Automation Fair

Kviečiame apsilankyti parodoje „Automation Fair®“, kurią lapkričio 14–15 d. Filadelfijoje, Pensilvanijos valstijoje (JAV), organizuoja bendrovė „Rockwell Automation“

Kviečiame apsilankyti parodoje „Automation Fair®“, kurią lapkričio 14–15 d. Filadelfijoje, Pensilvanijos valstijoje (JAV), organizuoja bendrovė „Rockwell Automation“

Jau vyksta registracija į parodą „Automation Fair®“. Dvidešimt septintą kartą rengiama paroda „Automation Fair®“ šiais metais vyks lapkričio 14–15 dienomis Pensilvanijos konferencijų centre. Kviečiame apsilankyti bendrovės „Rockwell Automation“ kartu su partneriais organizuojamame didžiausiame metų renginyje apie automatizavimo sprendimus.

Daugiau informacijos apie renginį rasite ČIA“.

Bendraukite. Patirkite. Mokykitės.
„Automation Fair®“ yra svarbiausias renginys pramonės automatizavimo tema, kuriame vos per dvi dienas galėsite pasisemti gausybę žinių ir turėsite progą patobulinti šios srities įgūdžius.
Šiame renginyje galėsite pabendrauti su produktų, technologijų, programų ir pramonės ekspertais, kurie padės jums spręsti įvairius iššūkius, su kuriais susiduria jūsų verslas – nuo programų naudojimo iki verslo vystymo.

„Automation Fair“ paroda, siūlanti per 150 ekspozicijų ir daugiau kaip 400 valandų mokomojo turinio, suteiks galimybę jums ir jūsų komandai:

  • susipažinti su inovatyviomis technologijomis ir tendencijomis;
  • sparčiau įgyti reikalingų žinių ir įgūdžių;
  • transformuoti jūsų verslą.

Apsilankykite „Automation Fair®“ parodoje kartu su „Klinkmann“!
Išvykstame kartu su visa grupe lapkričio 12 d., pirmadienį. Grįžtame lapkričio 16 d., penktadienį. Kelionės kaina – 1900 eurų. Į šią sumą įskaičiuoti skrydžių bilietai, apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos bei mokestis už apsilankymą parodoje.
Prašome užpildyti toliau pateiktą formą ir mes su jumis susisieksime.

Registracija į renginį