Sklandus ir visapusis operacijų valdymas

Operations Control, visapusis operacijų valdymo įrankis, kuris yra AVEVA Edge to Enterprise strategijos dalis, yra ne vienas produktas, o iš kelių programų sudarytas sprendimas, kuris į vieną vaizdą efektyviai surenka anksčiau fragmentiškus ir neprieinamus duomenis.

AVEVA sprendimai suteikia galimybę stebėti visą gamybos procesą

Operacijų veikla visiškai nauju lygiu

AVEVA siūlo beribes galimybes, kurias galima pritaikyti jūsų organizacijos reikmėms. Nors atskiros Edge to Enterprise dalys svarbios įmonės operacijoms, šių dalių integracija leidžia pasiekti žymiai geresnį ir vientisesnį galutinį rezultatą.
 
AVEVA yra vienintelė pramoninių automatizavimo programinės įrangos paslaugų teikėja, siūlanti pačius įvairiausius sprendimus – nuo paprastų skaičiavimų ir analizės iki įrangos stebėjimo ir HMI, SCADA bei didelių įmonių priežiūros ir valdymo.

Didžiausi AVEVA Operations Control privalumai

Skaitmenizuokite ir tobulinkite analizę ir procesus

Keiskite procesus remdamiesi išsamia analize

Gerinkite pasitikėjimą sistemomis ir operacijomis

Mažinkite atliekų ir energijos sąnaudas optimizuodami

Geriau supraskite tiek kiekvieną įrenginį, tiek visos įmonės operacijas

Stiprinkite gebėjimą priimti sprendimus ir pasitikėjimą surinkta informacija

Pasinaudokite visomis hibridinės debesijos ir pramoninio daiktų interneto architektūros teikiamomis galimybėmis

Sutelkite komandas efektyvesnėms ir modernesnėms operacijoms vykdyti

Skaitmenizuojant ir vertinant operacijas galima patobulinti visus procesų etapus

Analizė, duomenys ir metrika

Stebėkite visų svarbių funkcijų efektyvumą ir našumą. Analizuokite duomenis ir perduokite informaciją apie svarbiausią metriką.

Sprendimai:

Human Machine Interface

Industrial Internet of Things

 • AVEVA Edge (jau netrukus!)

Optimizuokite ir vystykite operacijas

Optimizuokite procesus, mažinkite prastovas ir gerinkite našumą pagal surinktus duomenis. Operacijos nukreipiamos efektyvesniam darbui.

Sprendimai:

Operations Control Platform

Supervisory Control

Visapusės konsultacijos

Užtikrinkite tiek vienos mašinos, tiek visos įmonės veiklos efektyvumą, pelningumą ir tvarumą.

Sprendimai:

Enterprise Visualization

Greitas ir ekonomiškas būdas apskaičiuoti energijos sąnaudas ir optimizuoti operacijas

Naudodami Klinkmann energijos matavimo sprendimus, galite pradėti matuoti ir gauti energijos sąnaudų ataskaitas. Jomis vadovaudamiesi, energijos sąnaudas galėsite optimizuoti per kelias dienas, o ne per kelis mėnesius.

Dabartiniai sprendimai – ar matuojate ir analizuojate energijos sąnaudas?

Sparčiai kylant energijos kainai, bet kokiam verslo subjektui ir gamybinėms patalpoms laikas sąskaitas už elektrą pradėti vertinti kaip veiklos sąnaudų dalį.
 
AVEVA Insight debesyje informacija pateikiama patogia forma, be to, įdiegtos dirbtinio intelekto funkcijos, kuriomis galite naudotis vertindami ir gerindami veiklos rezultatus.
 
Naudodamiesi AVEVA Insight debesyje galite rinkti realiojo laiko informaciją apie įdiegtus matuoklius ir valdymo įrenginius. Atnaujinkite analizę ir pagerinkite ją dirbtiniu intelektu bei mašininio mokymosi technologija su AVEVA Insight.
 
Klinkmann siūlo saugius ir patikimus sprendimus, lengvai integruojamus su rinkoje pirmaujančiais matuokliais, pvz. Carlo Gavazzi ir Schneider Electric.

Kuris modelis jums būtų tinkamiausias?

AVEVA Edge

Idealus sprendimas komandoms, kurioms reikia stebėti vietos procesus ir valdymo užduotis atlikti objekto, įrangos ar linijos lygiu – su pramoninio daiktų interneto ir integruotomis HMI galimybėmis.
 
Šis sprendimas apima:
 
 • AVEVA Edge,
 • AVEVA InTouch HMI,
 • AVEVA Insight,
 • AVEVA Teamwork,
 • AVEVA Reports for Operations.

AVEVA Supervisory

Tobulai tinka centralizuotam paskirstytos SCADA arba ERP sistemos valdymui vienoje visumoje, siekiant skatinti standartizaciją tarp skirtingų skyrių.
 
Šis sprendimas apima:
 
 • AVEVA Plant SCADA,
 • AVEVA System Platform,
 • AVEVA Insight,
 • AVEVA Teamwork,
 • AVEVA Reports for Operations.

AVEVA Enterprise

IT / OT konvergencijų platforma, kurios tikslas – didinti bendradarbiavimą ir įmonių matomumą vykdant regioninę ar pasaulinę veiklą.
 
Šis sprendimas apima:
 
 • AVEVA Unified Operations Center.
 • AVEVA Insight,
 • AVEVA Teamwork,
 • AVEVA Reports for Operations.

AVEVA Flex

AVEVA Flex siūlo lankstumą ir paprastą naudojimą naudojant rinkoje pirmaujančius programinės įrangos sprendimus.
 
AVEVA Operations Control, kuri yra AVEVA Flex dalis, siūlo supaprastintą licencijos modelį, kad galėtumėte naudotis visu AVEVA HMI, SCADA ir operacijoms skirtų produktų asortimentu ir palengvinti bei pagerinti kasdienį verslo sprendimų priėmimą.

AVEVA Operations Control nukreipia bendrų tikslų link

Edge to Enterprise operacijų valdymo sistema AVEVA Operations Control stiprina komandinį darbą tarp padalinių ir nukreipia bendrų tikslų link

Sprendimai, lengvai ir lanksčiai sujungiantys skirtingas verslo sritis

Įvairūs vykdomosios veiklos padaliniai turi bendrą tikslą, nors gali būti toli vienas nuo kito. Dažnai skirtingų padalinių požiūris į bendrą darbą skiriasi.
 
Todėl reikia programinės įrangos sprendimų, padedančių valdyti operacijas ir sujungti skirtingas verslo sritis lengvai suprantamu būdu.
 
AVEVA Operations Control, kuri yra AVEVA Flex dalis, siūlo supaprastintą licencijos modelį, kad galėtumėte naudotis visu AVEVA HMI, SCADA ir operacijoms skirtų produktų asortimentu ir palengvinti bei pagerinti kasdienį verslo sprendimų priėmimą.

AVEVA Insight

Prijungiamas debesijos sprendimas AVEVA Insight teikia veiksmingą informaciją ir dirbtinio intelekto galimybes, padėdama komandoms pagerinti išteklių patikimumą ir darbo našumą. Mažiau išlaidų IT ir greita pradžia – pasinaudokite teikiamomis galimybėmis vos per kelias minutes.

➤ Straipsnis: AVEVA Insight padeda efektyviai gauti informacijos iš bet kurio įrenginio.

Atskiros mašinos ir įranga

InTouch HMI

Siekiant efektyviai valdyti procesus ir sistemas, būtina realiojo laiko HMI naudotojo sąsaja tarp žmogaus ir automatizuotos įrangos. Prireikus AVEVA InTouch padeda išplėsti darbo apimtį nuo vieno mechanizmo valdymo iki visos gamyklos valdymo patalpų.

➤ Duomenų lapas: SCADA ir HMI – nuo vieno sprendimo iki visumos

➤ Duomenų lapas, 2023 m.: AVEVA InTouch HMI

➤ Kas naujo laukia 2023 m.: AVEVA InTouch HMI

Atskiros mašinos ir įranga

Gamybos linijos ir gamyklos

AVEVA Plant SCADA

Citect SCADA – tai gamybos procesų programinė įranga, galinti apdoroti didelį kiekį duomenų ir identifikatorių. SCADA vizualizacijos ir techninis efektyvumas pabrėžiami programinės įrangos sprendime įdiegtomis situacijos suvokimo galimybėmis ir intuityviuoju darbiniu vaizdu.

➤ Duomenų lapas: AVEVA Plant SCADA

➤ Kas naujo laukia 2023 m.: AVEVA Plant SCADA

Gamybos linijos ir gamyklos

Kelių gamyklų aplinka

AVEVA System Platform

AVEVA System Platform, kartu su InTouch OMI vizualizacija, siūlo didelio našumo ir reguliuojamos apimties programinės įrangos sprendimą, taikomą nuo atskiros gamybos linijos valdymo patalpų iki visos įmonės MES gamybos valdymo.

AVEVA System Platform padeda harmonizuoti gamybos linijų operacijas ir visos gamyklos darbą bei realiuoju laiku valdyti informaciją, pavojaus signalus ir įvykius.AVEVA Historian duomenų rinkimas yra integruotas sistemoje System Platform.

➤ Duomenų lapas: AVEVA System Platform

➤ Kas naujo laukia 2023 m.: AVEVA System Platform

➤ Kas naujo laukia 2023 m.: AVEVA History

Kelių gamyklų aplinka

Įmonės lygmuo

Vieningas operacijų centras

Vienoje platformoje galite derinti funkcijas ir vizualizaciją.

Įmonės lygmuo
Rezervuokite susitikimą su ekspertu dabar!
Klinkmann Global Services profesionalų komanda yra pasirengusi padėti jums atlikti reikalingus pakeitimus, kad operacijos būtų našesnės, o jų valdymas patikimesnis.

Pažinkite mus iš mūsų sėkmės istorijų

Henkel pasitelkia didžiuosius duomenis tvarumui stiprinti ir energijos naudojimo efektyvumui didinti

Augimo ir tvarumo strategijas stiprinantis sprendimas lėmė kasmet vis mažėjančias energijos sąnaudas. 2020 m. sumažėjimas siekė iki 16 %. Be to, taikomos ir kitos mažinimo priemonės, tokios kaip investicijos į tvaresnius procesus ir automatizavimo įrangą.

Skaityti daugiau →

Valmet Automotive

AVEVA provides MES, operations and performance improvements to Valmet’s automotive manufacturing

Skaityti daugiau →

Integravus MES sistemą, Borg Manufacturing bendrovė darbo efektyvumą pagerino 400 proc.

Mike’as Kershaw ir jo komanda turi daugiau kaip 2000 darbuotojų, dirbančių 20 objektų. Jie siekė pagerinti produktų serijų gamybos lankstumą ir sykiu ją paspartinti, užtikrinant aukštą kokybę, nuoseklumą ir klientų užsakymų kitai dienai įgyvendinimą.

Skaityti daugiau →

Danone Specialized Nutrition enables their Digital Manufacturing vision with AVEVA Manufacturing Execution System

Modelio pagrindo MES šablonas suteikia Danone lankstumo visose Specialized Nutrition gamyklose naudoti 20 standartinių funkcijų rinkinį, į kurį įeina ir standartinės sąsajos.

Skaityti daugiau →

Didžiausia Suomijos Suonenjokio džemo gamykla valdoma naudojant AVEVA System Platform ir AVEVA Historian programinę įrangą

Valio Suonenjokio džemo gamyklai reikėjo patikimos ir lengvai prijungiamos gamybos kontrolės bei atskaitomybės sistemos.

Skaityti daugiau →

Wonderware MES, Operations and Performance

The whole MES project of the car factory was completed in three months, using the Wonderware Operations and Performance program suite

Skaityti daugiau →