Visos naujienos

28.1.2021

Ex tipo sertifikuoti ROSE korpusai – klientui parengtas sprendimas

Montavimui yra naudojami įvairūs korpusai, todėl „Eurotank“ kreipėsi į „Klinkmann“ dėl sertifikuotų Ex tipo ROSE korpusų tiekimo. Įmonė siūlo iš anksto sertifikuotus korpusus ir taip padeda klientams sutaupyti laiko bei pinigų.
Skaityti daugiau

18.1.2021

Samba 4.3 pasiūlymas e-parduotuvėje

Padidinkite kainos ir pelno santykį naudodami Samba valdiklį, kuris puikiai tinka bet kokiai mažai mašinai ar paprastam projektui, kuriam reikalingas tikras PLV valdiklis ir aukštos raiškos HMI spalvotas jutiklinis ekranas.
Įsigykite čia!

10.12.2020

BELDEN INTERNETINIS SEMINARAS: Tinklo infrastruktūros įrenginių apsauga

3-ioji kibernetinio saugumo seminarų dalis, sutelkta į saugos prietaisų, tokių kaip maršrutizatoriai ir ugniasienės, naudojimą.

Registruokitės!

13.11.2020

Internetinis seminaras apie pramonės kibernetinį saugumą

Integruota sprendimo strategija gali užtikrinti, kad tik autorizuoti darbuotojai turėtų prieigą prie svarbios įrangos ir informacijos, taip pat stebėti darbuotojų tyčinius ar netyčinius veiksmus, kurie gali sukelti grėsmę saugumui.
Skaitykite daugiau ir užsiregistruokite

 

11.11.2020

Specialus Chint pasiūlymas

B-tipo RCCB, NH4 serijos pagrindinius jungiklius ir NCH8 serijos modulinius kontaktorius galima įsigyti mažesnėmis kainomis e-parduotuvėje tik lapkričio mėn.
Pirkti dabar

 

9.11.2020

Internetinis seminaras apie įžeminimą ir išorinę apsaugą nuo žaibo

Kaip tinkamai įžeminti ir apsaugoti nuo žaibo skirtingose vietose? Į šį ir kitus klausimus atsakymus išgirsite mūsų artėjančiame DEHN seminare jau gruodžio 3 d.
Skaitykite daugiau ir užsiregistruokite >>

 

1.10.2020

Seminaras apie naująjį PlantPAx 5.0

Jau spalio 8 d., 10 val. kviečiame sužinoti daugiau apie procesų valdymo modernizavimą, kuris sukurtas taip, kad tiktų visoms įmonėms.
Užsiregistruokite dabar

 

16.9.2020

Unitronics Vision serijos ekonomiški valdikliai su 3,5–12,1“ ekranais – visiškas automatizavimas naudojant vieną įrenginį, „viskas viename“

2020 m. spalio 1 d., 10.00 val. užsiregistruokite į internetinį seminarą

Skaityti daugiau

11.9.2020

Kaip efektyviai skaitmeninti eksploataciją ir vartotojo patirtį vieningoje platformoje

Apie tai sužinokite kitame internetiniame seminare, kuris vyks rugsėjo 22 d. 10 val.
Užsiregistruokite dabar >>

 

9.9.2020

Metsä Fiber Rauma lentpjūvė pasirinko Wonderware InTouch OMI valdymo kambarį ir ataskaitų teikimo sprendimą

Centralizuotos valdymo salės sprendimui parinkta Wonderware Operations Management Interface (InTouch OMI) technologija, kur naujasis InTouch OMI lanksčiai sujungs skirtingus skirtingų tiekėjų sprendimus su centralizuota valdymo sale ir ataskaitomis. Skaityti daugiau >>>

28.8.2020

Rugsėjo 16 d.: VirtualConnect – Išmanioji gamyba

Artėjančiame VirtualConnect renginyje sužinokite, kaip pirmaujančios įmonės valdo skaitmeninę transformaciją: nuo robotikos ir skaitmeninių dvynių iki paskirstytų valdymo sistemų.
Registruokitės dabar!

24.6.2020

Šiaurės Amerikos standartai (3 dalis), liepos 7 d., 15 val.

Trečioji Šiaurės Amerikos internetinių seminarų dalis papasakos apie galios ir valdymo grandinių tinkamo parinkimo ir dydžio gaires, projektavimo požiūrį bei pasidalins praktiniais patarimais ir eksporto į Šiaurės Ameriką sėkmės pavyzdžiais. Užsiregistruokite!

8.6.2020

2-asis Rockwell VirtualConnect renginys

Birželio 23 d. prisijunkite prie antrojo Rockwell Automation VirtualConnect renginio ir sužinokite daugiau būdų, kaip išmanioji gamyba gali pagerinti jūsų įmonės produktyvumą ir optimizuoti operacijas. Nepraleiskite progos!
8.6.2020

Belden: nutolusio ir vietinio tinklo saugos sprendimai

Seminaro, kuris vyks birželio 16 d., metu apžvelgsime naujausius sprendimus vietiniam tinklui apsaugoti bei kaip apsaugoti nuotolinę prieigą visame pasaulyje. Kviečiame dalyvauti!

 

8.6.2020

Paskirstyta valdymo sistema PlantPAx 5.0

Seminaro metu paaiškinsime, kaip naujuoju Logix proceso valdikliu galite sumažinti inžinerijos laiką ir sistemos pėdsaką, bei parodysime, kaip pagerinti priežiūrą naudojant sistemoje įdėtą specifinę proceso analizę. Užsiregistruokite!

 

8.6.2020

Internetinis seminaras apie Predictive Asset Analytics

Predictive Asset Analytics (nuspėjama turto analizė) integruota su įvairiausiais duomenų istorikų sprendimais, valdymo ir stebėjimo sistemomis gali būti įdiegta patalpoje arba debesyje. Sužinokite daugiau jau birželio 12 d., 10 val.

 

8.6.2020

Šiaurės Amerikos standartai (1 dalis), birželio 10 d., 15 val. EEST

Šis internetinis seminaras paruoš Europos verslą prekybai su Šiaurės Amerikos klientais, padėdamas jiems suprasti taisyklių ir reglamentų skirtumus, leidimų išdavimo procesą bei kaip įvykdyti būtinas procedūras, normas ir standartus.
28.5.2020

Monitor & Control internetinis seminaras

Kviečiame į mūsų internetinį seminarą, kuriame daugiau sužinosite apie naujausius mūsų HMI SCADA rinkinius (System Platform ir InTouch HMI), kurie suteikia esminį žingsnį keičiant veiklos vertės pokytį.Užsiregistruoti dabar

21.5.2020

Klinkmann biuras dabar yra Technopolyje

Siekdami pasiūlyti geresnį klientų aptarnavimą, mokymus ir konsultacijas, persikėlėme į modernų Technopolis Delta biurų pastatą, adresu J. Balčikonio g. 9 (9 aukštas).
Skaityti daugiau >>

14.5.2020

Internetinis seminaras apie pramoninius komponentus gegužės 26 d., 10:00

Jame bus apžvelgtas Allen-Bradley išmaniųjų mašinų sprendimas ir paaiškinta, kad išmanusis variklio valdymas ir išmanieji jutikliai yra neatsiejama ekonomiško ir efektyvaus mašinos valdymo sprendimo dalis. Registruotis dabar!

12.5.2020

Susipažinkite su naujomis Dream Report 5.0 funkcijomis

Dream Report 5.0 keičia pramoninių ataskaitų suvokimą kiekvienoje rinkoje. Prisijunkite prie techninio internetinio seminaro gegužės 19 d. ir išgirskite apie naujas galimybes.

6.5.2020

Internetinis Unitronics seminaras jau gegužės 12 d.

Kviečiame į Unitronics Servo Drive ir Unistream internetinį seminarą anglų k., gegužės 12 d. (antradienį) 13 val., kur trumpai apžvelgsime servo pavaras ir turėsite galimybę daugiau sužinoti apie Unistream kaip judesio kontrolės sprendimų dalį. Prisijunkite!

20.4.2020

MONITOR & CONTROL internetinis seminaras balandžio 29 d., 10 val

Citect SCADA 2018 R2 techninė apžvalga ir naujos funkcijos, kurios padės įtvirtinti ir modernizuoti valdymą iš vis įvairesnių įvesties masyvų.
Registruokis dabar

14.4.2020

Rockwell Automation internetinis seminaras originalios įrangos gamintojams

Jau balandžio 28 d. internetiniame seminare anglų k. bus apžvelgiamas didelis saugos komponentų asortimentas bei pristatomos priemonės, kurios padės supaprastinti saugos automatikos projektavimą ir įgyvendinimą.
Skaitykite daugiau ir užsiregistruokite

1.4.2020

DEHN: apsauga nuo žaibo ir viršįtampių

Norite sužinoti daugiau apie apsaugą nuo žaibo ir viršįtampių? Puiku! Transliacija vyksta lietuvių ir anglų kalbomis. Kviečiame pasižiūrėti.

Žiūrėti transliaciją

 

25.3.2020

Internetinis seminaras: Unified Operations Center (AVEVA)

Šiame 1 valandos internetiniame seminare anglų k. jūs žinosite, kaip vieningas operacijų centras (Unified Operations Center) peržengia HMI SCADA ribas ir suteikia pagrindą realiam laiko veiklos valdymui. Prisijunkite, jei norite paspartinti savo pramonės transformaciją naudodami vieningą platformą ir šablonus greitesniam laiko įvertinimui.

4.3.2020

Emulate3D internetinis seminaras kovo 24 d.

Dalyvaukite internetiniame seminare anglų kalba ir sužinokite kaip Emulate3D Digital Twin programinė įranga padeda modeliuoti ir išbandyti mašinas bei gamybos procesus virtualioje erdvėje. Taip pat išgirsite advokato Kajaus Aaltoneno argumentus, kaip naudoti Emulate 3D projektavimo programinę įrangą iš sutarties techninės perspektyvos ir kaip išvengti galimų klaidų bei nesusipratimų sudarant sutartis tarp įmonių.
Prisijunkite!

2.3.2020

Citect SCADA pardavimai ir palaikymas Lietuvoje 2020 m. pradžioje buvo perduoti Klinkmann

2020 m. balandžio 15-16 dienomis vesime dviejų dienų Citect SCADA pradinį kursą naujiems programinės įrangos vartotojams. Kursas suteikia pagrindines žinias ir įgūdžius naudojant Citect Studio programinę įrangą automatikoje ir žiniatinklio programose. Šis kursas rekomenduojamas visiems, kurie svarsto naudotis ar jau naudojasi Citect Studio.
Skaityti daugiau >>

14.2.2020

APM internetinis seminaras jau vasario 27 dieną

Sužinokite kaip optimizuoti jūsų turimų gamybinių įrenginių aptarnavimo strategijas atsižvelgiant į skirtingus verslo tikslus, tokius kaip sauga darbe bei atitikties reikalavimai, gamybinio proceso našumas ir kaštai.
Dalyvaukite internetiniame seminare anglų kalba, kuriame išgirsite vertingų idėjų, padėsiančių turto valdymo strategijos kelionėje

3.2.2020

ELDON nVent – įrangos korpusų technologijų lyderė

Bendrovė ELDON siūlo pastatomus ir pakabinamus spintas vidaus bei lauko įrangai, skirstymo dėžes, taip pat IT sprendimams ir sąsajoms pritaikytus spintas. Automatizuotose ELDON gamybos linijose gaminami spintos iš dažyto ir nerūdijančiojo plieno, aliuminio, poliesterio, polikarbonato ir ABS termoplastiko. Skaityti
15.1.2020

Sertifikuoti Klinkmann mokymai 2020 m.

Klinkmann siūlo sertifikuotus mokymus įvairaus naudotojų lygio specialistams: nuo pradedančiųjų iki pažengusiųjų tiek rusų, tiek anglų kalbomis. Ilgametę patirtį sukaupę lektoriai išmokys Jūsų komandą profesionaliai naudotis programomis ar/ir įranga, nes tik realiai įmonėje naudojama sistema gali užtikrinti investicijų grąžą.

Mokymų metu naudojama įranga ir priemonės leidžia užtikrinti sklandų bei efektyvų mokymosi procesą, todėl galime perteikti reikalingas žinias tiek savo srities profesionalams, tiek mažiau patyrusiems specialistams.

Prisijunkite ir tobulinkite įgūdžius!

17.12.2019

Dėkojame klientams ir partneriams už 2019 metus ir linkime linksmų Kalėdų ir laimingų Naujųjų 2020 metų!

Dovanojimas per Kalėdas yra svarbi šventinio sezono dalis daugeliui iš mūsų. Norime palaikyti sveiką gyvenseną ir prasmingesnį vaikų laisvalaikį per sportinę veiklą, todėl šiais metais dovanojame savo kalėdines dovanėles vaikų ir jaunųjų sportininkų sporto klubams.
9.12.2019

NAUJIENA Klinkmann e-parduotuvėje: CHINT savaitinis programuojamas laikmatis NKG3-M

NKG3-M laikmatis, pasižymintis savaitine programa, yra naudojamas automatizuoto valdymo grandinėse su 230 VKS (50/60 Hz) įtampa ir ne didesne kaip 3A srove. Lengvai skaitomas skaitmeninis ekranas, greitas programavimas ir diegimas įvairiuose įrenginiuose, elektros skirstymo ir pramonės įrengimuose.
Užsisakykite Klinkmann parduotuvėje

16.11.2019

Lapkričio 21 ir 22 dienomis – dėl inventorizacijos parduotuvė bus uždaryta, nebus išrašomos sąskaitos fakūros ir siunčiamos prekės.

Maloniai prašome susisiekti su Klinkmann klientų aptarnavimo skyriumi el. paštu info@klinkmann.lt arba tel. (8-5) 2151646 ir laiku suplanuoti savo užsakymus.
11.11.2019

SKAITMENINĖ GAMYBA IR KIBERNETINIS SAUGUMA

Kviečiame į seminarą
27.11 Vilniuje ir 28.11 Kaune
Registruotis

3.10.2019

Patirkite automatizavimo ateitį

Pradėta registracija į šių metų Automation Fair®, rengiamą Rockwell Automation. Automation Fair® šiais metais jau 28-ą kartą vyks Čikagoje, Ilinojuje, 2019 m. lapkričio 20–21 d. Skaityti daugiau >>

12.8.2019

Klinkmann HMS nuotolinio valdymo sprendimas surenka įrenginių duomenis per debesiją

Tinkamai įdiegtas daiktų internetas (IoT) pagerina produktyvumą, numato remonto laiką ir leidžia analizuoti istorinius duomenis.

Skaitykite visą istoriją >>

13.6.2019

Įmonės Unitronics gaminys UniStream yra nuolotoliniu būdu valdomas kompaktiškas valdymo įtaisas, skirtas naudoti energetikos srityje ir valdyti įvairiai įrangai.

Skaitykite kliento pateiktą pavyzdį apie tai, kaip įmonės Klinkmann tiekiami valdymo įtaisai Unitronics padėjo automatizuoti Kuldygos miesto elektrinę, Latvijoje.
Skaitykite visą kliento pasakojimą

22.5.2019

Nauja Rockwell Automation sekmės istorija

ROCKWELL loginiai valdikliai – patikimas ir ekonomiškas sprendimas, kurį pasirinko viešbutis „Holiday Inn“ ir Helsinkio parodų ir konferencijų centras
Skaitykite pilną istoriją

16.5.2019

Ar jūs pasiruošę Amerikai?

Šiame seminare susipažinsite su elektros ir automatizavimo sistemų projektavimu pagal UL standartus. Seminaras vyks Helsinkyje, „Klinkmann“ biure, birželio 11 d. 10.00–16.00 val. Registruokitės į UL Designer seminarą
16.4.2019

WONDERWARE IR MICROSOFT SEMINARAS

Seminaras vyks Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, Laisvės pr. 5, Vilniuje, konferencijų salėje 5.5.
UŽSIREGISTRUOTI
29.3.2019

Unitronics Samba specialia kaina tik e-parduotuvėje

Samba 3.5 ™ programuojamas valdiklis (PLV) su integruotu lietimui jautriu ekranu ir I/O konfigūracijomis - ypatinga kaina dabar tik iš e-parduotuvės. Pažiūrėkite.

1.3.2019

Nemokama Dream Report licencija

Wonderware Dream Report – tai paprastas ataskaitų rengimo sprendimas, padedantis kurti įvairiapuses ataskaitas ir gamybos valdymo sistemas iš įvairių duomenų šaltinių, pavyzdžiui, Wonderware System Platform, InTouch Control Station ir Wonderware Historian duomenų bazių, ir iš kitų automatizuotų sistemų ir duomenų šaltinių.
14.1.2019

Nuo 2019 m. sausio 1 d. pagal LR Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo 2 str., pardavėjams ir platintojams draudžiama prekių ar produktų pardavimo vietose neatlygintinai dalyti lengvuosius plastikinius pirkinių maišelius.

11.1.2019

Automatizavimo programinė įranga „Wonderware“ padeda skaitmeninti „Norilsk Nickel“ produktus

11.12.2018

Chint erdvę taupantys komplektai už nedidelę kainą

Chint asortimentą sudaro: grandinės išjungikliai, kontaktoriai ir kiti valdymo įrenginiai.
3.12.2018

VIENA GALVA – DAUGYBEI RANKŲ

Įmonės „Klinkmann“ specializacija – sudaryti įvairių pardavėjų sąsają, kad būtų galima suderinti skirtingas automatikos ir daiktų interneto (IoT) technologijas.
11.11.2018

Chint – Hoffman seminaras 28.11.2018

Klinkmann kviečia dalyvauti organizuojamame Chint ir Hoffman produkcijos pristatymo seminare. Lapkričio 28 d. (trečiadienį), 9.30 – 13.00 val., Park Inn by Radisson viešbutyje, K. Donelaičio g. 27, Kaune
15.10.2018

Kviečiame apsilankyti parodoje „Automation Fair®“, kurią lapkričio 14–15 d. Filadelfijoje, Pensilvanijos valstijoje (JAV), organizuoja bendrovė „Rockwell Automation“

Apsilankykite „Automation Fair®“ parodoje kartu su „Klinkmann“!
2.10.2018

Klinkmann atstovauja ir tiekia Entrelec gnybtynus ir ABB jėgos gnybtus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje

Skaityti daugiau
1.10.2018

Klinkmann tiekia Wonderware automatikos programinę įrangą aukščiausiam Europoje pastatui – Lachta centrui

Wonderware automatikos programinę įrangą Lachta centrui, kuri naudojama pastato stebėjimui ir ataskaitų kūrimui.
12.9.2018

HIRSCHMANN & WONDERWARE SEMINARAI. RUDUO 2018

Lapkričio 6 d. Kaune, Park Inn by Radisson viešbutyje, K. Donelaičio g. 27
Lapkričio 7 d. Vilniuje, “N-biuras”patalpose, Vilkpedės g. 22
30.8.2018

Dalyvaukite įmonės „Rockwell Automation“ organizuojamuose kursuose „TechED® EMEA 2018“

„Rockwell Automation“ organizuojami kursai „TechED EMEA“, 2018 m. spalio 8–11 d., Pajūrio Egmondas (Amsterdamas), Nyderlandai

Skaityti daugiau

5.6.2018

CHINT pardavimai išaugo daugiau nei 30%

Naujos CHINT produktų linijos greitai atrado naujus vartotojus skydų ir mechanizmų gamyboje Suomijoje ir tarptautiniu mastu. CHINT automatiniai išjungikliai, kontaktoriai, kirtikliai, srovės transformatoriai ir kiti prietaisai pasižymi puikia kokybe ir kaina. Klinkmann techninė pagalba ir plataus asortimento CHINT centrinis sandėlis užtikrina greitą pristatymą. Paprašykite kainoraščio, pasiūlymų ir pavyzdžių: info@klinkmann.lt .

22.5.2018

05.2018. 26-OJI TARPTAUTINĖ INŽINERINĖS PRAMONĖS PARODA BALTTECHNIKA 2018

2018 m. gegužės 16-18 d. vyko specializuota gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda. Parodoje tarp 80 dalyvių savo stendą atstovavo ir UAB „Klinkmann Lit“ bei pramoninės automatikos įrangos gamintoja Rockwell Automation, pristatydama „Compact machine control platform“ demo versiją. Skaityti daugiau
2.3.2018

Wonderware InTouch 2017 Nemokama bandomoji programinė versija. Atsisiųsti.

Naujoji programinė įranga Wonderware InTouch 2017 užtikrins įrangos valdymo skyriuje naujausią veikimo aplinką ir dar didesnį informacijos saugumą. Atsisiųskite nemokamą bandomosios programinės įrangos versiją. Paklauskite daugiau apie paraiškos informaciją info@klinkmann.lt

1.2.2018

Elektrotechninės dalies projektavimas, diegimas ir integravimas. Tobulėkime kartu!

Elektrotechninės dalies projektavimas, diegimas ir integravimas. Tobulėkime kartu!
Kviečiame Jus į Klinkmann ir Carlo Gavazzi seminarą Vilniuje!

Kur ir Kada?
2018m. vasario 22 d., ketvirtadienį.
UAB Klinkmann LIT biure – Kauno 34 g. ( įvažiavimas iš Panerių 45 g. ), Vilniuje.

Registracija į mokymus

10.1.2018

Klinkmann mokymai ir seminarai

Klinkmann siūlo: sertifikuotus mokymus ir į klientų poreikius orientuotus kursus. Užsiregistruoti į kursus ir seminarus galima mokymų kalendoriuje arba susisiekus su klientų aptarnavimo komanda el. pašto adresu: info@klinkmann.lt

29.11.2017

Nauji modeliai, akcinės kainos – aktualūs Klinkmann pasiūlymai!

Siūlome susipažinti su naujausiu Klinkmann elektros komponentų asortimentu

DAUGIAU ŽIŪRĖTI ČIA

22.11.2017

Hirschmann/Belden – tai pramoninių tinklų komponentų gamintojas

Hirschmann/Belden pramoniniai komutatoriai ir aktyvieji tinklo komponentai kartu su Belden koncerno kabelių sistemomis – tai geriausi kompleksiniai sprendimai pramoniniams interneto tinklams. Belden – vienintelis tiekėjas, galintis pasiūlyti sprendimus Open System Interconnection (OSI) 1, 2 ir 3 lygiams, taip pat užtikrinti optimalų tinklų naudojimą ir patikimą veikimą. Hirschmann/Belden siūlo kibernetinio duomenų saugumo (Cyber Security) sprendimus. Skaityti daugiau

4.10.2017

Programinė įranga Matrikon UA Tunneller yra OPC UA (bendros struktūros (angl. Unified Architecture, UA) ryšių protokolo) saugumo produktas.

Atsisiųskite nemokamą bandomąją programinės įrangos Matrikon UA Tunneller versiją.

Programinė įranga Matrikon OPC UA Tunneller sukuria intuityvią, patogiai naudojamą sąsają, padedančią greitai ir veiksmingai sukurti ryšį tarp dviejų klasikinių protokolų arba tarp klasikinio ir UA protokolų.

Dėl papildomos informacijos ir kainų kreipkitės adresu info@klinkmann.lt.

4.9.2017

Nauji ir esami kabelių tiesimo produktai SES-STERLING

Europos kabelių kanalų, pintinių lanksčiųjų vamzdžių, spiralių ir įvorių gamintojų lyderis

Visus kabelių tiesimo produktus galima įsigyti tiesiogiai iš įmonės Klinkmann sandėlių. Populiariausiems SES produktams iki 2017 m. pabaigos taikomos nuolaidos. Pateikite pasiūlymų užklausą adresu info@klinkmann.lt ir pirkite prekes pigiau.

1.5.2017

05.2017. 25-oji tarptautinė inžinerinės pramonės paroda BALTTECHNIKA 2017

2017 m. gegužės 10-12 d. vyko specializuota gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda. Parodoje tarp 83 dalyvių savo stendą pristatė ir UAB „Klinkmann Lit“ bei pramoninės automatikos įrangos gamintoja Rockwell Automation. Pristatyta „Small Panel System – Integrated Architecture Wall“ demo versija sulaukė didžiulio pasisekimo. Taip pat parodos metu buvo surengtas seminaras „Rockwell Automation – Pramonės
1.4.2017

04.2017 Klinkmann yra pirmaujantis Wonderware automatikos programinės įrangos tiekėjas Europoje.

Wonderware (Schneider Electric programinė įranga) yra pirmaujantis HMI / SCADA programinės įrangos gamintojas pasaulyje, apimantis 40 % pasaulinės rinkos dalies. Klinkmann Wonderware programinę įrangą platina Rusijoje, NVS šalyse, Suomijoje bei Baltijos valstybėse. Schneider Electric Software SAMC konferencijoje, vykusioje 2017 m. kovo mėn., Kalifornijoje, Klinkmann buvo pripažinta kaip pirmaujanti Wonderware programinės įrangos tiekėja Europoje 2016 m.
1.3.2017

3.2017 Dehn viršįtampio ir žaibo iškrovikliai

Dehn yra vienas didžiausių pasaulyje viršįtampio ir žaibo iškroviklių gamintojas, teikiantis elektros prietaisų, turto ir įrangos apsaugai sprendimus. 1 ir 2 tipo apsaugos klasės. Mūsų specialistai padės jums išsirinkti tinkamą iškroviklio tipą.
1.2.2017

2.2017 Telegron apkrovos jungikliai ‒ pažangi kokybė

Naujieji Telegron apkrovos jungikliai, tinkami 4‒6300 A srovei, skirti naudoti namų ūkiuose ir pramonėje. Jungikliai yra 3, 4 arba 8 polių, tinka įjungimo ir išjungimo funkcijoms. Klinkmann specialistai padės jums išsirinkti tinkamą jungiklio tipą.P
6.11.2016

11.2016 Ekonomiškai efektyvūs elektros ir automatikos sprendimai pramonėje ir pastatų valdyme

2016 m. lapkričio 15 d. Vilniuje vyko seminaras tema „Ekonomiškai efektyvūs elektros ir automatikos sprendimai pramonėje ir pastatų valdyme“, kurio metu buvo pristatyti kokybišką energijos paskirstymą energijos pramonėje ir pastatų valdyme užtikrinantys sprendimai. Carlo Gavazzi Baltijos šalių ir Suomijos vykdantysis direktorius Sven Boström seminaro metu patarė, kaip pritaikyti efektyvaus energijos vartojimo sprendimus instaliacijoje ir kaip
6.10.2016

10.2016 Dehn ir nauji EN/ISO mašinų automatikos viršįtampio / įžeminimo standartai

Nauji Europos mašinų automatikos reikalavimai numato griežtesnę mašinų ir valdymo įrenginių saugos inžineriją. Susipažinkite su EN/ISO 13849-1 standarto reikalavimais mašinų ir įrangos gamintojams.