistemių iš įvairių tiekėjų, o Wonderware programinė įranga System Platform sujungia visas šias skirtingas posistemes į vieną paprastai suprantamą ir valdomą sistemą. 

Pasirenkant Wonderware sprendimą, buvo ypač atsižvelgta į energijos vartojimo efektyvumo valdymą, paprastą priežiūrą ir lankstumą ateities plėtrai.

Susisiekite su mumis

 

Kas yra Wonderware System Platform?

System Platform yra vienintelis pasaulyje lankstus, plečiamas sprendimas, skirtas SCADA, HMI ir pramoninio daiktų interneto (IIoT) sujungimui, kuris integruoja visus procesus į vieną bendrą sistemą. System Platform sudaro bendrą, standartinį pagrindą, kuris sujungia žmones, procesus ir įrangą visose valdymo grandyse. Tai leidžia tobulinti ir optimizuoti valdymą bei realaus laiko sprendimų priėmimą.

Naudodami System Platform jūs turite standartizuotą sistemą visuose įmonės procesuose, pogrupiuose ir padalinuose. System Platform infrastruktūroje jūs gaunate universalų kontekstą realaus laiko procesams, aliarmams, įvykiams ir archyviniams duomenims visoms biznio sistemoms – taip sukurdama vieną bendrą informaciją , kuri padeda veiksmingiau, lanksčiau ir saugiau kurti ir prižiūrėti sistemą.

Susisiekite su mumis

Dėl išsamesnės informacijos apie mūsų Wonderware automatikos sprendimus, skirtus gamybos valdymui, sujungimui ir ataskaitų sudarymui, teiraukitės el. paštu info@klinkmann.lt

Ar žinote, kad Wonderware taip pat yra plačiausiai pasaulyje naudojama stebėjimo ir valdymo sistema, sujungianti įvairių gamintojų prietaisus į vieną valdymo ir ataskaitų generavimo sistemą. 

Sužinokite daugiau apie stebėjimo sistemas >>

Su Wonderware produktais taip pat galite susipažinti, užsisakę nemokamą 30 dienų licenciją mūsų tinklalapyje >>

Artėjantys Wonderware sistemų kursai

Mokymų dienos spalio mėnesį
2.-4.10. Wonderware InTouch automatikos programinės įrangos mokymai (Riga) 9.00–16.00
24.-26.10. Wonderware Historian kursas 9.00–17.00

Mokymų dienos lapkričio mėnesį
20.11. Wonderware InTouch pristatymo kursas 9.00–16.00
20.-22.11. Wonderware InTouch automatikos programinės įrangos mokymai 9.00–16.00