AVEVA™ InTouch for System Platform

Nuotoliniai mokymai: AVEVA InTouch for System Platform

Mokymų trukmė: 3 dienos
Mokymų laikas: 9.00-15.45
Kursų kaina vienam asmeniui: 1050€ (be PVM).
Mokymų kalba: anglų k.
Mokymų medžiaga: anglų k.
Reikalavimai įrangai: nėra
Mokymų reikalavimai: dalyviai turi būti baigę mokymus apie System Platform Application Server

Programinės įrangos reikalavimai: mokymai vykdomi iš anksto sukurtoje Skytap virtualioje darbinėje aplinkoje, prie kurios prisijungiama per interneto naršyklę.
Mokymai vyksta naudojant ZOOM vaizdo konferencijų platformą. Prieš mokymus rekomenduojame pasitikrinti suderinamumą su Skytap aplinka naudojant.

Mokymų programa

AVEVA™ InTouch for System Platform yra prižiūrimas trijų dienų praktinių mokymų renginys apie tai, kaip naudotis InTouch su Application Server ir kaip System Platform dalimi.

AVEVA™ System Platform, anksčiau žinoma kaip Wonderware System Platform, yra į objektą orientuota programinės įrangos platforma, skirta pramoniniam naudojimui.

AVEVA™ System Platform apima aplinką ir įrankius, skirtus gamyklos valdymo ir duomenų valdymo sistemų reikmėms. AVEVA System Platform palaiko tiek valdymo patalpų, tiek ir gamybos valdymo sistemą, visa tai pristatoma kaip vienas duomenų šaltinis.

AVEVA™ System Platform ir jos naudotojo sąsajos suteikia stebėjimo bei vizualizacijos aplinką ir įrankius, užtikrina duomenų gavimą bei pavojaus signalus.

Pirmą dieną nuo

  • InTouch kaip System Platform dalis
  • Taikomųjų programų kūrimas ir diegimas
  • Simbolių redagavimo priemonė ir objektų simbolių kūrimas


Antrą dieną nuo

  • Objektų scenarijų kalba
  • Valdiklis
  • Pavojaus signalų ir įvykių vizualizacija


Trečią dieną nuo

  • Tendencijų vizualizacija
  • Valdymo patalpų ekranų sauga
  • Žiniatinklio klientas

Registruokitės į mokymus!

Dalyvavimo Klinkmann mokymuose atšaukimo tvarka

Apie ketinimą atšaukti registraciją Klinkmann įmonei turi būti pranešta raštu. Mokymų kandidatams, kurių atšaukimo prašymas gautas likus mažiau nei 7 kalendorinėms dienos iki mokymų dienos, bus taikomas mokestis, lygus 50 % pagal sutartį numatyto mokesčio. Jei užsiregistravęs asmuo nedalyvaus mokymuose ir prieš tai nebus atsiuntęs atšaukimo raštu, jam bus taikomas visas mokestis.

Apie prašymą pakeisti dalyvį reikia pranešti raštu iki mokymų dienos.

Klinkmann pasilieka teisę atšaukti ir pakeisti bet kuriuos mokymus ir renginius. Jei kursas turės būti atšauktas, užsiregistravę asmenys bus informuoti prieš pradedant mokymus.