Kibernetinis saugumas pramonės automatizavime

Pramoniniai kibernetinio saugumo sprendimai ir IIoT apsauga

Klinkmann ir Belden platus pramoninių kibernetinio saugumo sprendimų portfelis siūlo matomumą ir apsaugą nuo įvykių, kurie kelia grėsmę jūsų valdymo sistemų saugai, kokybei ir produktyvumui.

Nuo techninės įrangos su įterptomis saugos funkcijomis iki kibernetinėms atakoms atspariai programinei įrangai – padedame klientams paversti neapdorotus sistemos duomenis į veiksmingą įžvalgą, kad būtų galima veiksmingai apsisaugoti nuo bet kokių kibernetinių sutrikimų.

Taip pat šie sprendimai apsaugo:

  • elektros tinklų ir kitų įrenginių valdymo sistemas
  • procesų automatizavimo sistemas pramonės įmonėse
  • automatizavimo programinę įranga ir valdymo sistemas iš įvairių tiekėjų
  • nuotolinio stebėjimo ir priežiūros sprendimus mašinų ir įrangos tiekėjams

 

Klinkmann patars kaip pasirinkti tinkamą kibernetinio saugumo ir (arba) saugos sprendimą automatizavimui ir pramoniniam pritaikymui įvairiai techninei įrangai.

BELDEN – pasaulyje pirmaujanti pramoninio saugumo ir tinklų tiekėja

Įvairūs BELDEN saugumo sprendimai užtikrina gerą pramonės informacinių tinklų, valdymo ir informacinių sistemų stebėjimą ir saugumą. BELDEN techninės ir programinės įrangos sprendimai padeda vartotojams aptikti atskirus įvykius, kad būtų galima centralizuotai stebėti ir apsaugoti didelio masto sistemas.

Peržiūrėkite EAGLE ugniasienes ir maršrutizatorius bei HiSecOS programinę įrangą Belden svetainėje

Peržiūrėkite TOFINO Layer 2 aukšto lygio saugumo sprendimus Belden svetainėje

Peržiūrėkite Belden kibernetinio saugumo sprendimus Belden svetainėje

AVEVA Wonderware ir Citect automatizavimo programinė įranga užtikrina duomenų saugumą

AVEVA sukūrė savo programinę įrangą pagal griežtas saugos specifikacijas. Nuolatinė programinės įrangos priežiūra palaiko gerą programinės įrangos saugumą net ir greitai besikeičiančiose situacijose. AVEVA sprendimai sujungia įrangą ir linijos valdiklius su įvairiomis aukštesnio lygio IT informacinėmis sistemomis pagal griežtą saugumo politiką.

Skaitykite AVEVA straipsnį: AVEVA iškelia kibernetinį saugumą jūsų skaitmeninės kelionės priešakyje

Atsisiųskite AVEVA Cyber Security HMI SCADA Security vadovą

MATRIKON – OPC sprendimų saugumo rinkos lyderis

MATRIKON Security Gateway ir OPC UA Tunneller yra plačiai naudojami sprendimai, užtikrinantys pramonės valdymo ir IT sistemų saugumą įvairiose programinės įrangos aplinkose.

Su MATRIKON paketiniais sprendimais duomenų tinklų kibernetinį saugumą galima įgyvendinti greitai ir efektyviai.

Apžvelkite Matrix OPC geriausią saugumo praktiką

Skaitykite daugiau apie Matrikon srendimus

HMS EWON pramoniniai daiktų interneto nuotolinės prieigos ir apsaugos įrenginiai

EWON prieigos įrenginiai saugiai jungia įvairius valdymo ir matavimo prietaisus nuotoliniam ryšiams – įrenginių gamintojai ir pramonės įmonės gali valdyti ir apsaugoti savo valdymo įrenginius per internetą ir kitą duomenų perdavimą.

Kompaktiški EWON įrenginiai turi pažangias apsaugos funkcijas, skirtas atsisakyti paslaugų atakų, dviejų lygių vartotojo autentifikavimo ir nuolatinės prieigos kontrolės.

Skaitykite daugiau apie Ewon saugumo sprendimus

Nuotolinio ir vietinio tinklo saugumo sprendimai

Internetiniame seminare pristatome naujausius Belden Hirschmann nuotolinio ir vietinio tinklo saugos sprendimus ir kaip užtikrinti, kad jūsų ryšiai būtų saugūs vietiniuose ir nuotoliniuose tinkluose.
Pranešėjas: Matsas Johannessonas, lauko taikymo inžinierius, Belden Hirschmann

Kibernetinis saugumas pramonei: informaciniai tinklai

Tinkamas saugos sprendimas užtikrina, kad tik įgalioti darbuotojai turėtų prieigą prie jautrios įrangos ir duomenų, ir pašalinami tyčiniai ir žmogiškieji trikdžiai. Šiame internetiniame seminare sužinosite apie skirtingus duomenų tinklų apsaugos būdus.

Saugus įrenginių naudojimas

Trečioji kibernetinio saugumo internetinių seminarų dalis skirta saugiam saugumo įrenginių, tokių kaip komutatoriai, maršrutizatoriai ir ugniasienės, naudojimui. Seminaro metu sužinosite apie saugumo grėsmes, susijusias su skirtingais įrenginiais duomenų tinkluose ir kaip apsaugoti pasirinktų tinklo įrenginių konfigūracijas.