Nuo atskiro sprendimo iki procesų valdymo keliose vietose su AVEVA Edge to Enterprise strategija

December 14th, 2021

Prisijunkite prie mūsų 1 valandos trukmės internetinio seminaro 2021 m. gruodžio 14 d., 13 val.

AVEVA sprendimai tinka bet kokiam projektui, nesvarbu, ar tai patikima SCADA (Supervisory Control and Data Acquisition) keliems objektams, ar būdas vizualizuoti duomenis iš žemos klasės (pvz. Arduino) ir įterptinių įrenginių (pvz. skaitmeninių laikrodžių, centrinės šildymos sitemos).

Pasitikėjimas savo veikla kyla iš atsparumo veikti pagal poreikį ir patenkinti lūkesčius naudojant duomenis, kuriais galite pasikliauti priimdami pagrįstus sprendimus. Nesvarbu, ar jūs matote savo ateitį sistemoje ar fizinėje vietoje, didesnį pasitikėjimą savo veikla galima pasiekti naudojant informacinę aplinką, kuri suteikia visapusišką matomumą realiuoju laiku, prieigą prie patikimų duomenų ir gebėjimą vadovautis žiniomis kaip konkurenciniu pranašumu.

Šiame internetiniame seminare Klinkmann AVEVA komandos profesionalas Janas Lönnqvistas parodys, kaip galite gauti daugiau naudos iš savo sistemos nerinkdami nereikalingų duomenų ir iš karto galėsite matyti viso įmonės proceso būseną.

Nesvarbu, kuriuo momentu jūsų verslas yra skaitmeninės transformacijos kelyje. Programos yra visiškai keičiamos ir gali būti integruotos į didesnės įmonės lygio sistemos platformą.

Aveva sprendimai yra lengvai integruojami ir tinka bet kokiam projektui

Nuo atskiro sprendimo iki procesų valdymo keliose vietose su AVEVA Edge to Enterprise strategijos
>>> Prisijunkite prie mūsų 1 valandos trukmės internetinio seminaro gruodžio 14 d., 13 val.

Don’t miss this chance, register now!

Aveva Historian training

AVEVA Application server with Intouch for System Platform mokymai

AVEVA System Platform 2020 kursas yra 5 dienų trukmės mokymai, kuriuose apžvelgiamos Application Server ir Intouch for System Platform ypatybės ir funkcijos.

Skaityti daugiau →
Aveva Historian training

Nuotoliniai mokymai: AVEVA Historian (Wonderware)

Kursas skirtas suteikti esminį supratimą apie Wonderware realaus laiko duomenų istorijos serverio galimybes ir funkcionalumą bei Historian Client ataskaitų ir duomenų analizės programinę įrangą.

Skaityti daugiau →
Aveva Historian training

Nuotoliniai mokymai: AVEVA InTouch (Wonderware)

Wonderware InTouch Basics kurso tikslas – suteikti pagrindinės informacijos ir žinių apie InTouch naudojimą automatikoje ir tinklo programose.

Skaityti daugiau →