Chint – Hoffman

Klinkmann kviečia dalyvauti organizuojamame Chint ir Hoffman produkcijos pristatymo seminare

Lapkričio 28 d. (trečiadienį), 9.30 – 13.00 val., Park Inn by Radisson viešbutyje, K. Donelaičio g. 27, Kaune

Naujos CHINT produktų linijos greitai atrado naujus vartotojus skydų ir mechanizmų gamyboje Suomijoje ir tarptautiniu mastu. CHINT automatiniai išjungikliai, kontaktoriai, kirtikliai, srovės transformatoriai ir kiti prietaisai pasižymi puikia kokybe ir kaina.

HOFFMAN yra paskirstymo skydų, jų ventiliacijos ir įvairių priedų skydams gamybos rinkos lyderis, siūlantis pasirinkimą iš daugiau nei 12 000 skirtingų standartinių modelių arba projektavimo įrankius, kurie suteikia galimybę pritaikyti reikiamo produkto modelį ir/arba spalvą pagal kliento poreikius.

Seminaro programa:

  • 9.30 val. KAVA
  • 9.45 val. ĮŽANGINI ŽODIS
  • 10.00 val. CHINT produktų linijos – automatiniai išjungikliai, kontaktoriai, kirtikliai, srovės transformatoriai ir kiti prietaisai. (Marius Adamonis – Klinkmann Lit)
  • 11.00 val. HOFFMAN – elektros skydai, spintų ventiliacija, įvairūs spintelių priedai ir sprendimai, užtikrinantys elektros instaliacijos ir įrangos, esančios agresyvioje aplinkoje, apsaugą. (Juho Komulainen – Klinkmann Fi)
  • 12.00 val. PIETŪS

Dėl visų su seminaru susijusių klausimų galite susisiekti su mumis, išsiųsdami laišką el. paštu info@klinkmann.lt. Taip pat galite kreiptis į mus ir telefonu +370 5 2151646.