SEMINARAS APIE SKAITMENINĘ GAMYBĄ IR KIBERNETINĮ SAUGUMĄ PRAMONĖJE JAU LAPKRIČIO 27 – 28 DIENOMIS

Jei galvojate apie intelektualesnę gamybą ir tobulinate procesus naudodamiesi duomenų analize, modeliuodami savo mašinas ir gamybos linijas ar apsaugodami savo produkciją nuo saugumo grėsmių, turėtumėte atvykti ir pasiklausyti mūsų seminaro.

Seminare bus kalbama apie tai, kaip galima lengvai panaudoti Big Data analizės įrankį gamybai, bei kaip naudoti Digital Twin modeliavimo įrankius mašinoms ir gamybos linijoms, o pabaigoje pasidalinsime pramoniniais kibernetinio saugumo sprendimais.

Seminaro metu įgysite įžvalgos apie tai, kaip šiuolaikinės naujos technologijos yra susijusios viena su kita ir su jūsų ateityje planuojama skaitmeninimo strategija.

DIENOTVARKĖ

8.30 Pasitikimo kava ir seminaro programos pristatymas

9.00 Analitiniai įrankiai skirti būklės stebėjimui – WONDERWARE by AVEVA

Realios būklės stebėjimas ir prediktyvinis aptarnavimas (APM)

  • Duomenu panaudojimas tobulesniam procesų valdymui ir verslo sprendimų priėmimui: kaip lengvai surinkti duomenis iš skirtingų sistemų ir paversti juos naudinga informacija?
  • Analitiniai įrankiai įrangos realios būklės stebėjimui ir prediktyviam įrangos aptarnavimui, gamybos aktyvų ir techninės priežiūros specialistų valdymui.
  • Sprendimai techninės priežiūros planavimui, leidžiantys paversti reaktyvinį aptarnavimo būdą (darbas iki gedimo) į proaktyvinį, panaudojant realios būklės stebėjimą ir prediktyvinį įrangos aptarnavimą.

Pranešėjas: Daniel Fukson, ypatingų klientų vadybininkas, Klinkmann Lit

10.00 Digital Twin įrankiai skirti originalios įrangos gamintojams (OEM) virtualioms mašinoms kurti – Rockwell Automation

EMULATE3D Digital Twin programinė įranga originalių įrenginių gamintojams ir gamybai

Emulate3D Digital Twin programinė įranga padeda modeliuoti ir išbandyti mašinas bei gamybos procesus virtualioje erdvėje – ši programinė įranga taupo laiką pagaminti gamybos mašiną originalios įrangos gamintojui (OEM) ir minimizuoja laiką integruoti pagamintą mašiną į gamybos liniją. Emulate3D imituoja mašinas ir jų valdymo algoritmus, kitaip tariant sukuria gamybos mašinos/ linijos ir jos veikimo programos skaitmeninį “dvynį” su galimais ryšiais su WMS, WCS ir ERP, tokiu būdu suteikia galimybę stebėti pilną gamybos mašinos/linijos veikimo procesą prieš pradedant gaminti gamybos mašiną arba padeda optimizuoti/tobulinti veikiančius gamybos procesus.

  • Emulate3D inžinerinė programinė įranga sumažina riziką, susijusią su investavimu į jūsų mašinos tobulinimą ir automatizavimą
  • Emulate3D leidžia pristatyti realiai veikiančią mašiną ir procesus, bei greitesnę ir pigesnę inžineriją rinkoms ir įvairioms tikslinėms grupėms
  • 10 priežasčių, kodėl verta naudoti virtualų įrankį Offline Controls Testing jau sekančiame Jūsų automatizavimo projekte

Pranešėjas: Laura Ahmed / Henri Putto, Rockwell Automation

11.00 Automatizuotos pramonės kibernetinis saugumas – Belden Hirschmann Kibernetinis saugumas skaitmeninėje gamyboje

  • Saugumo problemos valdymo tinkluose
  • IT ir ICS tinklų skirtumai
  • Daugiapakopiai saugos sprendimai SCADA sistemoms ir pramoniniams tinklams

Pranešėjas: Mats Johannesson, srities pritaikymo inžinierius, Belden / Hirschmann

DIRBTI REALIU LAIKU – SUMAŽINTI RIZIKAS – IMITUOTI – BŪTI SAUGIAM

Registruotis