Wonderware and Microsoft – Digital Transformation in Manufacturing

Wonderware ir Microsoft: skaitmeninė gamybos transformacija

Seminaras vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilniuje, konferencijų salėje 5.5.

Pakvietėme du didžiausius skaitmeninę transformaciją padedančių įgyvendinti produktų tiekėjus Wonderware (AVEVA) ir Microsoft papasakoti apie esamas ir būsimas skaitmeninimo ir skaitmeninės transformacijos galimybes pramonės įmonėse, išmaniųjų miestų ir automatizavimo srityse naudojant standartinius Wonderware ir Microsoft produktus. Kaip rinkti didelės apimties duomenis vykdant verslo veiklą, analizuoti surinktus duomenis, tobulinti gamybos ir kitus procesus bei priimti geriausius sprendimus, įvertinus analizės rezultatus?

Norėdami užtikrinti verslo augimą ir konkuruoti naujoje skaitmeninėje verslo aplinkoje, įmonių, gamybos ir kitų sričių vadovai turi užtikrinti įvairių procesų skaitmeninimą, įskaitant naujų skaitmeninių priemonių palaikomą gamybą, strategiją ir verslo modelius.

Kodėl verta dalyvauti seminare?

Seminare sužinosite, kaip diegti naujus verslo modelius ir iš esmės pertvarkyti gamybos vertės grandines naudojant įvairiose sistemose randamus duomenis, debesų kompiuteriją, daiktų internetą (IoT) ir skaitmeninę transformaciją. Papasakosime, kaip kuo labiau padidinti gamybos operacijų našumą, kokybę ir atitiktį nustatytiems reikalavimams. Seminaras yra nemokamas, seminaro kalba: lietuvių, rusų ir anglų.

PROGRAMA

10:00 – 10:10

Sveikinimo žodis

10:10 – 10:30

Glausta įvadinė „Wonderware“ ir „Microsoft“ atstovų kalba apie skaitmeninės transformacijos vertę. |Pranešėjas: Linas Saikevičius, Klinkmann Lit | Kalba: lietuvių

10:30 – 11:00

Automatizavimas ir didelės apimties duomenų rinkimas – debesų kompiuterijos paslaugos Wonderware Historian ir Microsoft Azure.

  • Kruopščiai apgalvotų verslo sprendimų priėmimas naudojantis prieiga prie tikslios įvairių teikėjų automatizavimo ir IT sistemų parengtos gamybinės informacijos.
  • Automatizuotų analizės priemonių naudojimas sprendžiant verslo problemas. Wonderware analizės priemonių ir Microsoft Azure paslaugų derinimas.

Pranešėjas: Maria Gervits, Vyresnioji techninio pardavimo konsultantė, AVEVA | Kalba: rusų

11:00 – 12:00

Microsoft debesų kompiuterijos paslaugos gamybos įmonėms ir sektoriams – rinkoje siūlomos MS Azure paslaugos ir jomis grindžiami Aveva/Wonderware produktai.

  • Kaip susidoroti tik su jūsų įmonei būdingais iššūkiais? Norėdami kurti saugius produktus, užtikrinančius optimalius skaitmeninius procesus, suteikite daugiau galimybių savo darbuotojams, pateikite klientams priimtinus rezultatus ir prisidėkite prie tvarios ateities kūrimo.
  • Kaip pradėti naudotis Azure produktais, padedančiais analizuoti verslo procesus, diegti naujoves, priimti duomenimis pagrįstus sprendimus ir didinti efektyvumą naudojantis esamomis investicijomis?

Pranešėjas: Renate Strazdina, Microsoft | Kalba: anglų

12:00 – 13:00

Pietų pertrauka  

13:00 – 13:30

Gamybos ataskaitų teikimas ir valdymas realiuoju laiku  – gamybos gerinimas naudojant duomenis ir analizės priemones.

  • Integravimas su įvairiomis automatizavimo ir IT sistemomis bei duomenų šaltiniais siekiant kontroliuoti situaciją realiuoju laiku ir priimti informacija apie esamą padėtį pagrįstus sprendimus.
  • Wonderware gamybos operacijų valdymo (angl. Manufacturing Operations Management, MES) produktai, kuriais grindžiamos naudotojams skirtos sklandų darbą užtikrinančios platformos, leidžiančios optimizuoti našumą, kokybę, įrangos naudojimo trukmę ir gamybos išeigą.

Pranešėjas: Janne Rikassaari, Klinkmann Fi | Kalba: anglų

13:30 – 14:00

Turto eksploatavimo valdymas (angl. Asset Performance Management, APM) – profilaktinė priežiūra ir išteklių valdymas.

  • Duomenų apie gamybą naudojimas profilaktinei priežiūrai ir optimaliam darbo jėgos sutelkimui siekiant priimti informacija pagrįstus sprendimus, gerinančius verslo rezultatus.

Pranešėjas: Maria Gervits, Vyresnioji techninio pardavimo konsultantė, AVEVA | Kalba: rusų

14:00 – 14:45

Skaitmeninės transformacijos pavyzdžiai Lietuvoje naudojant Wonderware produktus

  • Pavyzdžiai, kaip Baltijos ir kitų šalių įmonės įdiegė Wonderware ir Microsoft skaitmeninius produktus, siekdamos gerinti gamybą ir procesus

Pranešėjas – UAB „TPA“ ir Linas Saikevičius, Klinkmann Lit | Kalba: lietuvių

14:45 – 15:45

Skaitmeninės transformacijos ateitis.

  • Kaip pasiruošti artėjančiai skaitmeninei evoliucijai?

Pranešėjas: Renate Strazdina, Microsoft | Kalba: anglų

15:45 – …

Kava ir diskusijos

Atsiprašome, registracija į seminarą baigėsi!”