Klinkmann 90-v - Klinkmann

Automatizavimo ir elektrotechnikos sprendimai, platus elektrotechnikos ir automatikos gaminių asortimentas

Klinkmann – pirmaujanti didžiausias šiaurės europoje pramoninių produktų įmonė, siūlanti automatikos ir elektrotechnikos sprendimus visoje Europoje. Įmonės specialistai teikia aukščiausio lygio technines konsultacijas, praktinius ir teorinius klientų mokymus, užtikrinančius saugius, optimalius, inovacinius techninius sprendimus naudojant įmonės teikiamą produkciją.

Įmonės veiklos spektrą sudaro mašinų ir įrangos valdymas, automatizavimo duomenų tinklai (duomenų apsauga), taip pat pramoninis internetas, gamybos automatizavimas, komutavimo prietaisai bei įvairūs energetikos sprendimai. „Klinkmann“ atstovauja pasaulyje pirmaujančius gamintojus ir tiekia rinkai aukštos kokybės produkciją. Profesionali techninės priežiūros komanda užtikrina tinkamą produkcijos įrengimą, sertifikuotus mokymus klientams ir nuolatinę priežiūrą.

Klinkmann Lit UAB

Kauno g. 34,
LT-03202, Vilnius, Lietuva
Įmonės kodas 111469231
PVM kodas LT114692314

KLIENTŲ APTARNAVIMAS
informacija, pasiūlymai, užsakymai, prekybos salė
tel: +370 5 215 1646
El. paštas: info@klinkmann.lt

Darbo laikas:
I-V 8.00-16.30 (be pietų pertraukos)
VI-VII nedirbame

 

Organizacija

Daugiau nei 200 specialistų ir techninių ekspertų dirba Klinkmann Suomijoje, Baltijos šalyse, Rusijoje ir kitose NVS šalyse. Platus produkcijos pasirinkimas ir sandėliuojamų prekių kiekis užtikrina greitą aptarnavimą ir tiekimą. Klinkmann plėtros centras didelį dėmesį kreipia į naujų ir modernių sprendimų vystymą bei valdymą. Finn Electric Oy – tai Klinkmann įmonių grupės narys (daugiau žr. www.finnelectric.fi). 

Fegime - Klinkmann

Istorija, vizija ir strategija

Klinkmann – tai suomių šeimos įmonė, įkurta 1926 metais. Pasižiūrėkite vaizdo įrašą apie Klinkmann įmonės istoriją ir veiklą bei pasiklausykite įmonės vykdomojo direktoriaus pasakojimo apie įmonės tikslus.

Tad kreipkitės į mus

Prašome pateikti savo el. pašto adresą, ir su Jumis susisieks mūsų klientų aptarnavimo specialistas.