05.2017. 25-oji tarptautinė inžinerinės pramonės paroda BALTTECHNIKA 2017

2017 m. gegužės 10-12 d. vyko specializuota gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda.

Parodoje tarp 83 dalyvių savo stendą pristatė ir UAB „Klinkmann Lit“ bei pramoninės automatikos įrangos gamintoja Rockwell Automation. Pristatyta „Small Panel System – Integrated Architecture Wall“ demo versija sulaukė didžiulio pasisekimo.

Taip pat parodos metu buvo surengtas seminaras „Rockwell Automation – Pramonės revoliucija 4.0 ir „IoT“ – Ethernet technologijos pramoninėse automatinio valdymo sistemose“. Regiono vadovas Baltijos šalyse Söeren Mölbaek Jensen (Rockwell Automation) pristatė Rockwell Automation integruotas automatines valdymo sistemas, o projektinių pardavimų prekybos vadovas Linas Saikevičius (UAB „Klinkmann Lit“) aptarė Rockwell Automation sprendimų, serviso bei bendradarbiavimo galimybes Lietuvoje ir pateikė projektų pavyzdžius Lietuvoje bei Baltijos šalyse.

Dėkojame visiems parodos ir seminaro dalyviams. O jei Jūsų ten nebuvo ir Jus domina Rockwell Automation siūlomi sprendimai, maloniai kviečiame pateikti užklausą dėl seminaro medžiagos ir papildomos informacijos.

Klinkmann klientų aptarnavimo skyrius, el. p. info@klinkmann.lt; tel. (8~5) 215 1646.