Rockwell Automation Logix 5000

Rockwell Automation Logix 5000 pristatymo kursas

Kursas supažindina su Studio 5000 Logix Designer programine įranga ir suteikia pagrindinių praktinių įgūdžių, kaip naudoti Logix Designer, siekiant sumažinti inžinerinį laiką ir išlaidas.

Rockwell Automation Logix 5000 mokymo kurso tikslas

Mokymų tikslas – suteikti pagrindinę informaciją apie Logix 5000 produktų naudojimą ir programavimą. Kursas rekomenduojamas visiems, kurie planuoja naudoti ir kurti programas skirtas Rockwell Automation Logix 5000 serijos PLV.

Rockwell Automation Logix 5000
 

Informacija apie mokymus

Mokymų trukmė: 9.00-16.00.
Kursų kaina vienam asmeniui: 100€ (be PVM) susirinkus ne mažesnei nei 4 asmenų grupei.
Mokymų kalba: anglų, rusų.

Tvarkaraštis

  • Logix 5000 valdiklių pristatymas
  • Logix Designer programinė įranga
  • RA Integrated Architecture pagrindai: naujo projekto sukūrimas, I/O konfigūracija, valdiklio prijungimas prie komiuterio, projekto įkėlimas į valdiklį
  • Kintamųjų kūrimas, priskyrimas ir naudojimas pridedant Point I/O, naudojant Logix Designer pagalbą
  • Klausimai ir atsakymai

Įrangos reikalavimai Rockwell Automation Logix 5000 pristatymo kurso dalyviams

Dalyvis turi turėti nešiojamąjį kompiuterį su priskirtomis administratoriaus teisėmis. Mokymų metu bus dirbama su virtualių mašinų programine įranga VMware, kuri yra nemokama.
Mokymų pradžioje mokymų dalyviams įrasyšime paruoštą darbui virtualios mašinos kopiją, su kuria bus dirbama mokymų metu. Tam tikslui, mokymų dalyvis turi įsidiegti VMware programinę įrangą prieš mokymus. Rekomenduojami kompiuterio parametrai turi būti: ne mažiau kaip 8 GB RAM atminties, 2 × 2,5 GHz procesorius ir 60 GB laisvos vietos kietajame diske virtualios mašinos kopijai.

Dalyvavimo Klinkmann mokymuose atšaukimo tvarka

Apie ketinimą atšaukti registraciją Klinkmann įmonei turi būti pranešta raštu. Mokymų kandidatams, kurių atšaukimo prašymas gautas likus mažiau nei 7 kalendorinėms dienos iki mokymų dienos, bus taikomas mokestis, lygus 50 % pagal sutartį numatyto mokesčio. Jei užsiregistravęs asmuo nedalyvaus mokymuose ir prieš tai nebus atsiuntęs atšaukimo raštu, jam bus taikomas visas mokestis.

Apie prašymą pakeisti dalyvį reikia pranešti raštu iki mokymų dienos.

Klinkmann pasilieka teisę atšaukti ir pakeisti bet kuriuos mokymus ir renginius. Jei kursas turės būti atšauktas, užsiregistravę asmenys bus informuoti prieš pradedant mokymus.

Registruotis į mokymus

Pasirinkite datą ir užpildykite kontaktinę informaciją ir Jūs gausite mokymų registracijos patvirtinimą