„Kemira“ pradėjo bendradarbiauti su „Klinkmann“ dėl poreikio plėtoti nuotolinio valdymo sprendimus – buvo sukurti „HMS Ewon“ nuotolinės sąsajos modemai.

Sėkmės istorijos

“Kemira“ yra pasaulinė tvarių cheminių sprendimų, skirtų daug vandens naudojančioms pramonės šakoms, lyderė. Teikiame geriausius produktus ir išnaudojame žinias, kad pagerintume klientams kuriamų produktų kokybę bei procesų ir išteklių naudojimo efektyvumą. Daugiausia dėmesio skiriame celiuliozės ir popieriaus, vandens valymo bei naftos ir dujų sektoriams. 2020 m. „Kemira“ metinės pajamos siekė apie 2,4 mlrd. eurų, įmonėje dirbo apie 5 000 darbuotojų. „Kemira“ akcijos kotiruojamos „Nasdaq Helsinki Ltd.“ biržoje. 60 visame pasaulyje esančių „Kemira“ gamyklų tiekia sprendimus celiuliozės, popieriaus, naftos, dujų ir vandens valymo pramonei, kurioje cheminių medžiagų prieinamumas ir pristatymas turi būti tikslūs bei stebimi realiuoju laiku, taigi „Kemira” pasirinko „Ewon Flexy” standartinius nuotolinius sprendimus.

Kemira pasirinko Ewon Flexy

„Kemira“ pasirinko Ewon Flexy nuotolinės sąsajos modemus bendradarbiaudama su "Klinkmann" dėl poreikio plėtoti nuotolinio valdymo sprendimus

„Kemira“ jau seniai kuria nuotolinio stebėjimo sprendimus. Pirmieji projektai šioje srityje buvo pristatyti rinkai prieš 20 metų, nes reikėjo nuotoliniu būdu stebėti cheminių medžiagų talpyklų paviršių ir automatizuoti užsakymų srautus.

Po truputį įmonės asortimentas buvo išplėstas, įtraukiant matavimo prietaisus, naudojamus klientams teikiant kitas būtinas ir funkcionalias paslaugas. Tam tikslui įmonei reikėjo sistemos, prie kurios būtų galima prijungti skirtingų tiekėjų įrangą.

„Įmonė išnagrinėjo įvairias galimybes, kad nustatytų sistemos funkcijas ir apibrėžtų reikiamą įrangą. Nuotoliniam stebėjimui „Kemira“ pasirinko „HMS Ewon“ sprendimą“, – sako įrangos ekspertas ir „European Equipment Solutions Teams“ komandos vadovas Jukka-Pekka Sirviö.

Kemira pasirinko Ewon Flexy

"Kemira" pasirinko „Ewon Flexy“, kuris yra universalus lengvai konfigūruojamas modulinis sprendimas nuotoliniu būdu

„Kemira“ pasirinko „Ewon Flexy“ nuotolinės sąsajos įrangą kaip nuotolinį sprendimą, o „Klinkmann“ buvo atsakinga už projekto darbuotojų apmokymą naudotis šia įranga. Naudojant standartinius sprendimus, projektas buvo baigtas greitai ir efektyviai. „KemConnect“ duomenų rinkimo sistema buvo sukurta praėjus metams nuo projekto pradžios. Ši sistema yra „Kemira“ skaitmeninių paslaugų, kurios klientams siūlomos su „KemConnect“ prekės ženklu, platforma.

„KemConnect“ sistema renka duomenis ir siunčia juos įvairioms naudotojų grupėms internetu. Sistema labai patogi naudoti. Įranga veikia kaip „Ewon Flexy“ sąsajos modemai, renkantys duomenis iš įvairių prietaisų, kurie bus naudojami „KemConnect“.

Ewon Flexy“ buvo pasirinkta šiam projektui dėl savo universalių funkcijų ir modulinės struktūros. Nuotolinės sąsajos modemus taip pat lengva naudoti ir konfigūruoti nuotoliniu būdu. Sirviö teigimu, sprendimai, kurie nepriklauso nuo konkrečios įrangos, taip pat yra ilgalaikiai. Technologijų plėtros jis taip pat nelaiko grėsme.

Kartu su „Klinkmann“ įgyvendintas projektas ir nuolatinis bendradarbiavimas vyksta palaikant „Kemira“ vertybes

Įgyvendinant projektą sukurta „KemConnect“ sistema pasiteisino ir padidino veiklos pelningumą. Sistema kasdien naudojasi įvairūs „Kemira“ darbuotojai, ypač pardavimų ir taikomųjų programų komandos, kurios nuolat naudoja sistemos duomenis. „Kemira“ klientai ir geresnių paslaugų teikimas yra šios koncepcijos pagrindas.

„Galime geriau padėti savo klientams teikti geresnes paslaugas. Be to, galime greičiau reaguoti į bet kokius proceso pokyčius, o tai reiškia, kad galime teikti geresnes klientų aptarnavimo paslaugas“, – sako Sirviö.

Kemira pasirinko Ewon Flexy

Sistema taip pat leidžia optimizuoti klientų procesus naudojant tikslesnes cheminių medžiagų dozes, pagrįstas duomenimis. Tai padeda mūsų klientams savo procesuose naudoti mažiau vandens, energijos ir cheminių medžiagų, todėl sutaupoma ir padidėja ekonomiškumas.

„Klientas visada svarbiausias. Tai yra visos mūsų veiklos pagrindas“, – aiškina J. Sirviö, kuris tikisi, kad glaudus bendradarbiavimas su „Klinkmann“ bus naudingas abiem pusėms ir ateityje.

„Glaudžiai bendradarbiaujame su įranga ar modemais susijusiais klausimais. Nenorime, kad tai pasikeistų“, – apibendrino Sirviö.