Emulate 3D - Dynamic Digital Twin

Emulate 3D - plėtoja tikslių dinaminių skaitmeninių kopijų programinę įrangą, skirtą virtualiam perdavimui eksploatuoti, našumo modeliavimui ir pramoniniam demonstravimui

Jei projektuojate, kuriate, analizuojate ar įrengiate automatizuotas sistemas ar mašinas, „Emulate 3D“ gali jums padėti. „Emulate 3D“ technologija taupo laiką ir pinigus perduodant eksploatuoti, padeda jums analizuoti produktų srautą ir leidžia tikrai greitai sukurti nepamirštamas pramonines animacijas.

Emulate 3D produktus naudoja žmonės, kurie dirba su sandėlių, apdirbimo ir gamybos sistemomis, oro bagažo tvarkymo sistemomis, pakavimo sistemomis, mašinų dizainu, automobilių sistemomis ir daug kitų atvejų.

Emulate 3D valdiklių bandymo modeliai yra tikslios skaitmeninės kopijos, kurios tiesiogiai prisijungia prie plataus spektro programuojamų loginių valdiklių ir gali būti prijungti prie kitų gamintojų produktų per įvairius pramoninius standartinius protokolus.

Emulate 3D sistema taip pat padeda užmegzti patikimus ryšius su WMS, WCS ir ERP sistemomis aukšto lygio emuliacijai.

Norite sužinoti daugiau?

 

Emulate 3D mašinų kūrėjams

Galite tiesiogiai kurti savo mašinų valdiklių bandymų modelius CAD sistemoje. Galite derinti ir tikslinti savo projektų kinematines sekas ir laiko intervalus virtualioje aplinkoje ir keisti juos greičiau nei tai būtų įmanoma naudojant fizinius prototipus.

Galite kurti savo mašiną ar mechaninę sistemą CAD priemonėmis, pažymėti įvairius kinematinius ir valdymo elementus, pridėti apkrovos šaltinį, jei operacija pradedama esant produktams, tada prisijungti prie programuojamų loginių valdiklių įjungimo ir išjungimo sistemos emuliacijos modeliui paleisti. Galite derinti mechaninę CAD informaciją su realios valdymo sistemos logika, kad sukurtumėte vertingą bandymo modelį naudojant tikslios dinaminės skaitmeninės kopijos formą.

 

Prisiregistruokite gauti daugiau informacijos