Adven katilinių eksploatavimas ir ataskaitų teikimas su AVEVA InTouch

Po sėkmingo susijungimo su Švedijos šildymo įmone „Värmevärden“, „Adven“ tapo pirmaujančia energetikos perėjimo partnere Šiaurės ir Baltijos šalyse, turinčia daugiau nei 50 metų patirties. 

Bendrovė yra pirmaujanti energijos ir vandens perdirbimo sprendimų tiekėja Šiaurės Europoje. „Adven“ į Latvijos rinką atėjo prieš ketverius metus, didžiausią dėmesį skirdama tvaresnei centralizuoto šilumos tiekimo paslaugų plėtrai regione. 

Adven verslo modelis

„Adven – Energy as a Service®“ verslo modelis yra pagrįstas visu paslaugų spektru ir ilgalaikiu bendradarbiavimu, siūlant individualius ir ilgalaikius sprendimus tiek pramoniniams vartotojams, tiek centralizuotam šilumos tiekimui. „Adven“ projektuoja, stato, valdo ir eksploatuoja ne tik naują, bet ir esamą elektros gamybos infrastruktūrą.

ADVEN yra ilgalaikė AVEVA programinės įrangos naudotoja. ADVEN diegia AVEVA „InTouch“ sistemas vietinėms ir nuotolinėms operacijoms, taip pat duomenims iš biokuro katilinių (SCADA) rinkti ir apdoroti.

Projekto tikslas:

Katilinių eksploatavimas ir ataskaitų teikimas su nuolatine sistemos priežiūra turint prieigą prie naujausių saugaus duomenų perdavimo sprendimų nenutraukiant šilumos gamybos proceso.

„Klinkmann“ sprendimas:

„AVEVA InTouch“ HMI sąsaja, skirta SCADA sistemai

„AVEVA InTouch“ leidžia operatoriams optimizuoti operatorių sąveiką su įvairių tiekėjų pramoninės automatikos sistemomis. Unikalios situacijos suvokimo bibliotekos suteikia operatoriams kontekstinės informacijos, kurios jiems reikia norint greitai ir tiksliai išspręsti neįprastas situacijas, kol jos nepaveiks operacijų, ir leidžia išplėsti sistemos galimybes nenutraukiant itin svarbių operacijų.

Privalumai klientui:

Nauji programiniai sprendimai sėkmingai sinchronizuojami su „Adven Group“ gamybos duomenų stebėjimo sistema, laikantis Bendrovės vidaus IT politikos, tuo pačiu suteikiant operatoriams puikų produktyvumo įrankį duomenims rinkti ir apdoroti.