Citect SCADA

Citect SCADA Basic mokymai

Klinkmann Citect SCADA mokymai – tai dviejų dienų kursas apie pagrindines programinės įrangos funkcijas ir Citect Studio programavimo aplinką.

Citect SCADA Basic mokymo tikslas

Mūsų tikslas yra suteikti esminės informacijos ir žinių apie Citect Studio programinės įrangos naudojimą automatikos bei tinklų srityje. Šis kursas yra skirtas visiems tiems, kurie naudoja arba planuoja naudoti Citect Studio programinę įrangą.

Citect SCADA
 

Informacija apie kursą

Mokymo laikas: nuo 9.00 iki 16.00 val. Kursas trunka dvi dienas.
Kurso kaina: 500 EUR + PVM asmeniui. Į mokymo kainą įtraukta kava ir užkandžiai.

Mokymo kalba:

mokymas vyksta anglų kalba, mokymosi medžiaga pateikiama anglų kalba.

Kurso turinys:

kurso programa dalyviams bus pristatyta likus savaitei iki mokymų pradžios.

Įrangos reikalavimai Citect SCADA mokymų dalyviams

Dalyvis turi turėti nešiojamąjį kompiuterį su priskirtomis administratoriaus teisėmis. Mokymų metu bus dirbama su virtualių mašinų programine įranga VMware, kuri yra nemokama. Mokymu pradžioje mokymų dalyviams įrasyšime paruoštą darbui virtualios mašinos kopiją, su kuria bus dirbama mokymu metu. Tam tikslui, mokymų dalyvis turi įsidiegti VMware programinę įrangą prieš mokymus. Rekomenduojami kompiuterio parametrai turi būti: ne mažiau kaip 8 GB RAM atminties, 2 × 2,5 GHz procesorius ir 60 GB laisvos vietos kietajame diske virtualios mašinos kopijai.

Užsiregistruokite į kursą

Pasirinkite datą ir nurodykite savo kontaktinius duomenis. Gausite pranešimą su mokymo patvirtinimu. Pastaba: mokymai organizuojami susirinkus ne mažesnei nei 4 asmenų grupei.

Registruotis į mokymus

Pasirinkite datą ir užpildykite kontaktinę informaciją ir Jūs gausite mokymų registracijos patvirtinimą