Finnvolt pasikliauja sparčiu Klinkmann pristatymu

Jämsä mieste įsikūrusi bendrovė Finnvolt Oy gamina individualizuotus paskirstymo skydus ir automatikos centrus. Gaminius tiekia tiek nekilnojamojo turto, tiek pramonės rinkoms. Klinkmann tiekia Finnvolt paskirstymo skydus su įvairiais Chint komponentais. Finnvolt ypač vertina spartų Klinkmann tiekimą, didelę komponentų pasiūlą ir konkurencingas kainas.

Finnvolt ne tik gamina paskirstymo skydus, bet taip pat atlieka geležinkelio įrangos priežiūros darbus.

Klinkmann daugiausiai mums tiekia Chint komponentus. Komponentų kainos yra tinkamos, o pristatymo laikas – ypač trumpas“ – džiaugiasi Finnvolt Oy generalinis direktorius Ville Karhila.

Spartus užsakymų pateikimas

Finnvolt beveik visus komponentų užsakymus atlieka per Klinkmann internetinę parduotuvę. Užsakymų laukimo laikas yra trumpas.

“Klinkmann atsako labai greitai ir pateikia visą informaciją apie numatomą gaminių išsiuntimo laiką. Įprastai tai būna tos pačios dienos popietę arba vėliausiai kitą dieną“, – pasakoja Karhila.

Geriausia pasiūla rinkoje

Karhila teigimu, bendradarbiauti ir bendrauti su Klinkmann yra lengva. Užsakymai pristatomi laiku, o sąskaitos įprastai pateikiamos be papildomų telefono skambučių, tiksliai taip, kaip būna sutarta.

„Atsižvelgiant į dabartinę situaciją pasaulyje, Klinkmann turima pasiūla yra išskirtinė. Šiuo momentu bendrovė tikriausiai pirmauja pagal pasiūlą. Techninės pagalbos darbuotojai padeda išspręsti bet kokius techninius klausimus.

Užtikrintai visiems galiu rekomenduoti Klinkmann – mūsų konkurentams, klientams ir visiems kitiems“, – šypsodamasis garantuoja Karhila.

Užsisakykite Chint komponentus iš e-parduotuvės

Peržiūrėkite CHINT komponentų asortimentą Klinkmann e-parduotuvėje ir užsisakykite produktus su greitu pristatymu.

UNISTREAM valdikliai valdo geriamojo vandens nugeležinimo sistemą ir smart city automatizavimą

Stoties automatika didesniam saugumui ir nuotoliniam stebėjimui.

Skaityti daugiau →

Finnvolt pasikliauja sparčiu Klinkmann pristatymu

Finnvolt beveik visus komponentų užsakymus atlieka per Klinkmann internetinę parduotuvę. Užsakymų laukimo laikas yra trumpas.

Skaityti daugiau →

Sklandi komponentų tiekimo grandinė labai svarbi įmonei Reimax Oy

Reimax dažnai naudojasi Klinkmann el. prekybos paslaugomis. Klinkmann internetinė parduotuvė stengiasi stiprinti glaudų bendradarbiavimą.

Skaityti daugiau →

CHINT komponentai poliklinikos žemos įtampos įvadiniams ir paskirstymo skydams

UAB Rikesta yra didžiausia elektros energijos skirstomųjų skydų gamintoja Lietuvoje. Rikesta centrai ligoninėse ir kitose objektuose veikia CHINT sprendimų pagrindu.

Skaityti daugiau →

Tikslas buvo ištobulinti grūdų apdorojimą derinant skirtingų tiekėjų įrangą

Naujasis Unistream sprendimas automatizavo Lytagra grūdų valymo ir sandėliavimo infrastruktūrą. Grūdų apdorojimas, įskaitant jų laikymo procesus bei kelis valymo, sausinimo ir aktyvaus vėdinimo etapus, turi būti atliekamas tiksliai, tikslios turi būti ir ataskaitos.

Skaityti daugiau →