Pramoniniai Entrelec gnybtų blokai iš TE Connectivity

TE Connectivity yra pasaulinė jungčių technologijų srities lyderė. TE Entrelec asortimentą sudaro įvairaus dydžio jungtys, pritaikytos įvairioms galios ar srovės vertėms (taip pat energijai naudoti iki 500 A). Jungtys atitinka įvairius tarptautinius standartus.

TE Entrelec gnybtų blokų asortimentas yra vienas iš didžiausių pasaulyje

TE Connectivity (Entrelec) siūlo platų įvairiomis jungimo technologijomis paremtų gnybtų blokų pasirinkimą (sraigtiniai, spyruokliniai, IDC, kištukiniai, kojeliniai ir t. t.).

Populiariausi pramonės sprendimai yra Entrelec serijos SNK sraigtiniai gnybtai ir DBL 80-500 A maitinimo jungtys. Dalis klientų taip pat renkasi antžeminius gnybtus. TE Entrelec gnybtų blokai atitinka įvairius tarptautinius standartus.

Klinkmann techninės pagalbos specialistai padės jums pasirinkti tinkamą jungčių sprendimą. Iš centrinio sandėlio arba internetinės parduotuvės užsakytų jungčių siunta greitai pasieks jūsų adresą.

Entrelec gnybtų blokai patogūs montuoti, sutaupo vietos ir kaštų

Populiariausi pramonės sprendimai yra Entrelec serijos SNK sraigtiniai gnybtai ir DBL maitinimo jungtys. Dalis klientų taip pat renkasi antžeminius gnybtus. Entrelec gnybtų blokai atitinka įvairius tarptautinius standartus.

Išmaniai suprojektuotus įrenginius lengviau sumontuoti

Išmaniai suprojektuotus įrenginius lengviau sumontuoti

Sistemas sumontuokite sparčiau naudodami įspaudžiamus besraigčius gnybtus, galinius ribotuvus, kištukus ir jungiamuosius laidus.

 • Jungties pajėgumas: 0,2–240 mm² (21 AWG–500 Kcmil)
 • Prie vieno spaustuvo jungiami du laidai suteikia daugiau galimybių elektros spintose
 • Blokavimo kojelė montavimo darbus leidžia atlikti 50 proc. sparčiau: 10 iš anksto surinktų blokų prijungiami prie bėgio vienu metu.
Įspaudžiamosios ir spyruoklinės jungtys, pagrįstos išmaniosiomis technologijomis

Įspaudžiamosios ir spyruoklinės jungtys, pagrįstos išmaniosiomis technologijomis

Patentuota PI spyruoklės technologija, skirta SNK serijos gnybtų blokams, leidžia naudotis tiek įspaudžiamos, tiek spyruoklinės technologijų privalumais toje pačioje jungtyje.

Tinkamas sprendimas tarptautinėms sistemoms ir sudėtingoms sąlygoms (įskaitant pavojingas vietoves, geležinkelius, jūros ir saulės energijos sistemas).

 • Jungties pajėgumas: 0,2–25 mm² (26–4 AWG)
 • Nerūdijančiojo plieno PI spyruoklė užtikrina didelį atsparumą korozijai (> 1000 h)
TE Connectivity Entrelec spaiļu bloki rūpniecībai

Prijungiami gnybtų blokai

SNK serijos kištukiniai gnybtų blokai pasižymi išmaniųjų jungčių privalumais. Kištukinė funkcija suteikia lankstumo.

Kištukinė technologija suteikia elektros sistemoms modalumo: atsiranda galimybė surinkti mazgus ir iš anksto paruoštas laidų pynes. Tai žymiai supaprastina ir paspartina sąrankos testavimą ir eksploatavimą.

 • Jungties pajėgumas: 0,2–4 mm² (26–10 AWG).
 • Galima rinktis su PI spyruoklės ir sraigto-įspaudimo technologijomis
 • Kištukinės funkcijos
 • Atlaiko riedmenų vibracijos ir poveikio bandymus
TE Connectivity Entrelec spaiļu bloki rūpniecībai

DBL maitinimo jungtys su trimis konfigūracijomis

Unikalios kompaktiškos ir modulinės maitinimo jungtys naudoja to paties maitinimo šaltinio elektros grandines, todėl atšakinėje grandinėje gali būti keli įrenginiai.

Galios paskirstymo blokus paprasta sumontuoti, jie leidžia sutaupyti vietos, padidina našumą ir suteikia lankstumo.

Naudojama tokioms sistemoms kaip pramoniniai ir komerciniai centrai, taip pat ŠVOK įrangai, mašinoms ir galios paskirstymo įrenginiams.

 • 80 … 500 A
 • dangtelis atidaromas dvejopai
 • blokavimas kelių polių sistemoje
 • paprasta sujungti laidus

Norite pasitarti su ekspertu?

Klinkmann ir mūsų partnerių turima patirtis suteikia unikalių žinių, kaip integruoti IT sprendimus, mašinas, įrenginius ir procesus. Klinkmann padės jums įgyvendinti skaitmenizacijos pokyčius ir susikurti išmanesnę bei saugesnę infrastruktūrą.

TE Connectivity Kataloge

Užpildykite formą ir atsisiųskite kataloge