ASEM 6300: Vizualizacija ir pramoniniai ekranai visoms aplinkoms

Rockwell Automation ASEM gaminių šeimos pramoniniai kompiuteriai, nuotoliniam prisijungimui skirta programinė įranga Thin Client ir ekranai – tai pažangiausi produktai skirti įrenginių skaitmenizacijai.

ASEM 6300 industriniai kompiuteriai, Thin Clients ir ekranai

Naudodami ASEM 6300 gaminių asortimentą gausite pilą savo gamyklos ar linijos veikimo informaciją ir galėsite vystyti bei optimizuoti eksploatacines operacijas norima kryptimi.

ASEM 6300 (anksčiau VersaView 6300) sujungia FactoryTalk View Human Machine Interface (HMI) programinę įrangą ir ThinManager Thin Client valdymo programinę įrangą į išsamų vizualizacijos sprendimą.

 

Pagerinti kokybę

Automatizuokite kokybės kontrolę realiuoju laiku ir padėkite išvengti klaidų gamybos procese. Įsitikinkite, kad viskas, kas nukrypsta nuo suplanuotų parametrų, atitinka norimą standartinį lygį.

Padidinti produktyvumą

Suteikia daugiau informacijos apie gamyklos operacijas, kad suplanuoti gamybos procesą nepadidinant darbo krūvio. Aktyvi analizė padeda išvengti prastovų, o tai sumažina bendras gamybos išlaidas.

Sumažinti riziką

Sukurkite gamybos aplinką, kuri išnaudotų išmaniųjų technologijų potencialą kovojant su grėsmėmis saugumui, gerinant darbo vietos saugumą ir sustiprinant sistemų funkcionalumą.

Efektyvumas kaip veiklos tikslas

Rockwell Automation yra pasaulinė pramonės automatizavimo ir skaitmeninių pokyčių lyderė. Jų atnaujinti ASEM 6300 serijos pramoniniai kompiuteriai, programinė įranga Thin Client ir ekranai yra sukurti taip, kad optimizuotų veiklos efektyvumą. Kartu su Klinkmann ekspertais Rockwell Automation sprendimai gali būti lengvai įgyvendinami tiek mažose, tiek didelėse gamyklose.

Techninė įranga

Atraskite naujas galimybes su ASEM 6300 pramoniniais kompiuteriais (PK)

Surinkite ir bendrinkite duomenis savo organizacijoje naudodami labai efektyvų PK sprendimą, kuris telpa mažoje erdvėje. Naudodami gautus duomenis galite racionalizuoti savo darbo įpročius ir priimti efektyvius sprendimus dėl būsimų operacijų.

Techninė įranga

Sutaupykite vietos naudodami ASEM 6300 Thin Clients

Sutaupykite dar daugiau vietos ir dirbkite su Thin Client PK. Thin Client nuotoliniu būdu prisijungia prie serverio aplinkos, leidžiančios paleisti programas, saugoti duomenis ir sutaupyti papildomo ploto.

Techninė įranga

Efektyviai vizualizuokite operacijas naudodami ASEM 6300 ekranus

Kai reikia greitai pasiekti proceso valdymą arba prieigą prie surinktų duomenų, jog būtų galima analizuoti našumą, HMI su LED apšvietimu yra tinkamas pasirinkimas. Jie sukurti taip, kad atlaikytų pramoninę aplinką, kasdienį naudojimą ir net sudėtingas sąlygas.

Naujos pramonės automatizavimo galimybės – Integruokite tvarų, efektyvų HMI sprendimą į savo pramoninę aplinką

Pažangi gamyba ir skaitmeninė transformacija reiškia įrenginių prijungimą prie mašinų, sistemų ir galiausiai visos įmonės infrastruktūros.

Tai taip pat apima tris pagrindinius produktyvumo veiksnius:

  1. Automatika
  2. Duomenų apie operatyvinę veiklą rinkimas
  3. Išplėstinė analizė

Be to, pažangi gamyba gali geriau apsaugoti klientų duomenis, intelektinės nuosavybės teises, išteklius, darbuotojus ir aplinką.

Su Klinkmann patirtimi ir partneriais jūs gaunate unikalų supratimą apie IT sprendimų, mašinų, įrenginių ir procesų integravimą. Klinkmann padės jums sėkmingai įgyvendinti skaitmeninius pokyčius ir sukurti išmanesnę bei saugesnę infrastruktūrą.

Norite pasikalbėti su ekspertu?

Su Klinkmann patirtimi ir partneriais jūs gaunate unikalų supratimą apie IT sprendimų, mašinų, įrenginių ir procesų integravimą. Klinkmann padės jums sėkmingai įgyvendinti skaitmeninius pokyčius ir sukurti išmanesnę bei saugesnę infrastruktūrą.

ASEM 6300

How an Industrial Control System Delivers Operational Success.

Užpildykite formą ir atsisiųskite e-knygą

Visibility that creates value to your business

Užpildykite formą ir atsisiųskite e-knygą