CHINT NM8N serijos lieto korpuso automatinis jungiklis

Naujosios CHINT NM8N serijos lieto korpuso automatiniai jungikliai – daugiau našumo ir technologinių sprendimų kintamosios srovės (KS) ir nuolatinės srovės (NS) projektams, kuriems taikomi aukštesni kriterijai

Naujosios CHINT NM8N serijos lieto korpuso automatiniai jungikliai

NM8N serijos lieto korpuso automatiniai jungikliai tinka 50–60 Hz KS grandinėms, kurių vardinė įtampa ne didesnė kaip 690 V KS, NS sistemoms, kurių vardinė įtampa ne didesnė kaip 1000 V NS, o vardinė srovė atitinkamai yra 16 A ir 1600 A.

Jie gali apsaugoti grandines ir elektros įrangą nuo perkrovos, trumpojo jungimo ar sumažintosios įtampos, taip pat nuo perkrovos, trumpojo jungimo ir sumažintosios įtampos, kai variklis paleidžiamas retai.

Gaminiai atlieka elektros energijos paskirstymo apsaugos, variklio apsaugos, apsaugos nuo liekamosios srovės ir izoliavimo funkcijas. Srovės pertraukiklius galima montuoti vertikaliai, horizontaliai, taip pat jie gali būti jungiami į liniją iš apačios.

Techniniai parametrai

Naujoji NM8N serija naudojama plačiai, yra itin didelio našumo ir technologiškai pažangi, tinka
įvairiose srityse, pvz., pastatuose, įskaitant ligonines, ypatingos svarbos maitinimo šaltiniuose, įskaitant elektromobilių įkroviklius ir duomenų centrus, išmaniuosiuose elektros energijos tinkluose, pramonėje, mašinų valdymo srityje ir t. t.
Išmaniosios sąsajos, skirtos vietinėms magistralėms ir nuotoliniam stebėjimui bei valdymui
Patikimi įvairiose aplinkose: nuo –40 iki +70 ⁰C, IP40, 3 lygio tarša, lengvai ir greitai sumontuojami bei prižiūrimi. Nuotolinis valdymas per išmaniąsias sąsajas.

Lieto korpuso automatinis jungiklis

Lieto korpuso automatinis jungiklis

  • KS ir NS: dvi pritaikymo kategorijos
  • 6 galimos didžiausios srovės variantai, 5 galimi srovės
  • 6 atjungimo tipai
  • Energijos paskirstymas ir variklis: 2 apsaugos tipai
Liekamosios srovės pertraukiklis

Liekamosios srovės pertraukiklis

  • 4 galimos didžiausios srovės variantai, 3 galimi srovės
  • AC ir A: 2 tipų liekamoji srovė
  • Su nuotėkio signalizacijos funkcija (be atjungimo)
CHINT Skyriklis

Skyriklis

  • KS ir NS: 2 pritaikymo kategorijos
  • 6 galimos didžiausios srovės variantai, 5 galimi srovės dydžiai

Norite pasikalbėti su ekspertu?

Klinkmann patirtis ir esamų partnerių tinklas suteikia visiškai naują IT sprendimų, mašinų, įrangos ir procesų integravimo viziją. Klinkmann padeda sėkmingai skaitmeninti ir kurti išmanesnę bei saugesnę infrastruktūrą.

Įmonė Rikesta yra pirmaujanti skirstomųjų skydų gamintoja Lietuvoje ir ilgametė Chint produkcijos pirkėja iš Klinkmann

UAB Rikesta gamybos vadovas Tadas Kazlauskas apie CHINT MCCB gaminių pasirinkimą Lietuvos ligoninėms ir kitoms medicinos įstaigoms:

„Daugiau nei dešimtmetį bendradarbiaudami su lietovos medicinos įstaigomis ir atnaujindami jų elektros instaliacijų sprendimus supratome, kad reikalingi itin patikimi sprendimai. Su Klinkmann techniniais specialistais medicinos įstaigoms parinkome tinkamiausius sprendimus, kurie dažnai yra labai svarbūs jų funkcionavimui. Chint įranga atitiko visus medicinos įstaigoms keliamus reikalavimus. Dabar CHINT įrangą naudojame visuose savo projektuose.“

Kibernetinis Saugumas pramonėje

Klinkmann ir Belden platus pramoninių kibernetinio saugumo sprendimų portfelis siūlo matomumą ir apsaugą nuo įvykių, kurie kelia grėsmę jūsų valdymo sistemų saugai, kokybei ir produktyvumui.

Skaityti