Finnvolt pasikliauja sparčiu Klinkmann pristatymu

Jämsä mieste įsikūrusi bendrovė Finnvolt Oy gamina individualizuotus paskirstymo skydus ir automatikos centrus. Gaminius tiekia tiek nekilnojamojo turto, tiek pramonės rinkoms. Klinkmann tiekia Finnvolt paskirstymo skydus su įvairiais Chint komponentais. Finnvolt ypač vertina spartų Klinkmann tiekimą, didelę komponentų pasiūlą ir konkurencingas kainas.

Finnvolt ne tik gamina paskirstymo skydus, bet taip pat atlieka geležinkelio įrangos priežiūros darbus.

Klinkmann daugiausiai mums tiekia Chint komponentus. Komponentų kainos yra tinkamos, o pristatymo laikas – ypač trumpas“ – džiaugiasi Finnvolt Oy generalinis direktorius Ville Karhila.

Spartus užsakymų pateikimas

Finnvolt beveik visus komponentų užsakymus atlieka per Klinkmann internetinę parduotuvę. Užsakymų laukimo laikas yra trumpas.

“Klinkmann atsako labai greitai ir pateikia visą informaciją apie numatomą gaminių išsiuntimo laiką. Įprastai tai būna tos pačios dienos popietę arba vėliausiai kitą dieną“, – pasakoja Karhila.

Geriausia pasiūla rinkoje

Karhila teigimu, bendradarbiauti ir bendrauti su Klinkmann yra lengva. Užsakymai pristatomi laiku, o sąskaitos įprastai pateikiamos be papildomų telefono skambučių, tiksliai taip, kaip būna sutarta.

„Atsižvelgiant į dabartinę situaciją pasaulyje, Klinkmann turima pasiūla yra išskirtinė. Šiuo momentu bendrovė tikriausiai pirmauja pagal pasiūlą. Techninės pagalbos darbuotojai padeda išspręsti bet kokius techninius klausimus.

Užtikrintai visiems galiu rekomenduoti Klinkmann – mūsų konkurentams, klientams ir visiems kitiems“, – šypsodamasis garantuoja Karhila.

Užsisakykite Chint komponentus iš e-parduotuvės

Peržiūrėkite CHINT komponentų asortimentą Klinkmann e-parduotuvėje ir užsisakykite produktus su greitu pristatymu.

„Smart Infra“ – išmaniosios nuotekų sistemos

„Uponor“ nuotekų sistemoms reikalingas valdymo sprendimas, kurį lengva projektuoti ir prižiūrėti, taip pat prijungti prie kitų sistemų. Taikant viename įrenginyje įrengtą „Unitronics“ ekraną+loginius sprendimus ir įrankio programinę įrangą, „Uponor“ ir projekto tiekėjai gali greičiau suplanuoti, montuojant reikia mažiau vietos ir sumažėja darbo apimtis.

Skaityti