Klinkmann 90-v - Klinkmann

Skaitmeninio automatizavimo ir elektros energijos paskirstymo sprendimai, įvairiapusės paslaugos

Klinkmann – pirmaujanti Suomijos pramonės automatizavimo ir elektrifikavimo sprendimų tiekėja. Mūsų siūlomi sprendimai ir pagalbos paslaugos padeda klientams pagerinti savo produktus ir suskaitmeninti operacijas.

Mūsų praktinė patirtis apima tokias sritis, kaip mašinų ir įrenginių valdymas, skaitmeninės gamybos programinė įranga, automatizavimo tinklai / duomenų apsauga, įskaitant pramoninį internetą, gamybos automatizavimas, energijos centrų technologija ir įvairūs energijos panaudojimo būdai. Mes tiekiame ir padedame naudoti pirmaujančių pasaulio gamintojų produktus. Mūsų stipri techninės pagalbos komanda užtikrina tinkamą pritaikymą, sertifikatais patvirtinamus klientų mokymus ir nuolatinę techninę priežiūrą.

Klinkmann Lit UAB

J. Balčikonio g. 9
LT-08247 Vilnius
Įmonės kodas 111469231
PVM kodas LT114692314

KLIENTŲ APTARNAVIMAS
informacija, pasiūlymai, užsakymai, prekybos salė
tel: +370 5 215 1646
El. paštas: info@klinkmann.lt

Darbo laikas:
I-V 8.00-16.30 (be pietų pertraukos)
VI-VII nedirbame

 

Organizacija

Daugiau nei 200 specialistų ir techninių ekspertų dirba Klinkmann Suomijoje, Baltijos šalyse, Rusijoje ir kitose NVS šalyse. Platus produkcijos pasirinkimas ir sandėliuojamų prekių kiekis užtikrina greitą aptarnavimą ir tiekimą. Klinkmann plėtros centras didelį dėmesį kreipia į naujų ir modernių sprendimų vystymą bei valdymą. Finn Electric Oy – tai Klinkmann įmonių grupės narys (daugiau žr. www.finnelectric.fi). 

Fegime - Klinkmann

Istorija, vizija ir strategija

Klinkmann – tai suomių šeimos įmonė, įkurta 1926 metais. Pasižiūrėkite vaizdo įrašą apie Klinkmann įmonės istoriją ir veiklą bei pasiklausykite įmonės vykdomojo direktoriaus pasakojimo apie įmonės tikslus.

Tad kreipkitės į mus

Prašome pateikti savo el. pašto adresą, ir su Jumis susisieks mūsų klientų aptarnavimo specialistas.